T T Arena Fenerbahçe Reklamı....

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

T T Arena Fenerbahçe Reklamı....

İleti SKODA 135 » 02 Şub 2011, 10:02

T T Arena GS reklamını hepimiz biliyoruz. Fakat bu reklamıda değiştirip FB reklamı yapmışlar.....:D

http://video.moralhaber.net/medya/bu-da-fenerlilerin-tt-arena-reklami/

Oyuncak sanmayın ahlâk-ı milli, rûhî millidir.
Onun ilkâsı en korkunç ölüm, mevt-i külli'dir.
Mehmet Akif ERSOY
Kullanıcı avatarı
SKODA 135
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Abdullah Pınarlı
Nereden: Uşak
Arabanız: Skoda Favorit

İleti unknown1 » 02 Şub 2011, 10:14

Espri güzel. :) Ama genede Gs yı değişmem fenere. Hele birde son ıslıklı protestosu göynümde yıkılmaz bir apartman yaptı.
Beşiktaşlı genç paylaşım için teşekkür eder.
Emeğine sağlık.

( izleyen arakdaşlar yorum yapın derim ben)
unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: unknown
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: unknown

İleti SKODA 135 » 02 Şub 2011, 10:20

Ne oldu ıslık çaldılarda......Buradaki espiriyle ne alakası var anlamadım. Senin içindeki Ak parti ve başbakan düşmanlığını körüklemiş anlaşılan.

Halbuki medya kuruluşlarının yaptığı araştırmada o işin öyle olmadığı, bunun GS camiasına yüklenmeye çalışıldığı ortaya çıktı..Sen ayakta uyduğun için....
Mehmet Akif ERSOY
Kullanıcı avatarı
SKODA 135
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti alper33 » 02 Şub 2011, 10:45

SKODA 135 yazdı:Ne oldu ıslık çaldılarda......Buradaki espiriyle ne alakası var anlamadım. Senin içindeki Ak parti ve başbakan düşmanlığını körüklemiş anlaşılan.

Halbuki medya kuruluşlarının yaptığı araştırmada o işin öyle olmadığı, bunun GS camiasına yüklenmeye çalışıldığı ortaya çıktı..Sen ayakta uyduğun için....

başbakanı sen nasıl seversen bir başkası çıkar sevmeyebilir. herkesin kendine yetecek kadar aklı var.
Kimin nasıl uyudugu / uyutuldugunu geniş açıdan bakamadıgın için görmüyorsun. spor adı altında siyaset yapıyorsun..forum kurallarını iyi oku derim ben.
Kullanıcı avatarı
alper33
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: erkan gül
Nereden: Kırklareli
Arabanız: Honda civic 2005

İleti SKODA 135 » 02 Şub 2011, 10:59

Ben siyaset falan yapmıyorum. Ne alakası Fenerbahçe ile siyasetin....Biz siyaseti 12 Eylül zamanında gördük ve bu halkın nasıl perişan edildiğini bizzat yaşadık.

Kurtarılmış bölgeleri, apocuları, devgençleri vs.... iyi biliriz. Ama senin gibi kuş beyinliler bir arada ve barış içinde yaşamanın ne demek olduğunu anlamazsınız. Dangalak dangalak yazıp insanın canını sıkma!

Ben siyaset yapmam......Siyaset Kuran'da yasaktır!

Yukarıyı iyi oku ne alakası var siyasetlen......? Ahmak! Ayrıca benim hangi partiye oy verdiğimi sorarsan MHP'ye oy verdim.....

Benim kızdığım en küçük espiriyi senin gibi cahillerin forumda siyasete dökmesi....
Mehmet Akif ERSOY
Kullanıcı avatarı
SKODA 135
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti alper33 » 02 Şub 2011, 11:29

SKODA 135 yazdı:Ben siyaset falan yapmıyorum. Ne alakası Fenerbahçe ile siyasetin....Biz siyaseti 12 Eylül zamanında gördük ve bu halkın nasıl perişan edildiğini bizzat yaşadık.

Kurtarılmış bölgeleri, apocuları, devgençleri vs.... iyi biliriz. Ama senin gibi kuş beyinliler bir arada ve barış içinde yaşamanın ne demek olduğunu anlamazsınız. Dangalak dangalak yazıp insanın canını sıkma!

Ben siyaset yapmam......Siyaset Kuran'da yasaktır!

Yukarıyı iyi oku ne alakası var siyasetlen......? Ahmak! Ayrıca benim hangi partiye oy verdiğimi sorarsan MHP'ye oy verdim.....

Benim kızdığım en küçük espiriyi senin gibi cahillerin forumda siyasete dökmesi....

Lan denyo,senin ne derece beyinsiz oldugun ortada,siyaset yapmıyorum diyorsun akp ve başbakanın avukatlıgına soyunuyorsun elinin yazdıgını beynin okuyup anlayamıyormu,haklısın tabii olmayan şey nasıl kullanılsın, forum kurallarını hatırlatıyorum sana sen kalkmış mal mal yanıt yazıp hakaret ediyorsun,
kime oy verirsen ver orası beni ilgilendirmez, barış içinde yaşamak isteyen senin gibi bir lavugun ne derece saldırgan bir üslup içinde olduguda gayet açık ortadadır, mümkünmüdür senin gibi saldırgan bir mahlukla aynı ortamda barış içinde yaşamak .
Kullanıcı avatarı
alper33
CLASSIC
CLASSIC

İleti SKODA 135 » 02 Şub 2011, 11:34

Sana özelden yazdım...
Mehmet Akif ERSOY
Kullanıcı avatarı
SKODA 135
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti alper33 » 02 Şub 2011, 11:57

skoda 135 arkadaşımla görüştük,
bir yanlış anlaşılmadan dolayı bir birimizi kırmış bulunduk burada hem kendisinden hemde forum daki diger arkadaşlardan özür diliyorum.
Kullanıcı avatarı
alper33
CLASSIC
CLASSIC

İleti SKODA 135 » 02 Şub 2011, 12:00

Alper kardeşim ile yaptığımız telefon görüşmesinde asıl niyetimizin siyaset olmadığını, karşılıklı konuşarak dile getirdik.

Ayrıca yüksek tansiyondan dolayı birbirimizden özür dileyerek dostluğumuzu perçinledik. Bunu örnek teşkil etmesi açısından paylaşmanın uygun olacağını düşündük.

Nice hayırlı paylaşımlara...
Mehmet Akif ERSOY
Kullanıcı avatarı
SKODA 135
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Osmanlı » 02 Şub 2011, 12:04

alper33 yazdı:skoda 135 arkadaşımla görüştük,
bir yanlış anlaşılmadan dolayı bir birimizi kırmış bulunduk burada hem kendisinden hemde forum daki diger arkadaşlardan özür diliyorum.

Tebrik ederim ikinizi de.
Üzülmüştüm yazılanları okuyunca.
Kullanıcı avatarı
Osmanlı
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: 25/06/1984 Niğde
Nereden: Adana
Arabanız: Octavia II 1.6 SW

İleti Osmanlı » 02 Şub 2011, 12:05

isterseniz yukarıdaki mesajlarınızı yeniden düzenleyin çok hoş görünmüyor.
Kullanıcı avatarı
Osmanlı
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti SKODA 135 » 02 Şub 2011, 12:07

Ama artık düzeltme butonu yok...
Mehmet Akif ERSOY
Kullanıcı avatarı
SKODA 135
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Osmanlı » 02 Şub 2011, 12:14

SKODA 135 yazdı:Ama artık düzeltme butonu yok...

Ben kendi mesajlarımın sağ üst köşesinde alıntı butonunun solunda *DÜZEN diye bir buton görüyorum.
Neyse sorun değil tatlıya bağlanmış.
vesselam
Kullanıcı avatarı
Osmanlı
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti HTP » 02 Şub 2011, 12:14

Bazen kardeşler bile kavga eder tatsız sözler söyleyebilir. Önemli olan birbirimizi güzel sözlerimizle hatırlamak öfkeliyken en iyi olanımızın bile ağzından tatsız sözler çıksada bu sadece anlık bir gerilimin sonucudur ve sadece bu yüzden o kişi kötü kabul edilmez. Sonuçta burası bir forumda olsa hayatı paylaştığımız bir platform herşey herzaman güllük gülistanlık olmuyor. Ben inanıyorum ki bizler akdeniz insanı olduğumuzdan sevgi öfkemize daima baskın gelir.
HTP
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ibrahim çakır
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Fabia 1.2 HTP

İleti SKODA 135 » 02 Şub 2011, 12:22

HTP yazdı:Bazen kardeşler bile kavga eder tatsız sözler söyleyebilir. Önemli olan birbirimizi güzel sözlerimizle hatırlamak öfkeliyken en iyi olanımızın bile ağzından tatsız sözler çıksada bu sadece anlık bir gerilimin sonucudur ve sadece bu yüzden o kişi kötü kabul edilmez. Sonuçta burası bir forumda olsa hayatı paylaştığımız bir platform herşey herzaman güllük gülistanlık olmuyor. Ben inanıyorum ki bizler akdeniz insanı olduğumuzdan sevgi öfkemize daima baskın gelir.

Evet esas olan sevginin üstün olmasıdır. Amacım komik bir reklamı paylaşmaktı ama farklı konu oluştu. Ben farklı yöne çekilmesine kızmıştım. Fakat farklı olması daha iyi oldu......Her şeyde bir hayır varmış.

Çünkü bu konuları okuyanların özellikle genç kardeşlerimizin epeyce kendilerine bir pay çıkaracaklarına inanıyorum.
Mehmet Akif ERSOY
Kullanıcı avatarı
SKODA 135
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti azmi06 » 02 Şub 2011, 12:29

işin tatlıya bağlandıgına sevındım.
Görüyorsunuz tv lerden artık herseyı munakasa malzemesı yapıyorlar devlet buyuklerımız.
Hayatın her noktasında (heykel, ihh gemisi, gs, erzuruma yagmayan kar) karsılıklı atısmalar var.
Seviye yerlerde, yani cocuklarımızı tv lerden (ozellıkler haber programlarından) uzak tutmalıyız.
Dünya kısa bakın renkli bir sunucu olan defne joy foster bugun olmüş 32 yasındayken.
Yaşadığımız her anın kıymetını bılelım bırbırımızı uzmeyelım..
Saygılar..
azmi06
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara

İleti octaviaman » 02 Şub 2011, 12:34

Sağduyu için tebrikler.
Yukarıda kırmızı bölüm içerisinde ki konuları bırakın.Zararsız konuları tartışmak için bile 40 fırın ekmek yememiz lazım.
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti diseqc » 02 Şub 2011, 12:37

beklenenden farklı bir şekilde son bulması gerçekten güzel ikinizide ayrı ayrı tebrik ediyorum türk kardeşliğinede yakışan budur birlik beraberliğimize devam...
Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Nereden: Rize
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir