arkadaşlar yardım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

arkadaşlar yardım

İleti trgskaan » 31 Oca 2011, 01:21

Bugün bilgisayarla uğraşırken elektirik kesildi ve ve birden kapandı kapanırken 5+1in wooferından yüksek bir şekilde bass sesi geldi ve elektirik gelince bilgisayarı açtığımda 5+1in wooferı devamlı ses yapmaya başladı yani devamlı bass veriyor müzik açtığımda hoparlörlerden ses geliyor ama wooferdanda devamlı bass sesi geliyor sizce sorun ne olabir bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum

İL BAKIŞTA TEK İKİNCİ BAKIŞTA MÜKEMMEL
Kullanıcı avatarı
trgskaan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kağan
Nereden: Sivas
Arabanız: 2005Fabia&2003Impreza

İleti paranoia » 31 Oca 2011, 01:32

Elektrik kesilirken Wooferdan gelen yüksek ses mantıklı ve kabul edilebilir , biriken yük boşalacaktır tamam ama zaten sorun muhtemelen elektrikler kesilirken değil tekrar geldiğinde olmuştur. Bir elektronikçiye gidecek gibi galiba yanmış olma ihtimali bence yüksek , voltaj dalgalanmasından kaynaklanan bir hasar diye düşünüyorum . Konunun uzmanı değilim ama aklıma gelenler bunlar , Selamlar
paranoia
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Nuri Şalk
Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia 1.6 TDI DSG Otomatik 2011 Makyajlı Ambient

İleti syossett » 31 Oca 2011, 02:39

Internetten bak arkadaşım ani elektrik kesilmelerinde evlerde oluşan hasarların TEK den tazmini iççin ne yapılabilir ? Allah kahretsin zırt pırt kesiyorar bazen saliselik sanıyelık kesılmeler oluyor ..
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Asım Erdoğan
Nereden: Ankara
Arabanız: Favorit

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir