Başka bir şampiyonumuz da ödülünü almadı..!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Başka bir şampiyonumuz da ödülünü almadı..!

İleti hetepe » 21 Arl 2010, 13:53
Kenan Sofuoğlu Yine Parasını Almadı
Kenan Sofuoğlu İddia'dan gelen 800.000 TL isim hakkı parasının kullanımını Spor Toto Teşkilatı Başkanlığı'na verdi.


17.12.2010Dünya Supersport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, İddiaa'dan isim hakkı olarak kazandığı yaklaşık 800 bin liranın kullanım yetkisini Spor Toto Teşkilat Başkanlığı'na verdi.Dünya Supersport Şampiyonası'nda bu sezon ikinci kez şampiyonluğa ulaşan milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, katıldığı yarışmalarla birlikte İddiaa programlarında da yer alarak bahis programlarından yaklaşık 800.000 TL para almaya hak kazandı.
Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon da parayı almayan Sofuoğlu, “Öyle bir paranın varlığı ile ilgilenmiyorum. Ne kadar para olduğunu da bilmiyorum. Bununla ilgili olarak konuşmak da istemiyorum. Sezon başında Spor Toto Teşkilat Başkanlığı'na paranın iyi ve güzel yerlerde kullanılması için yetki vermiştim. Onlardan rica etmiştim. Parayı iyi yerlerde kullanacaklarına da inanıyorum” dedi. Gelecek sezon Moto2 Şampiyonası'nda yarışacak olan Sofuoğlu, daha önce de İddiaa parasını "Şans oyunlarından gelen para haram ve günah" diyerek almamış ve memleketi Sakarya'da okul yaptırmıştı.Geçtiğimiz günlerde Türkiye Motosiklet Başkanlığı'na seçilen Spor Toto Teşkilat Başkanı Bekir Yunus Uçar; Kenan Sofuoğlu'nun nezaket göstererek yetki verdiğini belirterek; “Yine parayı kullanırken kendisine soracağız. Bizim kendisine danışmadan istediğimiz gibi kullanma şansımız yok” dedi.
Gönlümüz bu paranın yeni yarışçıların yetiştirilmesinde ve yarış koşullarının iyileştirilmesinde kullanılmasından yana. Yeni TMF Başkan'ı Yunus Bekir Uçar'ın paranın kullanımı ile ilgili nasıl bir karar vereceğini bekleyip göreceğiz.

 
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
/06fabiaHTP/
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS
 
İleti: 4486
Kayıt: 24 Arl 2007, 15:26
Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,2

Genel Sohbet ve PaylaşımKimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir