"Aile hekimliği"nden ne anlıyoruz?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

"Aile hekimliği"nden ne anlıyoruz?

İleti delidolu » 09 Arl 2010, 11:28

- sokaklar parsellenerek dr'ların adı ile ilişkilendiriliyor
- ayağınıza dr gelecek artık benim de "aile hekimim var" diye sevinmeyin dr sadece eğer kaydınız görünmüyorsa ve ilgili dr'un sokağında yaşıyorsanız o zaman kendine bağlamak için size form vermeye ve n'olur kayıt olun demek için geliyor
- sakın ha "öhö" dediğinizde aile hekiminiz ayağınıza tam techizatlı sistemlerle gelmesini hiç beklemeyin...
- aile hekimim var diye rahat rahat s.ocağına gideceğim diye sevinmeyin, sizin sokağınız full dolu iken diğer sokaktan kimsenin gelmediği dr'un çay molası bitmek bilmiyor... (sanırım aynı parayı da alıyorlardır)
- aile hekiminiz yoğunken kapısı açık diğer sokağın dr ile karşı karşıya gelseniz dahi nedense göz göze gelemiyorsunuz, sanırım tıp fakültesinde "hasta ile aynı ortamdayken bile sanki o yokmuş gibi nasıl davranılır" dersi de veriliyor.
-----
arkadaşlar aranızda dr varsa benim şu kıt beynimi bi aydınlatsın da ben bu işi anlamaya çalışayım.

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti hetepe » 09 Arl 2010, 12:12

Allah hakime, hekime ve araba tamircisine düşürmesin, düşeni de tez elden kurtarsın İnşallah.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti Henien » 09 Arl 2010, 12:21

delidolu yazdı:-

- aile hekiminiz yoğunken kapısı açık diğer sokağın dr ile karşı karşıya gelseniz dahi nedense göz göze gelemiyorsunuz, sanırım tıp fakültesinde "hasta ile aynı ortamdayken bile sanki o yokmuş gibi nasıl davranılır" dersi de veriliyor.
-----
.

:D Süper tespit. Bir de hastalara "işçisine nutuk atan patron" ifadesi ile konuşmuyorlar mı :x Her şehre hukuk fakültesi açacaklarına tıp fakültesi açsalar ya... Tabi doktorların tüccar olanları müsade buyururlarsa !
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti hetepe » 09 Arl 2010, 12:24

Henien yazdı:
delidolu yazdı:-

.

:D Bir de hastalara "işçisine nutuk atan patron" ifadesi ile konuşmuyorlar mı :x !

Asıl süper tespit bu....:lol:
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir