Sevmeyi Bilmiyoruz...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Sevmeyi Bilmiyoruz...

İleti erdemguner35 » 28 Oca 2011, 21:57

Şimdi böyle astroloji sayfası yazarı olacak kusura bakmayın ama sevmeyi bilmiyoruz gibi geliyor bana.Nereden çıkardın derseniz,internet forumları sağ olsun derim. Diyelim şimdi A markası hakkında bişeyler yazılıyor. Adamın biri A markası şöyle güzel böyle güzel diye yazarken, biri geliyor o da markamı lan B markası daha iyidir diyor.anlaşılan B yi daha çok seviyor ama bunu B markası güzeldir diye ifade etmek yerine A markasını kötüleyerek yapıyor. B ye olan sevgisini illa A ya nefret kusarak ifade edebiliyor. Matematik düzlemde ifade edecek olursak; A=x ve B=y olsun,arkadaş hiç x'in y'nin kaç olduğuyla ilgilenmiyor, illa B büyüktür A dan diyor. Halbuki A ile B aynı Kümenin elemanları dahi olamayabiliyor......

Not: ALINTIDIR!!!

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDEM GÜNER
Nereden: Manisa

İleti quickcan » 28 Oca 2011, 22:24

abi o yine iyi adam A markası hakkında hiç birşey bilmezken kötülüyor ya sinir oluyorum.. adama skoda diyorsun (veya dacia) bunlardan adam olmaz diyor. ulan diyorum vw'in yeni ürettiği motor kimde var diyorum o arabaya koydukları 2. kalitedir diyor. KAZMA işte ne diceksin ki.. kusuruma bakmayın biraz sinirlendim de..

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Can ÇAKMAK
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Octavia A4 Ambiente Plus

İleti erdemguner35 » 28 Oca 2011, 23:39

Bilgi sahibi olmadan Fikir sahibi olmak işte...

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDEM GÜNER
Nereden: Manisa

İleti veteran » 29 Oca 2011, 00:18

hocam iyi de A markası 10 numaradır zaten B nin el arabasından farkı yok.... göz var nizam var B dandik işte...A gibi araba mı var... :lol: esasen hepsi makine abicim yaaaa... mantık itibariyle traş makinesinin biraz büyüğü olmadı kapı otomatiği....uçmamak lazım.... alıntıda olsa haklı cümleler... saygılar...
KAPILMA RÜZGARIMA, SENDE ALDANIRSIN...
Kullanıcı avatarı
veteran
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FABIA 1.4 16V 101 BG.

İleti y.emre » 29 Oca 2011, 00:57

Bu konuda kalıplaşmış düşünce ve tutum devreye giriyor , kimisi renault kimisi skoda kimiside hyundai karşıtı ama unutmamak lazım , herkez beklentisi ve parasına göre alabileceği aracı veya malı seçiyor.. yukardada dendiği gibi en kötüsüde '' Bilgi sahibi olmadan Fikir sahibi olan '' kişilerin marka tartısması.. Çok gördüm dacia'ya bok atıp renault'a bineni yine çok gördümki 4 teker üzerine buzdolabı otutturup araca isim takanı..
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir