gece 12 den sonra zam olabilir

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

gece 12 den sonra zam olabilir

İleti ugur_clskn » 01 Mar 2011, 19:52

delidolu yazdı:Aman petrol fiyatları konusunda ileri-geri konuşmayın beyler...
Başta admin'den olmak üzere çeşitli kişilerden tepkiler alabilirsiniz.
İş bu nedenle "Herşey çok güzel, çok hoş" ya da "Benzine zam geldiyse bisiklet kullanırım daha sağlıklı olur" ya da "Ben zaten hep 10 TL'lik alıyorum" gibisinden dişe/tırnağa dokunmayan laflar etmeniz daha hayırlı olacaktır.

Ama ben deliliğimi yapacağım siz bana bakmayın!

HER KAVİM HAK ETTİĞİ ŞEKİLDE İDARE EDİLİR...

BÖYLESİNE DE BÖYLESİ MÜSTAHAK!

DİLERİM Kİ ALLAHTAN AKARYAKITIN LİTRE FİYATI 100 TL OLUR.

İNŞALLAH DAHA DA FAZLA ZAM GELİR...

AMİİİİİİİİİİİNNNNNNNNN!

ah özkan abi ahh

Lafın gelişi ne demişler: Böyle döte böyle tarak! Yavrum sen bu ayakları bırak... :D

ah özkan abi ahh.

PEUGEOT 306 1.6 SEDAN
Kullanıcı avatarı
ugur_clskn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur çalışkan
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: felicia 1.3lx idi

İleti alpino » 01 Mar 2011, 19:54

İş bu nedenle "Herşey çok güzel, çok hoş" ya da "Benzine zam geldiyse bisiklet kullanırım daha sağlıklı olur" ya da "Ben zaten hep 10 TL'lik alıyorum" gibisinden dişe/tırnağa dokunmayan laflar etmeniz daha hayırlı olacaktır.

AMİİİİİİİİİİİNNNNNNNNN!

Lafın gelişi ne demişler: Böyle döte böyle tarak! Yavrum sen bu ayakları bırak... :D

biraz sabret hacı. senin bu mesaj okunsun. bu konu anında kilitlenecek :)
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti ugur_clskn » 01 Mar 2011, 20:03

garanti :D. admin yıne iktıdarı savunan seyler soylicek falan filan.
PEUGEOT 306 1.6 SEDAN
Kullanıcı avatarı
ugur_clskn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur çalışkan
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: felicia 1.3lx idi

İleti can.tasan » 01 Mar 2011, 20:06

Depomda da 10 km lik yakit kalmisti bu sefer kotu yakalandik zamma bombos depo ile...
Kullanıcı avatarı
can.tasan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Can TASAN
Arabanız: 2003 Fabia Elegance 101

İleti syossett » 01 Mar 2011, 20:16

zaferdurukan yazdı:ben ısrarla söylemek zorundayım. ekonomist değilim ama hep takip ederim. libya da ki petrol üretiminin durması türkiye için tehditkar bir unsur değildir. bunu ben fikir olarak söylemiyorum sadece bu konu ile ilgili pek çok ekonomistin söz birliğidir. libyadan alınan yakıt çokj çok düşüktür. şu an petrolün varili 100 doların altına düşmüştür,petrol talebinin yükselmesine karşın suudi arabistan petrol ürünlerinin sunumunu iki katına çıkarmıştır.
ne yazık ki ülke politikası olarak dünyada ki var olan olaylardan etkilenmemiz tamamen psikolojik baskı sebebi ile oluyor. diğer bir adı bahanedir.kişileri etki altına almak çok kolay . mesela şimdik biri forumda bol bol ekonomik ve iktisati kelimelerle dolu zammı haklı çıkaracak yazı yazsa vey be deriz zamlar haklıymış diyebiliriz :)

Ya elbette libyadaki olaylarla alakası yok ama, bir bahane lazımdı bunu da çok güzel kullanıyorlar. Zira devletin gelir sağladığı bir iki şey kaldı .. Biz bunu haketmiyoruz, Yüce Allah'ım bildiği gibi yapsın..
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Asım Erdoğan
Arabanız: Favorit

İleti felicia_3437 » 01 Mar 2011, 20:21

thejazz yazdı:Çüşş desem? Laftan anlar mı acaba? :)

eşek olsaydı kesın anlardıda bunlar anlamıyor cüşş den yaw
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti syossett » 01 Mar 2011, 20:26

alpino yazdı:

AMİİİİİİİİİİİNNNNNNNNN!

biraz sabret hacı. senin bu mesaj okunsun. bu konu anında kilitlenecek :)

BENİM MESAJIM DA SİLİNMİŞ.. Ne yazmışım ?? Gelirse ekime, gelmezse ..... kime kadar ( aynen böyle yazmışım)
şu ana kadaryazılanlara bakıyorum da; benim yazdığım cümle günahsız kalıyor!!! Kim bu zammı haklı buluyor, ve destekliyor ise, aklından şüphe ederim. Ne yani ohh yandan yandan ne güzel olmuş mu diyelim ? AYIP, YAZIK ve GÜNAH yahu.. bir açıklama yok, izah eden yok... Rahmetli Turgut Özal, en azından zam yapığında ekrana çıkar açıklardı özür dilerdi ya adam resmen.. üç kuruş beş kuruş derken 2 ayda % 25 zam yuhhhhh...Milletimizde sağolsun wc ye bile arabaları ıle giderek ellere koz veriyor. BAKIN YOLLAR TIKLIM TIKLIM BEYER:::: BAKIN AVM lerde PARK YERİ BULUNMUYOR... Özetle, böyle başa böyle tarak... ( gerisini siz ekleyin )
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti syossett » 01 Mar 2011, 20:36

alpino yazdı:2002 seçimlerinden hemen sonra 1 litre kurşunsuz benzin 1 milyon 641 bin lira yani 1.64 TL’den satılıyordu. O tarihte dolar kuru ise 1 milyon 668 bin TL idi (1,67 TL). Benzin litresi 0.98 dolara geliyordu.

yıl 2011. 1 litre benzin 4,08 TL oldu. dolar kuru 1,59 TL. benzinin litresi 2,57 dolar.

bu dönemde benzin fiyatındaki artış % 248,8 (aradan geçen 8 yıl 3 ayda yıllık ortalama artış %30 ama enflasyon tek hane. onda sorun yok zira biz benzinden çok pinpon topu alan bir milletiz).

NE DENİR Kİ.... TEBRİK EDİYORUM SİZİ... DOLAR VE PETROL YÜKSELİRKEN BAHANE VAR ZAM İÇİN.. AMA NEDENSE DOLAR VE PETROL YÜKSELDİĞİNDE İNDİRİM YOK , AZ ZAM VAR...İSTEDİĞİN KADAR HAVA AT .. YOK BİLMEM KAÇ MİLYAR DOLARLIK ARABA ÜRETİP DÜNYAYA SATIYORMUŞUZ, YOK NEW YORK TAKSİLERİ TÜRK MALI OLACAK .... SEN Kİ, KENDİ ÜLKENDE DÜNYANIN ENNNN PAHALI PETROLUNU VATANDAŞINA SATIYORSAN VE VATANDAŞI ŞAMAR OĞLANINA ÇEVİRİP FÜTURSUZCA, BİR AÇIKLAMA DAHİ YAPMAYA GEREK DUYMADAN ZAM ÜSTÜNE ZAM YAPIYORSAN MİLLETİNE SAYGIUN YOK DEMEKTİR... KORKUNÇ ÖTESİ BİR RAKAMA ULAŞTI PETROL FİYATLARI .. AMA ŞUNU DA AÇIKCA BELİRTEYİM, İNANIN BEN EN ÇOK MEDYA YA KIZIYORUM ... DOĞAL, GÜNLÜK NORMAL BİR OLAYMIŞ GİBİ BİR CÜMLE İLE YANSITIYORLAR .. BAZEN YAZMIYORLAR BİLE .. BENZİN ALIRKEN ZAMMI ÖĞRENİYORUZ.. HAA BİR DE ; NASIL OLSA DEPOMU ZAMDAN ÖNCE DOLDURDUM , BENİM DİZELİM VAR AGA ... LPG Lİ ARABAM DİYE YORUM YAPANLAR O ZAMMIN ARABANIZA DEĞİL DE, EVİNİZE ALDIĞINIZ EKMEĞE VE TEMEL GIDA ÜRÜNLERİNE YANSIDIĞINDAN BİHABERLER... HERKESE SAYGILARIMLA... ZAMSIZ GÜNLER DİLİYORUM .. ( EN AZINDAN 4-5 GÜN OLMASIN ) :D
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti zaferdurukan » 01 Mar 2011, 20:49

hepimize gelsin bu şarkı:lol:

http://www.youtube.com/watch?v=WrVCkOBEGVI
zaferdurukan
CLASSIC
CLASSIC

İleti demsan » 01 Mar 2011, 23:38

biz koyun oldukca bizi güden de olur , ..... de.
Nefsinizi Ümmeti Muhammed'in (s.a.v.) Menfaati İçin Feda Edin.
Kullanıcı avatarı
demsan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hüseyin demir
Nereden: Samsun
Arabanız: octavia

İleti thejazz » 01 Mar 2011, 23:53

Vallahi arkadaşlar yaz yaz nereye kadar? Zaten bu aynı konuş konuş nereye kadar gibi birşey. Yıllardır kendimiz anlatır, dertlenir gene kendimiz dinlemez miyiz? Maalesef tepkisiz bir toplumuz. Aslında tepkimizi gösteriyoruz ama bıçak kemiğe dayandığı zaman. Yani içimize atıp biriktirip sonunda da patlıyoruz. Oysa insanlar organize olsalar, haklı olarak sıkıntılarını legal yollardan anlatsalar, protesto etseler, en azından 1 hafta araçlarına binmeseler mesela bu bile mesaj olur tepedeki vicdansızlara.
Kullanıcı avatarı
thejazz
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İzmir

İleti can.tasan » 02 Mar 2011, 00:48

O zaman benden de bir sarki gelsin... Kime diye sormayin sarkinin icinde geciyor zaten.

http://www.youtube.com/watch?v=TnRIGIfLHPk
Kullanıcı avatarı
can.tasan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Can TASAN
Arabanız: 2003 Fabia Elegance 101

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir