Oto Park İşletme Sahipleri Araçtan Sorumlu.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Oto Park İşletme Sahipleri Araçtan Sorumlu.

İleti SKODA 135 » 12 Oca 2011, 20:07

Arkadaşlar artık yeni çıkan borçlar kanununa göre çok güzel şeyler hayatımıza girecek. En önemlisi evli insanlar eşlerinin izni olmadan KEFİL OLAMAYACAKLAR. Bu çok iyi oldu arkadaşlarını kıramayıp AİLESİNDEN HABERSİZ kefil olan ve sonrada arkadaşı veya yakını sahtekarlık yapınca, bu yüzden kendi dairesini kaybedip hanımını, çocuklarını hatta bakıyorlarsa ana-babasını sokaklarda bulan kişileri çoğumuz biliyoruz artık....

Şimdi bahane kolay, "Kocam müsade etmez, annem izin vermez, hanımın borcu var kefil olamam" gibi...

İkincisi; Artık oto park sahipleri sınırları içindeki araçların güvenliğinden sorumlu. Aynı zamanda araçların muhafazası için bekçilik yapacaklar veya güvenlikçiler olacak.

"Görmedik kardeşim!............ Naaapalım araban soyulduysa!...................Beni ilgilendirmez teybin yoksa!"
Lafları tarihe karışacak.

Kiralık ev tutacaklar ise; Artık ev sahipleri sizlerden, "Bir yıllık depozit vereceksin!........." diyemeyecek çünkü en fazla 3 aylık isteyebilecek.

Bunlar sadece bir kaçı...

Oyuncak sanmayın ahlâk-ı milli, rûhî millidir.
Onun ilkâsı en korkunç ölüm, mevt-i külli'dir.
Mehmet Akif ERSOY
Kullanıcı avatarı
SKODA 135
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Abdullah Pınarlı
Nereden: Uşak
Arabanız: Skoda Favorit

İleti xMEGANx » 12 Oca 2011, 20:12

çok güzel oldu çoook =)
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti SKODA 135 » 12 Oca 2011, 20:21

xMEGANx yazdı:çok güzel oldu çoook =)

Ailem ile birlikte Eğirdir gölüne geziye gitmiştik. Arabamızı göl kenarında şehir girişinde bir otoparka bıraktık. Bütün değerli eşyalarımızı aldık.

Döndüğümüzde işletme sahibi kişi yanımıza gelip, "Efendim siz gittikten sonra kısa bir süre arabanın alrmı çaldı ve sustu, biz koşup baktık ama bir zarar ve kişi göremedik birde siz bakın isterseniz" demişti. Bir sorun yoktu ve bu insanın duyarlılığı beni çok memnun etmişti. Allah razı olsun. Fakat bu bir istisnaydı.

Özellikle Antalya meşhur Konyaaltı plajlarına giderseniz en tehlikeli yerlerden biridir. Benim başıma gelmedi ama gelenleri iyi biliyorum.

Arabanızı görebileceğiniz yere korsunuz ama karşınızda duran arabanızın arka bagaj kapağını bozup içine girip bütün eşyalarınızı boşaltırlar. İşin garip tarafı onca otoparkçıdan KİMSE GÖRMEZ!

Aslında bunlar organize işler ama burada yazamayacağım.
Mehmet Akif ERSOY
Kullanıcı avatarı
SKODA 135
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti xMEGANx » 12 Oca 2011, 20:35

yaptıktan sonra hertürlü yaparlar ben hırsıza ŞEREFSİZ demem onu o hale sokana derim. Çalan da keyfinden çalmıyor ama yinede küfrederim azcık :)
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

İleti SKODA 135 » 12 Oca 2011, 20:39

Güldürüyorsun beni....:D Aslında kimseyi kınamam, Allah hırsızlığa muhtaç etmesin.
Mehmet Akif ERSOY
Kullanıcı avatarı
SKODA 135
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti xMEGANx » 12 Oca 2011, 20:46

abi ne diyim ülkenin hali belli ya kimse kimseye önem vermiyor hırsızlıkların tavan yaptığı bir ülke oldu artık zengin dahada zengin faki dahda fakir ne diyim iyice tadı kaçtı HUZUR yok insanlarda herkez HUZURSUZ artık
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

İleti labrador » 12 Oca 2011, 23:05

xMEGANx yazdı:yaptıktan sonra hertürlü yaparlar ben hırsıza ŞEREFSİZ demem onu o hale sokana derim. Çalan da keyfinden çalmıyor ama yinede küfrederim azcık :)

AMAN ARAKADAŞIM BÖYLE DEYİPTE HIRSIZLIĞI AZ DA olsa mazur görmeye çalışma. hırsızlık hırsızlıktır. alın teriyle çalışıp kazanan insanların günahı ne! bu ülkede insan istedikten sonra her türlü helal para kazanabilir. ama bizim insanımız kolay yoldan, çalışmadan nasıl para kazanırımın derdinde. Türkiye'de şans oyunlarının milli piyangonun iddianın bu kadar popüler olmasını sebebide bu. kısa yoldan zengin olmak. allah insanı doğru yoldan ayırmasın.
Kullanıcı avatarı
labrador
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: habip kahraman
Nereden: Kayseri
Arabanız: skoda octavia 2015 elegance tdi

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir