Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az!

İleti delidolu » 11 Arl 2010, 17:48

http://haber.gazetevatan.com/kaddafinin-cadirina-tasiniyor/346020/1/Gundem

Hugo Chavez Kaddafi'nin hediye ettiği çadıra taşınmaya karar verdi

Venezuela lideri Hugo Chavez ülkesindeki afetzedelere başkanlık sarayında yer verebilmek için Libya lideri Kaddafi'nin kendisine hediye ettiği çadıra taşınmaya karar verdi.

Venezuela Cumhurbaşkanı Hugo Chavez, Libya lideri Muammer Kaddafi'nin kendisine hediye ettiği çadırı kurdurma emri verdi ve buraya taşınacağını söyledi.

Ülkedeki sel felaketinde evsiz kalan ailelerden 26'sını Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na alan ve muhafızlara ait bölümlere yerleştiren Chavez, çadıra taşınarak, daha fazla kişiye yer açacağını söyledi.

Televizyonda da yayımlanan konuşmasında Chavez, danışmanlarına, "Kaddafi'nin bana verdiği çadırı kurun" dedi. Çadırın Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın bahçesine kurulmasını isteyen Chavez, oraya taşınacağını belirtti. Kaddafi geçen yıl Venezuela ziyareti sırasında bu çadırda kalmıştı.

Venezuela'da 38 kişinin öldüğü sel ve toprak kaymalarında binlerce kişi de evsiz kaldı. Chavez evsiz kalan kişilerin ücret ödemeden lüks otellere yerleştirilmesi talimatını vermişti.
------------
Bu habere ek olarak güncel olan "***** fiyatlarına fahiş zam" yapılması nedeniyle aşağıdaki grafiği de eklemek istedim. Yukarıdaki haberin içeriğine ve grafiğin "ilk ve son sırasına" dikkat lütfen...

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti BaTeRRiiSStt » 11 Arl 2010, 18:00

afrika kadar olamıyoruz.. ee bu kadar vergi almazlarsa kendileri lüks nasıl yasayacak ??
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti felicia_3437 » 11 Arl 2010, 19:32

BaTeRRiiSStt yazdı:afrika kadar olamıyoruz.. ee bu kadar vergi almazlarsa kendileri lüks nasıl yasayacak ??

+125458463213546453 nekadar sayı varsa bu kelimenı oylamak icin kulanıyorum nekadar cok vergı tayıbın okadar rahat yaşaması diyorum
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir