LİBYA NEREDE?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

LİBYA NEREDE?

İleti syossett » 25 Şub 2011, 00:19

Ben de izledim... libya ne ki... 5 kişi den hiç birisi türkiyenin hangi kıtada olduğunu bilemediler..

Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Asım Erdoğan
Nereden: Ankara
Arabanız: Favorit

İleti dominik » 25 Şub 2011, 00:27

syossett yazdı:Ben de izledim... libya ne ki... 5 kişi den hiç birisi türkiyenin hangi kıtada olduğunu bilemediler..

merak edip de haritayı açmaz mı insan!hadi onu geç bu insanlar hayatlarında hiç mi okula gitmediler şayet gittilerse göstermediler mi gösterdilerse bu arkadaşlar pencereden dışarı mı bakıyolardı, dışarı bakıyorlardıysa da nasıl diploma aldılar (nie nefes alıyorlar ki)...vs.vs vs vs vs .......
alamandan saşma,japonu aşma.türk atasözü araç için (bana göre biçok dalı da kapsar)
dominik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: halil demir
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: fabia 2001 101bg 16v

İleti Henien » 25 Şub 2011, 09:20

Benim etrafımda böyle insanlardan ben hiç göremiyorum. İşte forumda sorulmuş herkes bu kadar cahilliğe hayret ediyor. Ben tv kanallarının sırf haber olsun diye yaptıklarına inanmaya başladım. 100 kişiyle konuşuyor, içinden salakça cevap veren 4-5 kişiyi haber yapıyor.

"Özgürlük anıtı Türkiye'den tarihi eser kaçakçıları tarafından çalındı, ne düşünüyorsunuz " sorusuna hükümetin gerekli adımları atması lazım diye cevap veren üniversite öğrencisi gösterdi ya... Bu kadar cahillik normal değil.

Kesin kendini akıllı sanan tv muhabirlerinin işgüzarlığı bence...
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti alirıza » 25 Şub 2011, 14:36

Adamlar Libya' nın yerini bilmiyor hadi neyse , ama Türkiye'nin de yerini bilmiyor. Kimisi Ortadogu da diyor ,kimisi Amerika kıtasında (yuh diyesim geliyor) diyor . Afrikada diyen de vardı gerçi. Ya bu adamlar oy kullanıyor. Refarandum da adam zannedip tercihini soruyorlar . Şimdi soruyorum Aysun Kayacı haksız mı arkadaş? Gerçi o zaman bende kızmıştım Aysun Kayacı ya ama haklı ya kadın , hemde sonuna kadar? Böyle insanlar bizim kaderimize de yön vermiş oluyor ...Bizi de yakıyorlar....
alirıza
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ali rıza
Arabanız: 2005 tdi fabia 1

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir