ARABASINI SATAN YALAN SÖYLERMİ ?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ARABASINI SATAN YALAN SÖYLERMİ ?

İleti syossett » 21 Oca 2011, 22:41

Sağol önderim ..herşeyden önce yardımsever bir ruha sahip efendi ve dürüstsün en kısa zamanda goruşmek üzere inşallah..

Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Asım Erdoğan
Nereden: Ankara
Arabanız: Favorit

İleti lazianke » 21 Oca 2011, 22:58

yabani yazdı:Bende aracı satarken ne türlü eksiği vs. varsa hepsini söylerim, demekki bende bi bozukluk var :D

anormallik çoğunluğun zıdında olmaktır. ben de sizin gibiyim galiba, tüm kaporta kusurlarını fotolayarak, yaptığım tüm masrafları km leriyle beraber, hangi servisleri ve bakım için nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini yazarak teslim ettim. ama bana,hocam araba lazım olduğunda alabilirsin diyen bir arkadaş kazandım. arkadaş bazen fikir almak için tlf la arayıp soruyor, dakikalarca muhabbet ediyoruz.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti zezula » 21 Oca 2011, 23:03

EVET KONU NERDEN NEREYE GELİYOR BAKIN DÜRÜST YAPILAN ALIŞVERİŞLERDE. YÜZDE YÜZ BİR GÜVENE DAYALI UZUN SÜRELİ DOSTLUKLARIN İLK ADIMLARI ATILIYOR ;)
zezula
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: önder kaplan
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: GLXİ

İleti syossett » 21 Oca 2011, 23:12

Evet Önder haklısın ..2008 de bozuyuk e bır reno 12 için gittim adam oğlu ile karşılamıştı beni tren istasyonunda ..Arabaya baktım , ok dedim .zaten 1.900 luk bir araba idi . Dökülüyordu ama yururu iyiydi. Arkadaş önce lokantaya davet etti güzel bir yemek yedik, oradan galerici arkadaşına gidip bir ay sonra noter satışı yapılmak uzere protokol ımzaladık. Dönerken inanın o arkadaş benü en az 5 kez aradı. Abi vardınmı dıye ...Arabama guvenıyorum ama ne olur ne olmaz diyordu saolsun. 1 ay ıcınde ankaraya geldı noter satışını yaptık bu kez yemek ısmarlama sırası bende idi :) ve hala bayram yılbaşı kandil hepsınde araşırız. YAŞASIN DOSTLUK :) :) :)
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Asım Erdoğan
Nereden: Ankara
Arabanız: Favorit

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir