barış akarsu ya veda

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

barış akarsu ya veda

İleti alwaysloser » 05 Tem 2007, 14:10

merhaba sayın üyeler herkesinde bildiği gibi barış akarsu 5 gün önce bi trafik kazası geçirmiş ve yoğun bakıma alınmıştı dün saat 9 itibariyle kalbinin durduğu ve ölümünün gerçekleştiği duyuruldu ben bi seveni olarak ona allahtan rahmet ailesine de başsağlığı dilerim

herkese hayırlı günler kazasız sürüşler dilerim

alwaysloser

www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti AlperURHAN » 05 Tem 2007, 16:02

bu konuda sana katılıyor ve acını paylasıyorum
Cry
AlperURHAN
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Alper URHAN
Nereden: Isparta
Arabanız: octavia A5 1.6 FSI ELEGANCE

İleti AV-2006 » 05 Tem 2007, 16:10

Ne bir nefes eksik,ne bir nefes fazla.Vadesi dolana Allah'tan rahmet.

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti Sselim » 05 Tem 2007, 16:10

gerçekten çok üzüldüm,,,
yine bir trafik kazası yine dikkatsizlik,,,

sonuçta gencecik insanların ölümü,,,

yazık oldu,,,

allahtan rahmet diliyorum,,,

ailesinede allah sabır versin,,,
Sselim
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti engint » 05 Tem 2007, 16:33

Sevgili Arkadaslar,

Araba kullanmak dikkat isteyen bir istir ve direksiyon basinda laubaliligi affetmez... Rahmetli babamin bir sozu vardi, direksiyon basina oturdugumda her zaman hatirlarim... : "Oglum senin ne kadar iyi araba kullandigin onemli degil... Diger direksiyon basindakilerin ne kadar iyi kullandigi onemli" derdi...
Yeni ehliyet almisindan, kendini F1 pilotu sanan, kurallari sadece kendine gore uygulayan bir suru manganda ortada dolasirken, belanin nereden gelecegi belli olmaz...

Iste bir kazada 3 genc can verdi... Direksiyon basindaki kizcagiz da belki iyi bir surucuydu... Ama bir dikkatsizlik hayatlarina mal oldu...

Bunun gibi olaylar hepimizin basina gelebilir... Lutfen dikkatli olalim... Trafik kurallarina uyalim... Kendimizi degilse bile sevdiklerimizi, arkamizda biracaklarimizi dusunelim...

Allah Rahmet eylesin...

Kazasiz belasiz surusler dilerim...

Sevgiler
engint
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti felicia41 » 05 Tem 2007, 17:02

takip ettiğim,müziğini sevdiğim, gerçekten düzgün bir insandı. hepimiz ölücez ama erken ölüm daha üzücü oluyor. allah rahmet eylesin.

felicia41
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BaTeRRiiSStt » 05 Tem 2007, 17:15

Trafik kurallarına elbette uyalım ama o kuralları koyanlarında kurallara uyması gerekiyor.. kaza yapılan yerde son 3 senede 50 ye yakın kaza olmuş ne tabela ne ışık ne de herhangi bir ikaz sistemi yok. böyle sorumsuzluk olabilirmi ali şen dün akşam tv de diyorki bundan birkaç sene önce bu kavşakta lamba sistemi vardı ama sebepsiz yere kaldırdılar..İşte Türkiyedeki insan hayatına verilen önem ...yazık ..
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti engint » 05 Tem 2007, 17:47

Ben o kavsaktan yillarca gectim (90'dan beri)... Isikli hali ile de, simdiki hali ile de... O kavsak 2 yamacin dibinde yer aliyor... Her 2 yonden de kaptirip gelenlerle cok tehlikeli bir yer... Ve kuzey-guney dogrultusundaki 4 seritli (2 gidis/2 gelis) ana yolda bu kavsaktan karsilikli 2 cikis var... Biri Torba yonune batiya, digeri Kucukciftlik yonune doguya... Isik varken, ana yol tek serit gidis-gelisti... Orada da ne kazalar oldu, ne canlar gitti... Sonra bundan 3 yil once yol genisletildi... Ortaya bir gobek yapildi... Bu gobek sonrasi isiklar kaldirildi...
Bir suru isaret levhasi var... Her 4 yonde de...
Tabii bu isaretlerin hepsi uymaya niyetli olanlar icin... Hatta o noktada 24 saat Jandarma Trafik ekipleri bile vardir... Hem trafik, hem de kimlik kontrollari icin...
Maalesef giden gittigiyle kaliyor... Aglamamak ve aglatmamak icin de trafikte her zaman dikkatli olalim...
Sevgiler
engint
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 05 Tem 2007, 18:24

elbette bende üzüldüm başarılı bir gencimizin daha trafik canavarına kurban gitmesine,allah gani gani rahmet eylesin. amaaaaa
daha dün 3 askerimiz daha haince şehit edildi arkadaşlar !!!niye kimse bu acıya ortak olmuyor,sınıflandırmak çok yanlış biliyorum ama barış tatilde eğlenirken dikkatsizlik sonucu yaşamını yitiriyor,o dağlardaki askerler ise  siz yatağınızda rahat yatasınız diye hiçbir günahları yokken bizim için şehit oluyor,bizim medyamız çok yanlış işler yapıyor ,biz sahipleneceğimiz değerleri bilemiyoruz arkadaşlar,20 yaşında kolu kopan ,bacağı kopan ,canını verenleri niye bu kadar sahipleniyormuyuz????
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 05 Tem 2007, 20:53

yazık ya üzüldüm Allah rahmet eylesin..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti umutkubat » 05 Tem 2007, 23:36

daha dün 3 askerimiz daha haince şehit edildi arkadaşlar !!!niye kimse bu acıya ortak olmuyor,sınıflandırmak çok yanlış biliyorum ama barış tatilde eğlenirken dikkatsizlik sonucu yaşamını yitiriyor,o dağlardaki askerler ise  siz yatağınızda rahat yatasınız diye hiçbir günahları yokken bizim için şehit oluyor,bizim medyamız çok yanlış işler yapıyor ,biz sahipleneceğimiz değerleri bilemiyoruz arkadaşlar,20 yaşında kolu kopan ,bacağı kopan ,canını verenleri niye bu kadar sahipleniyormuyuz????

size aynen katılıyorum bu mesajınızda ama bunda birazda basının suçu var,insan hayatından rant sağlamaya çalıştı bütün kanallar hayasızcaThumbs%20Down,çok genç ve başarılı bir sanatçı hayatını kaybetti allah rahmet eylesin çok üzücü bir olay ama doğuda hergün hayatını kaybeden şehitlerimizede en az bu kadar değer vermeyi borçlu olduğumuzu düşünüyorum.
umutkubat
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Ankara
Arabanız: 2014 Octavia Elegance 1.6 TDI DSG

İleti natqo » 05 Tem 2007, 23:45

Barış'a Allah'tan rahmet sevenlerininde başı sağolsun
ayrıca bu medya da çirkin yüzünü birkez daha gösterdi. Ölümle pençeleşen insanın fotoğraflarından reyting yapmaya çalışan insanlar insan değildir.
natqo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 05 Tem 2007, 23:57

[quote="guvenxoca"]elbette bende üzüldüm başarılı bir gencimizin daha trafik canavarına kurban gitmesine,allah gani gani rahmet eylesin. amaaaaa
daha dün 3 askerimiz daha haince şehit edildi arkadaşlar !!!niye kimse bu acıya ortak olmuyor,sınıflandırmak çok yanlış biliyorum ama barış tatilde eğlenirken dikkatsizlik sonucu yaşamını yitiriyor,o dağlardaki askerler ise  siz yatağınızda rahat yatasınız diye hiçbir günahları yokken bizim için şehit oluyor,bizim medyamız çok yanlış işler yapıyor ,biz sahipleneceğimiz değerleri bilemiyoruz arkadaşlar,20 yaşında kolu kopan ,bacağı kopan ,canını verenleri niye bu kadar sahiplenmiyoruz????
[/QUOTE]

ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap

size katılıyorum ve aynı fikirdeyim ...!
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti ahmetva » 06 Tem 2007, 09:23

[quote="guvenxoca"]elbette bende üzüldüm başarılı bir gencimizin daha trafik canavarına kurban gitmesine,allah gani gani rahmet eylesin. amaaaaa
[/QUOTE]
Çok haklısın kardeş, hatta ben bu konu hakkında mehmetçik vakfına mail bile attım.. Yedek subaylar hakkında... Adama Askerde subay diyorsun başına bir bela geliyor, sakat kalıyor... Kaderine terk ediyorsunuz dedi...
ahmetva
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aykuttasdelen » 06 Tem 2007, 15:22

diğer polemiğe girmek istemiyorum ama efendi gibi araba kullanılırsa hiç bir şey olmaz
aykuttasdelen
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti reddragon » 06 Tem 2007, 15:33

iş sadece arabayı iyi kullanmayla olmuyor diğer sürücülerinde dikkatli olması lazım ve Barış AKARSU ya  Allah tan rahmet sevenlerine sabır diliyorum
reddragon
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti engin_pasha » 06 Tem 2007, 17:58

daha dün 3 askerimiz daha haince şehit edildi arkadaşlar !!!niye kimse bu acıya ortak olmuyor,sınıflandırmak çok yanlış biliyorum ama barış tatilde eğlenirken dikkatsizlik sonucu yaşamını yitiriyor,o dağlardaki askerler ise  siz yatağınızda rahat yatasınız diye hiçbir günahları yokken bizim için şehit oluyor,bizim medyamız çok yanlış işler yapıyor ,biz sahipleneceğimiz değerleri bilemiyoruz arkadaşlar,20 yaşında kolu kopan ,bacağı kopan ,canını verenleri niye bu kadar sahiplenmiyoruz????
[/QUOTE]

Katılıyorum,çok doğru söylüyorsunuz.Allah Rahmet Eylesin bende çok severdim Akarsu'yu ama şehit veriyoruz hergün kan kaybediyoruz,Bence en büyük bölücü örgüt medya insanların duygularını bölüyor yazık kendi kendimizi yiyip bitiriyoruz birisi buna dur desin Reyting uğruna bunlar yapılmamalı...
engin_pasha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 06 Tem 2007, 20:00

medyaya ne desek boş bildiklerini okurlar tabiki şehitlerimize de allah rahmet eylesin bu arada neredyse aynı şekilde bende bi trafik kazası atlattım geçenlerde şehirler arası bi yolda 90la gidiyordum yola çıkmak için bi kamyonun beklediğini gördüm aklıma ilk gelen o herifin yola atlayacağıydı ve frene asıldım zaten ben frene asılmamla adamın yola çıkması bir oldu böyle olaylara dikkat edelim salak sürücüler trafikte kaynıyo herkese kazasız sürüşler dilerim

www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir