Seat alsam da skodacıyım :)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Seat alsam da skodacıyım :)

İleti zezula » 10 Şub 2011, 20:58

yanlış yaptın asım abi dicemde seatta aynı guruptan ordan yırtıyon :D

zezula
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: önder kaplan
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: GLXİ

İleti oguz » 10 Şub 2011, 21:02

hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız sürüşler ya buna sade bi modifiye biraz bakım cila parlatma felan faça durur he :) krom benzeri plastik jant kapakları varya bide ondan puff :)

2005 fabia htp classic
2011 fabia 1.4 16v ambiante dynamic^^
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti syossett » 10 Şub 2011, 21:52

Gercekten seat armalı jant kapakları bulunur mu acaba ? Bu güzel gorunmesını sağlar pasta cila işini de havalar biraz ılısın yapacağım. Tum dostlara teşekkurler .ALlah hepimize kazasız belasız cezasız sürmek nasip etsin..
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Asım Erdoğan
Nereden: Ankara
Arabanız: Favorit

İleti syossett » 10 Şub 2011, 21:53

zezula yazdı:yanlış yaptın asım abi dicemde seatta aynı guruptan ordan yırtıyon :D

Bunu da almanlar aldı dimi ??
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti oguz » 10 Şub 2011, 21:57

syossett yazdı:Gercekten seat armalı jant kapakları bulunur mu acaba ? Bu güzel gorunmesını sağlar pasta cila işini de havalar biraz ılısın yapacağım. Tum dostlara teşekkurler .ALlah hepimize kazasız belasız cezasız sürmek nasip etsin..

valla masraf edebilirsen azıcık fantazist bi araç olur :) tam zevk işi ;)

2005 fabia htp classic
2011 fabia 1.4 16v ambiante dynamic^^
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti dominik » 10 Şub 2011, 23:38

hayırlı olsun, şirinmiş walla kazasız sürüşler...
alamandan saşma,japonu aşma.türk atasözü araç için (bana göre biçok dalı da kapsar)
dominik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: halil demir
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: fabia 2001 101bg 16v

İleti syossett » 11 Şub 2011, 00:16

Sağolasın dominik dostum ..
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti zezula » 11 Şub 2011, 00:36

bende isterim anlamam abi ben sana o kadar araba baktım emek verdim uğraştım valla küserim :x bulucan banada bi tane :D sonra asfaltı alatırız senle asım abi yarış bilenem yaparız valla. 8-) (anahtarına) :P
zezula
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti syossett » 11 Şub 2011, 01:09

Tamam yarından itibaren bakmaya başlıyorum Öndercim.. :roll:
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti felicia_3437 » 11 Şub 2011, 10:28

hayırlı olsun asım abı gercektren cok şleker bır arac ya dediğiniz gibi ufak jip yaw sevdım aracı
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Arabanız: FELİCİA LX

İleti syossett » 11 Şub 2011, 11:05

Selimciğim cok teşekkurler .. Sevgilerimle...
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti HTP » 11 Şub 2011, 14:38

Güle güle kullanın. Ama arabanın özenli bie temizliğe ihtiyacı olduğuda gözlerden kaçmıyor. Daha güzel fotoğrafları görmek dileği ile tekrar hayırlı olsun.
HTP
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ibrahim çakır
Arabanız: Skoda Fabia 1.2 HTP

İleti zezula » 11 Şub 2011, 15:26

aslan abim o arabayı yakında pırıl pırıl yapar yeni aldı daha durun bir araba soğusun yahu :D
zezula
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti yabani » 11 Şub 2011, 15:31

Öncelikle hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.

Fakat Forman ile biraz ters olmuş bu araba, fotoğraflardan çok anlaşılmıyor ama 126Bis'in 1 beden büyüğü gibi duruyor, hani forman nereye bu nereye diye düşünüyorum. (bagaj hacmi devasa bir araç ararken bagajı olmayan bir araç seçtiğinizden dolayı)

Bence üzerine çok para harcamayın, satarken yaptıklarınızın hiçbir artısı olmayacak, alacak olan kaporta ve motora bakacak o kadar, sizde öncelikle motoru-yürür aksamı düzgün tutmaya çalışın ki zaten bu size yakıt tasarrufu olarak dönecektir. (bakımsız bir 126bis'in km'de 40krş yaktığını bilirim)
yabani
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yiğit
Arabanız: 2004 Fabia Classic 1.4 16V 101 katır depiği

İleti syossett » 11 Şub 2011, 17:05

Dostum bugun tam depo dolu test yaptım şehir içi 20 kuruşa denk geldi ki, bu benim için çok önemli. Arabanın bis ile uzak yakın alakası yok elbetteresimlerde oyle gorunuyor haklısınız. Ben tam 3 adet bis alıp sattım değişik zamanlarda. Bu araba uno dan bile geniş, benım ıcın onemlı olan, arka kısma malzeme koyabılmek arka koltugu yatırdıgımda baya geniş bir yer acılabiliyor ve işim gereği merdiven koyabiliyorum. Forman la kıyaslamaya gelınce... forman elbette fark atar ama ınanmayacaksınız malzeme acısından bu daha elverişli.. Zİra arka koltuk yattıgında dıkey olarak yuksek olanları bile rahatlıkla yerleştirebiliyorum. Uc gundur de deli gibi ankara ıcınde geziyorum benzinli olmasına rağmen hiç can yakmıyor zaten 900 cc bir araba. Haklısınız bis ler umuldugundan çok yakıyor ama hepsi ayarsızlıktan .Ve uzun yıllar bis sürdüğüm için çok iyi bilirim onları ama bu araba bis ile asla kıyaslanamaz. Bugun servisine gittim a-dan z ye tum parcalar mevcut yerlılere ve skodalara gore pahalı olsa da yedek parcalar ın kalitesi ambalajından bile belli oluyor yanı 20 lıra verip 6 ay kullanaktan ise 45 verip 3 yıl kullanmak daha mantıklı gelıyor . Eksileri var elbette ... mesela lastıklerını bulmak ıcın bugun baya dolaştım . 145*70*13 bulmak zor oldu. İkinci eli ağır , piyasada pek yok ama halen tavriaların alekoların satıldığı bir ulkede yaşıyoruz .. Satmayı dusunmememe ragmen zararına da satsam umurumda değil zira bindiğim kar kalacak vede gercekten lpg kadar yakıyor . Sİz bagajı olmayan bir araba demişsiniz ama bu arabanın arkası acılıp koltugu da yatınca ummadıgınız buyuklukte bir alan cıkıyor karşınıza. Stepne de ön kaputta oldugu ıcın benım acımdan sorun azalıyor :) Bugun motorunun ve şanzımanının ıyı durumda oldugunu da öğrenmek bana ayrı bir keyif verdi. :) Ama ön düzen amortısorler ve muayene oncesı yapılacaklar ıcın biraz kesenın agzını acmam gerekecek ki, bunları da bilerek aldım .Üste keyfi bir para harcamam zaten ama hayatı onem taşıyan bolumlerı de yaptırmak şart. (frenler, ön düzen , lastıkler gibi. ) alakanıza teşekkurler kazasız belasız sürüşler dilerim..
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti syossett » 11 Şub 2011, 17:06

Bakımdan cıksın da bi yıkatıp kuafor yapıp o zaman resım eklerım görersiniz ;)
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti canfezzz » 12 Şub 2011, 12:56

Maşşallah güzel araçmış abi güle güle bin ....Allah kaza bela vermesin ağız tadıyla binmeyi nasip etsin...
:D Bu arada sana bi sorum olacak asım abi bu arka silecek motoru lada oluyo diodun sen nerden aldın parçacısı nerdedir bu ladaların ankarada şöle bize yakın bir yer varmı iskitler yiba arkası falan... :)
---BaŞKeNTLi---
Kullanıcı avatarı
canfezzz
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Muhammed yılmaz
Arabanız: 94 Favorit lx

İleti syossett » 12 Şub 2011, 13:28

Abisi bulursun elbette ama takacak usta da lazım Recep usta kısa bır surede taktı baya da ıyı calısıyordu . ( az bişey yavaş çalışmasına rağmen güzel yani.) 65 lira idi daha fazla verme ;) dilersen recep ustanın numarasını yazarım .. Güzel dileklerin için de teşekkurler dostum ..
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

ÖncekiSonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir