Zor Yollar

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Zor Yollar

İleti SKODA 135 » 10 Oca 2011, 11:09

Aydın Dikim kardeşim ve ekibine, ayrıca bu eserlerin oluşmasında yardımı geçen bütün off road tutkunlarına SKODA FAN ailesi olarak teşekkür eder başarılarının devamın bekleriz.

Oyuncak sanmayın ahlâk-ı milli, rûhî millidir.
Onun ilkâsı en korkunç ölüm, mevt-i külli'dir.
Mehmet Akif ERSOY
Kullanıcı avatarı
SKODA 135
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Abdullah Pınarlı
Nereden: Uşak
Arabanız: Skoda Favorit

İleti diseqc » 10 Oca 2011, 11:57

bura niresi arabaların markası ne ?? çok yabancı kaldım konuyaaa
Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Nereden: Rize
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

İleti SKODA 135 » 10 Oca 2011, 12:08

Bu belgesel Aydın Dikim ve ekibi tarafından Türkiye'nin zorlu fakat muhteşem bölgelerinde çekiliyor. Neredeyse bütün ülkede çekim yaptılar. Bazan yabancı gezginlerde katılıyor.

Bu filmlerde TRT tarafından bütün dünyaya aktarılıyor. Ülkemizin tanıtımı açısından aynı zamanda farklı bir öneme sahip. Bundan hariç Zamanın Tanığı, İzci gibi başka yerli belgesel ekipleri de var. Onlarıda ayrıca kutluyorum.

Acizane fırsat buldukça ülkemi dolaşıyorum, inanın keşfedilmemiş tarihi ve doğal alanlar o kadar çok ki bunu rakamlarla ifade etmek zor.

Çok sayıda arkeolog ve doğa bilimci insana ihtiyacımız var. Aynı zamanda daha dün akşam Rize, Ardeşen taraflarında çekilenler gösterildi......Sen kaçırmışsın o görüntüleri!....:D
Oyuncak sanmayın ahlâk-ı milli, rûhî millidir.
Onun ilkâsı en korkunç ölüm, mevt-i külli'dir.
Mehmet Akif ERSOY
Kullanıcı avatarı
SKODA 135
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Abdullah Pınarlı
Nereden: Uşak
Arabanız: Skoda Favorit

İleti mustklc » 10 Oca 2011, 12:16

ben de bu belgeselin müptelasıyım. denk geldikçe izliyorum. son zamanlarda gürcistandalardı.

hayli ilginç bir belgesel. resmen arabaların sabrını ölçüyorlar. yol çamur batak olmuş. arabayla giriyorlar. hadi bakalım geçer mi geçmez mi? geçmezse karşıdaki ağaca atıyorlar halatı araba kendini çekiyor. düz yol dururken bokun çamurun içine giriyorlar :D

bir keresinde bir bölümde, bir dağın tepesine çıkıyorlardı, sisler içinde zor bela çıkarken, bir yandan da bu yolda kimsenin olmadığından, yalnızca ciplerle çıkıldığından bahsediyorlardı ki, yukardan aşağıdaki ülkemin nadide köy arabası ford transit ya da benzeri bir araç çıkageldi. adamlar çıkmış iniyor bile :D
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti Henien » 10 Oca 2011, 13:41

Müthiş keyifli bir program. Hem ülkemizin bilinmeyen güzellikleri görme şansı oluyor hem de zor yollardaki mücadele ah ben de orada olsam dedirtiyor.
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Nereden: Ankara
Arabanız: Mitsubishi ASX

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir