BANNER ALTERNATİF..OYLARINIZA

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BANNER ALTERNATİF..OYLARINIZA

İleti onurson » 12 Mar 2011, 22:32

Sevgili Emir, alternatif bir banner çalışması. Arkadaşlar yorumlarınızı bekiyorum..

Eklentiler
banner.jpg
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Nereden: Ankara
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti onurson » 12 Mar 2011, 22:33

Yeni skoda logosuyla yaptım arkadaşlar..
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti forman37 » 12 Mar 2011, 22:35

beğendım :) YAPTIM oldu dıyosun :D
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti abdullahe » 12 Mar 2011, 22:36

Başarılı güzel olmuş. Sanki araç biraz daha sağda olsa daha güzel olur gibi ( sadece bir fikir )
Kullanıcı avatarı
abdullahe
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: abdullah
Nereden: Aksaray
Arabanız: 1993 favorit sportline glx

İleti abdullahe » 12 Mar 2011, 22:55

ooOOOOooOOOOOoooooo yeni banner imiz süper olmuş
Kullanıcı avatarı
abdullahe
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: abdullah
Nereden: Aksaray
Arabanız: 1993 favorit sportline glx

İleti felicia_3437 » 12 Mar 2011, 22:59

cok guzel olmuş abım elıne sağlık emir bey ne dersiniz..
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Arabanız: FELİCİA LX

İleti alpino » 12 Mar 2011, 23:20

valla bence de çok hoş olmuş. dinamik ve modern bir görünümü var. yönetim tarafından kesinlikle dikkate alınmalı
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti quickcan » 13 Mar 2011, 00:06

güzelde sanki logo skodanın yeni logosu olmalıymış. :)

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Can ÇAKMAK
Arabanız: 2005 Octavia A4 Ambiente Plus

İleti hakanerdogan » 13 Mar 2011, 00:16

Onur abi yeni logo resmi sitelerindeki gibi :)

http://www.skoda.com.tr/new/
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti yonetici » 13 Mar 2011, 00:48

Kullanılan bannerlar Skoda'nın lansmanını yaptığı modellerle yada gelişen olaylara bağlı olarak şekillenmekte olup illüstrasyon kullanımına başvurulmamaktadır. Kullandığımız fotoğraflarıda google'dan vs. bulmuyor bizzat Skoda genel merkezi tarafından bize açılmış bir hesap ile medya portalı üzerinden ediniyoruz. Logo konusuna gelince Skoda kendi logosunu değiştirdi diye skodam.com logosunu değiştirmeyecektir. Çabanızı memnuniyetle karşılıyorum ama bu konuda bir ihtiyaç sözkonusu değil.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti veteran » 13 Mar 2011, 01:29

dostum bence emek vermen dahi saygı duymama sebep oluyor, mevcut "banner" :?: gibi gayet nezih ve dinamik...

? yazdı:Kullanılan bannerlar Skoda'nın lansmanını yaptığı modellerle yada gelişen olaylara bağlı olarak şekillenmekte olup illüstrasyon kullanımına başvurulmamaktadır. Kullandığımız fotoğraflarıda google'dan vs. bulmuyor bizzat Skoda genel merkezi tarafından bize açılmış bir hesap ile medya portalı üzerinden ediniyoruz. Logo konusuna gelince Skoda kendi logosunu değiştirdi diye skodam.com logosunu değiştirmeyecektir. Çabanızı memnuniyetle karşılıyorum ama bu konuda bir ihtiyaç sözkonusu değil.

sayın yönetici: değerli hatırlatmanız için teşekkürler... de yapılmak istenen güzel detaylara da bu kadar soğuk cevaplar vermeniz benim gibi düşünenleri ya da en azından beni, samimi gördüğüm bu ortamdan uzaklaştırır, tamam bu bir forum ve de siz yöneticisiniz ama bende bir üyeyim, sanki bende önemli olması ve lafı dinlenmesi en azından nezaketi hakeden biriymişim gibi hissediyorum... yanılıyorsam forumunuzu bir daha ne takip ederim ne de yazarım, ama yanılmıyorsam forumumuza yapılmak istenen değerli emek ve katkıları beklediğinizi iletmeniz gerektiğini düşünüyorum... belkide yanılıyorumdur ama "söylesem tesiri yok,sussam gönül razı değil..." ne yapalım bizde var imkan yazıyoruz şimdilik...saygılar cümle alem...
KAPILMA RÜZGARIMA, SENDE ALDANIRSIN...
Kullanıcı avatarı
veteran
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: FABIA 1.4 16V 101 BG.

İleti yonetici » 13 Mar 2011, 01:44

veteran yazdı:
sayın yönetici: değerli hatırlatmanız için teşekkürler... de yapılmak istenen güzel detaylara da bu kadar soğuk cevaplar vermeniz benim gibi düşünenleri ya da en azından beni, samimi gördüğüm bu ortamdan uzaklaştırır, tamam bu bir forum ve de siz yöneticisiniz ama bende bir üyeyim, sanki bende önemli olması ve lafı dinlenmesi en azından nezaketi hakeden biriymişim gibi hissediyorum... yanılıyorsam forumunuzu bir daha ne takip ederim ne de yazarım, ama yanılmıyorsam forumumuza yapılmak istenen değerli emek ve katkıları beklediğinizi iletmeniz gerektiğini düşünüyorum... belkide yanılıyorumdur ama "söylesem tesiri yok,sussam gönül razı değil..." ne yapalım bizde var imkan yazıyoruz şimdilik...saygılar cümle alem...

Üyelerimiz sitenin banneri üzerine kafa yormak yerine birlikte vakit geçirebilecekleri etkinlikler, buluşmalar konusunda çaba harcarlarsa daha isabetli olur. Banner yada logo değiştirmeye gelince toplanan kalabalık buluşmalarda bir araya gelebilseydi keşke.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti onurson » 13 Mar 2011, 09:04

abdullahe yazdı:Başarılı güzel olmuş. Sanki araç biraz daha sağda olsa daha güzel olur gibi ( sadece bir fikir )

sağa alamam çünki oraya arama çubuğu geliyor
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti onurson » 13 Mar 2011, 09:15

onurson yazdı:
abdullahe yazdı:Başarılı güzel olmuş. Sanki araç biraz daha sağda olsa daha güzel olur gibi ( sadece bir fikir )

sağa alamam çünki oraya arama çubuğu geliyor

Emir hocam kusura bakma da sen sadece orada oturmuş soğuk soğuk cvplar yazıyorsun.. birliktelik buradan yazışıp yılda bir defa 3 4 arabanın toplanmasımıdır. sticker bastırdım. kaç üyeye dağıttım servis anlaşması için zeki ünaldıya gittim konuştum vs. sen ne yaptın? destek mi oldun birşeyi organize mi ettin? Skoda severlere hizmetten çok Reklam için açılmış bir site burası. Madem skoda size yardımcı oluyor bu yetkinizle insanlar için birşey yapın. forumun logosuda rezalet. forumun gelişmesi için çabalıyoruz. heryer reklam oldu artık forumdan çok reklamlar çıkıyor. isterseniz üyeliğimi iptal edebilirsiniz. tayyip gibi cebe çalışıyorsunuz resmen.. iyi günler dilerim
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti onurson » 13 Mar 2011, 09:18

Nasıl bir egonuz var anlamıyorum... arkadaşlar hepinize hoşçakalın...
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alpino » 13 Mar 2011, 10:07

çok seviyorum ya yöneticimizi. neredeyse dövmediği kalmış her zamanki gibi.

resmen banner sizin neyinize siz oturun egzoz ucu yakışmışmı onu tartışın ya da piknik yapın demiş. yüce oto mantığı bu site yönetiminde de tam gaz gidiyor. bu sitenin amacı üyelerini mutlu etmek mi yoksa skoda'ya hoş görünmek mi tam olarak anlamış da değilim.
ama bu şekilde giderse yöneticimiz tek başına kalır ve sıkıldıkça kendini banlayıp tekrar açar, kendi mesajlarını fln siler artık.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti xMEGANx » 13 Mar 2011, 10:30

emir bey kendisinden ve forumdan o kadar eminki biz olmadanda idare edebileceğini sanıyor galiba.. emir bey aylık geliriniz 300 tl yi geçmez biz olmazsa aylık geliriniz olmaz cepten gider bu forum oda en fazla 2 sene ayakta kalır neye bu restiniz anlamış değilim. hem meyveyi yiyorsunuz hem bağcıyı dövüyorsunuz :evil: ben babamın evine gidiyorum hadi selametleeee ;)
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti onurson » 13 Mar 2011, 13:11

alpino yazdı:çok seviyorum ya yöneticimizi. neredeyse dövmediği kalmış her zamanki gibi.

resmen banner sizin neyinize siz oturun egzoz ucu yakışmışmı onu tartışın ya da piknik yapın demiş. yüce oto mantığı bu site yönetiminde de tam gaz gidiyor. bu sitenin amacı üyelerini mutlu etmek mi yoksa skoda'ya hoş görünmek mi tam olarak anlamış da değilim.
ama bu şekilde giderse yöneticimiz tek başına kalır ve sıkıldıkça kendini banlayıp tekrar açar, kendi mesajlarını fln siler artık.

dostlar harikasınız.. ağzınıza sağlık
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir