Elektrik Elektronik Yardım İsterseniz

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Elektrik Elektronik Yardım İsterseniz

İleti unknown1 » 15 Şub 2011, 01:22

barutoglu yazdı:
umitcan yazdı:
barutoglu yazdı:Hocam, daha önce burada konu açmıştım ama bir de size sorayım. uzaktan kumandalı anahtarımdaki kristal kırıldı. bulamadım. Değeri 13.575 imiş acaba bu kristale ulaşmamda yardımınız olabilir mi. veya başka bir öneriniz var mı ?

Hocam buda iş görür diye düşünüyorum.Siz alacağınız yere sorarsınız yoksa istediğiniz değer.14 mhz kristal istiyorum dersiniz size verir. Çok pahalı bir malzeme değil. taş çatlasa ki bunu genelde elektronikçiler yapmıyor uydu sistemi kuranlar yapıyor en fazla 1 lira isterler.Gene olmaz ise şayet.Sen Ankara dasın sanırm.Ben burdan bi bakarım.Sana bir mektup yazarım içine atarım kristali.Mektubu okursun kristali takarsın.Sağ ol demen yeterli :)

Link http://www.bimel.com.tr/yeni/urun/qm014-0

Teşekkür ederim. Allah razı olsun. bimel.com.tr nin ankaradaki adresine bi uğrayayım. İnşallah dediğiniz gibi 14 değer olur. Hayırlı akşamlar

Estf. rica ederim.Sendende razı olsun.Şu ara işim gücüm yok ama fena rahatsızım.İstediğin zaman mesaj atarsan erken cevap verebilirim.
Saygılar

unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: unknown
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: unknown

İleti unknown1 » 15 Şub 2011, 01:25

hsezer yazdı:tekrar merhaba ÜMİTCAN hocam dediğin gibi ölçü aletiyle denedim ama 10a aldım ama değer vermedi sıfır gösterdi Ahmet arkadaşın dediği gibi 21 wattlık tek duylu sinyal ampulü aldım ve araya onu koydum ampulü hafif kızartıyor ama yakmıyor.araya kontrol lambamı koyarak sigortaları tek tek çıkartarak hangisinde söndüğüne baktım.2 sigortada tamamen sönüyor birisi
A12 10 AMPER
ÖN YAVAN LAMBASI
ARKA TAVAN LAMBASI
BAGAJ LAMBASI
TORPİDO LAMBASI
UZAKTAN KUMANDA ALICISI
GÖSTERGE TABLOSU
diğer de
A3 20 AMPER
KAPI KİLİTLEME-AÇMA ÜNİTESİ
SES SİSTEMİ
ikisi arasında da çıkardığımda A12 takılıyken daha fazla yanıyor A3 e göre.A12 yi de çıkarınca iyice azalıyor A3 de çıkınca tamamen sönüyor.bagaj lambası dahil tüm lambaları kontrol ettim kapalı konumdayken yanmıyor.Ben şu durumda arabada kaçak olmadığını normal fonksiyonların elektrik çektiğini düşünüyorum.sen ne dersin hocam iyi akşamlar

Estf.Hocam değerleri yazmamışsınız ama dediklerinize göre.Eğer ses sistemi( nedir amfi kaç watt normalde enerji var mı ?) kontağa bağlı ise bu sistemin bence kaçak yoktur.Tabi lpg kısmını bilmiyorum.
Saygılar hocam
unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: unknown
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: unknown

İleti feliş » 28 Haz 2011, 13:56

mrb ben yeni üye oldum abi ben felicia'nın gösterge ampulü patladığı için değiştirmek istiyorum bu ampul nasıl bi şey bi foto varsa koyabilirmisiniz
Kullanıcı avatarı
feliş
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus KÖKSAL
Nereden: Kırıkkale
Arabanız: SKODA FELİCİA 1.3MPİ COMBİ GLXİ

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir