T T Arena Fenerbahçe Reklamı....

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

T T Arena Fenerbahçe Reklamı....

İleti SKODA 135 » 02 Şub 2011, 12:49

Arkadaşlar bende yapıcı mesajlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Aslında öfkeli ve kinci bir insan değilim. Nihayetinde tek kusursuz varlık Allah'ü Teala'dır. Umarım forumdaki arkadaşlar arasında yersiz küslüklerin son bulmasına da vesile olur.

Yunus Emre'nin şu satırlarını burada dile getirmek çok iyi olur diye düşündüm.

GELİN DOSTLAR,

BİR OLALIM, DİR OLALIM, İR OLALIM.

Oyuncak sanmayın ahlâk-ı milli, rûhî millidir.
Onun ilkâsı en korkunç ölüm, mevt-i külli'dir.
Mehmet Akif ERSOY
Kullanıcı avatarı
SKODA 135
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Abdullah Pınarlı
Nereden: Uşak
Arabanız: Skoda Favorit

İleti BaTeRRiiSStt » 02 Şub 2011, 15:20

EN Büyük FeNeRBaHÇeeee . .. .
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti skodaizm » 02 Şub 2011, 15:26

Bunca yazılmış kirli mesajı görüpte okuduktan sonra, klavyeye döşenip yazmadan önce düşünmek ve sonucunun nereye gideceğini önceden hesaplamanın nekadar faydalı olabileceğini de görmüş olduk.

Niçin bizim insanımız satranc oynar gibi önceden düşünmeden bir hiddet ile birbirini kırabilyor? Bunun yanısıra da herkesin okuyup görebileceği bir ortamda bunu yapabiliyor.

Unutmayalım beyler; bu forumu her cinsten her yaştan ve her düşünceden insan girip okuyabiliyor ve sonradan da bu yazıları okuyup forumu kalitesiz bulmaları yüzünden kan kaybediyoruz.

Şimdiki gibi itidal ve soğukkanlılığı mesajları yazmadan önce devreye sokmanız dileklerimle.

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti xMEGANx » 02 Şub 2011, 15:43

G A L A T A S A R A Y !
A
L
A
T
A
S
A
R
A
Y
!
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti unknown1 » 03 Şub 2011, 01:58

Amacım siyaset değildi.Samimiyetimle esprili bir yorum yazdım.
Öyle veya böyle bir devam gitmiyorum.Senin şahsından özür diliyorum çünkü ortaya koyduğun videoya haddimi bilmeden samimiyet sundum.
Emeğine sağlık dedim çünkü bizlerle paylaşman düşünmen bir emektir gözümde.
20 kere gösterilmiş hiç yorum yok diye izleyen arakdaşlar yorum yazsınki emeğine karşın bir cevap olabilrsin istedim.
Senden hadsizliğim için özür diliyorum.
Yazı okuyup fikir belirten ve ileride belirtecek arkadaşlardan da özür diliyorum.Hadsizliğim böyle bir tatsızlığa sebep olduğu için.
Bir dahaki sefere haddimi bilerek yorum yapacağıma emin olmanı isterim. En azından senin paylaşımlarında.
Saygılar
unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: unknown
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: unknown

İleti SKODA 135 » 03 Şub 2011, 07:19

umitcan yazdı:Amacım siyaset değildi.Samimiyetimle esprili bir yorum yazdım.
Öyle veya böyle bir devam gitmiyorum.Senin şahsından özür diliyorum çünkü ortaya koyduğun videoya haddimi bilmeden samimiyet sundum.
Emeğine sağlık dedim çünkü bizlerle paylaşman düşünmen bir emektir gözümde.
20 kere gösterilmiş hiç yorum yok diye izleyen arakdaşlar yorum yazsınki emeğine karşın bir cevap olabilrsin istedim.
Senden hadsizliğim için özür diliyorum.
Yazı okuyup fikir belirten ve ileride belirtecek arkadaşlardan da özür diliyorum.Hadsizliğim böyle bir tatsızlığa sebep olduğu için.
Bir dahaki sefere haddimi bilerek yorum yapacağıma emin olmanı isterim. En azından senin paylaşımlarında.
Saygılar

Allah razı olsun kardeşim. Bende unuttum gitti. İnşallah daha sıkı ve sağlam dostluklara vesile olur.
Mehmet Akif ERSOY
Kullanıcı avatarı
SKODA 135
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti xMEGANx » 03 Şub 2011, 07:30

her konuda olduğu gibi bu konuda YALAN OLDU =)
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti SKODA 135 » 03 Şub 2011, 07:42

xMEGANx yazdı:her konuda olduğu gibi bu konuda YALAN OLDU =)

Evet Ümitcan kardeşimde katılınca şimdi tamam oldu. Neticede Mevlana değiliz, şimdi daha mutlu oldum...:)
Mehmet Akif ERSOY
Kullanıcı avatarı
SKODA 135
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti eminoglu » 04 Şub 2011, 11:47

Merhaba abilerim kardeşlerim. Ben bir eğitimci olarak bazı şeyleri yazmak isterim. Şimdi videoyu bizimle paylaşan arkadaşa teşekkür ederim. Gerçekten içerisinde mizah da olsa bişeyler paylaşmak zaman alır, emek ister. Bu emeğe her zaman saygı duyarım. Burada iki büyüğümüzün yorumlarını dikkatlice okudum ve zaman harcadım. Ben isterdim ki bu yorumlar yıkıcı değil de yapıcı olsun ama önemli değil en azından burada insanların sinirlendikleri zaman ne kadar da yazmak istemedikleri şeyleri yazdıklarını gördüm.
Güzel ülkemizde birlik beraberlik çok önemli. Hele ki bu kritik dönemde (!) ( Malum açılım, saçılım, o bana taş attı, kardan adam yapmaya kar yok vs gibi.. )

Devleti temsil eden hükümet büyüklerimiz olsun, vekillerimiz olsun o kadar basit tartışmalar yapıyorlar ki insan bazen diyor biz mi seçtik kardeşim bu adamı diye. Evet biz seçiyoruz bu güzide vekilleri. Peki bunun nedeni ne olabilir diye düşünüyorum tamamen eğitim kaynaklı bir sorun olduğunu görüyorum. Neden?

Biz öğrencilerimizi eğitirken onları yanlış, yalan söz söylemeyi öğretiyoruz. ( Çocuk basit bir nedenden dolayı geç kaldı diyelim, öğretmen elinde sopa, yada ağzında azar öğrenciye bir bağırma çağırma, tabi öğrenci bir daha geç kaldığında güzel yalanlar ansiklopedisini iyice incelemiş olarak gelir ve güzel yalanlarından birisi ile öğretmeni ikna eder. Bu basit bir örnek bunun gibi bir sürü örnekte verilebilir ). Ağaçı yaş iken eğitemiyoruz. (bunun nedeni ise bir alttaki satırda ) Tabi bunun zamanla daha da iyi olacağı kanatindeyim ancak bu süreç yaklaşık 30 seneyi bulabilir.

Biz öğretmen olurken 4 sene eğitim aldık. Ancak şu an başımızda boy gösteren hükümet büyüklerimizin bir çoğu 40 günde öğretmen olan, ziraat fakültesi, fen edebiyat fakültesi vs gibi fakülteleri bitiren bitirmeyenlerin bu ülkeye öğretmen sıfatıyla atanan, kendini bir türlü geliştiremeyen ancak emekli olursam maaşım yarı yarıya kesilir endişesi ile emekli olmayan öğretmenlerin yetiştirdiği kişilerdir. Hocam ne alakası var diyebilir bazı arkadaşlar. Çok alakası var arkadaşım. Formasyon dedikleri bişey var duymuştur herkes. Burada öğrenciye nasıl davranılacağından eğitimin kalitesi ne şekilde yükseltebileceğini bilen öğretmenler yetişiyor. Bu arkadaşlar boş boş gezerlerken ya da bir dersanede kendilerini harap ederken anadolunun çeşitli yerlerinde hala yukarda saydığım öğretmenler salla başı al maaşı mantığıyla öğretmen olarka görev yapıyorlar. Bu ülkenin hali ancak eğitim kalitesi yüksek insanlarla düzelebilir. Eğitimin kalitesi ise iyi eğitim almış dürüst öğretmenlerle yükselir.
Yazımı gereksiz bulan arkadaşlardan özür dilerim.

2003 Octavia Elagance. O bir canafar. :)
Kullanıcı avatarı
eminoglu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: yakup..
Nereden: Kars

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir