BANNER ALTERNATİF..OYLARINIZA

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BANNER ALTERNATİF..OYLARINIZA

İleti onurson » 13 Mar 2011, 13:17

xMEGANx yazdı:emir bey kendisinden ve forumdan o kadar eminki biz olmadanda idare edebileceğini sanıyor galiba.. emir bey aylık geliriniz 300 tl yi geçmez biz olmazsa aylık geliriniz olmaz cepten gider bu forum oda en fazla 2 sene ayakta kalır neye bu restiniz anlamış değilim. hem meyveyi yiyorsunuz hem bağcıyı dövüyorsunuz :evil: ben babamın evine gidiyorum hadi selametleeee ;)

diyecek söz bulamıyorum.. ağzına sağlık kardeşim. kendi başına otursun Emir kardeşim

Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Nereden: Ankara
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti AhmetH » 13 Mar 2011, 14:07

Yönetici for president :D :D
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti xMEGANx » 13 Mar 2011, 14:15

he is a hopeless case :):)
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti alpino » 13 Mar 2011, 14:25

arkadaşlar ben ankara söğütözü vatan bilgisayara gidiyorum. yakın olanlar gelirse belki toplaşmış oluruz :)

paylaşımlarımızı da artık forum yerine toplantılarımızda yaparız
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti berkin » 13 Mar 2011, 15:07

? yazdı:Üyelerimiz sitenin banneri üzerine kafa yormak yerine birlikte vakit geçirebilecekleri etkinlikler, buluşmalar konusunda çaba harcarlarsa daha isabetli olur. Banner yada logo değiştirmeye gelince toplanan kalabalık buluşmalarda bir araya gelebilseydi keşke.

Ben skodam forumu sadece problem yada vb .. sorunların dile getirildigi bir forum olarak görmüyordüm ta ki şu ana kadar . İnsanlar üzüntülerini sevinçlerini , bilgi ve tecrübelerini paylaşmak için buradalar . Nasıl bu makyaj , bu eksoz ,bu far arabaya yakıştımı yada nasıl yapsam daha iyi olur gibi başlıklara msj yazıp fikirlerimizi beyan ediyorsak aynı şeyi sitenin görünümü ve içerigi içinde beyan etmemiz gerektiğini düşünüyorum . Fakat sizin soguk cevaplarınız karşında gerçektende bi defa daha hayal kırıklıgı içindeyim .

Buluşma olayına gelince son iki istanbul buluşması anadolu yakasında oldu . Belki kalabalık degildik evet ama olsun . Gelmek isteyen beylikdüzünden gebzeden geldi . Sizin bu buluşmalara katılımınız olmadı ve en azından yönetici olarak bi msjınızı görmek isterdik .
Kullanıcı avatarı
berkin
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: YILMAZ HATİP
Nereden: Kocaeli
Arabanız: YETİ 1,6 TDİ ELEGANCE GREENLİNE MATO KAHVE

İleti kemal1135 » 13 Mar 2011, 15:48

onur kardeşim çalışman bir harika olmuş emek ve vakit harcamışsın kazançtan çok dostluğa ve birlikteliğe dayanan çalışmalarından dolayı ellerine sağlık çok teşekkürler ama maalesef bizlerde şu düşünce hakim benim yaptığım her zaman herkesinkinden iyi ve güzel herşeyi ben daha iyi yaparım o yüzden üzme kendini 10 numarasın
Kullanıcı avatarı
kemal1135
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: 2011 1.4 polo comfortline

İleti gaffar » 13 Mar 2011, 16:36

DEVENE DİKEN İNSANA ........ YARANIR ANLAYAN ANLAR ARKADAŞLAR BAŞKASINA SAYGISI OLMAYAN ADAM SAYGI BEKLEMESİN

gaffar
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: GAFFAR1453
Arabanız: 2011 skoda octavia classic 1,6 102hp şeker beyaz

İleti xMEGANx » 13 Mar 2011, 16:58

gaffar yazdı:DEVENE DİKEN İNSANA ........ YARANIR ANLAYAN ANLAR ARKADAŞLAR BAŞKASINA SAYGISI OLMAYAN ADAM SAYGI BEKLEMESİN

o benim sözümdü ya =)
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti unknown1 » 13 Mar 2011, 20:31

? yazdı:
veteran yazdı:
sayın yönetici: değerli hatırlatmanız için teşekkürler... de yapılmak istenen güzel detaylara da bu kadar soğuk cevaplar vermeniz benim gibi düşünenleri ya da en azından beni, samimi gördüğüm bu ortamdan uzaklaştırır, tamam bu bir forum ve de siz yöneticisiniz ama bende bir üyeyim, sanki bende önemli olması ve lafı dinlenmesi en azından nezaketi hakeden biriymişim gibi hissediyorum... yanılıyorsam forumunuzu bir daha ne takip ederim ne de yazarım, ama yanılmıyorsam forumumuza yapılmak istenen değerli emek ve katkıları beklediğinizi iletmeniz gerektiğini düşünüyorum... belkide yanılıyorumdur ama "söylesem tesiri yok,sussam gönül razı değil..." ne yapalım bizde var imkan yazıyoruz şimdilik...saygılar cümle alem...

Üyelerimiz sitenin banneri üzerine kafa yormak yerine birlikte vakit geçirebilecekleri etkinlikler, buluşmalar konusunda çaba harcarlarsa daha isabetli olur. Banner yada logo değiştirmeye gelince toplanan kalabalık buluşmalarda bir araya gelebilseydi keşke.

Haklısınız EMİR tezel tıpkı sizin görmediğiniz veya yorum yapma gereği duymadığınız benzin protesto çağrısındaki gibi değil mi?
unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: unknown
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: unknown

İleti unknown1 » 13 Mar 2011, 20:46

berkin yazdı:
? yazdı:Üyelerimiz sitenin banneri üzerine kafa yormak yerine birlikte vakit geçirebilecekleri etkinlikler, buluşmalar konusunda çaba harcarlarsa daha isabetli olur. Banner yada logo değiştirmeye gelince toplanan kalabalık buluşmalarda bir araya gelebilseydi keşke.

Ben skodam forumu sadece problem yada vb .. sorunların dile getirildigi bir forum olarak görmüyordüm ta ki şu ana kadar . İnsanlar üzüntülerini sevinçlerini , bilgi ve tecrübelerini paylaşmak için buradalar . Nasıl bu makyaj , bu eksoz ,bu far arabaya yakıştımı yada nasıl yapsam daha iyi olur gibi başlıklara msj yazıp fikirlerimizi beyan ediyorsak aynı şeyi sitenin görünümü ve içerigi içinde beyan etmemiz gerektiğini düşünüyorum . Fakat sizin soguk cevaplarınız karşında gerçektende bi defa daha hayal kırıklıgı içindeyim .

Buluşma olayına gelince son iki istanbul buluşması anadolu yakasında oldu . Belki kalabalık degildik evet ama olsun . Gelmek isteyen beylikdüzünden gebzeden geldi . Sizin bu buluşmalara katılımınız olmadı ve en azından yönetici olarak bi msjınızı görmek isterdik .

Doğru diyosun ya Berkin hocam sanırım emir bey buluşmalara geldiğinde terslediği üyelerin kendisini darp edeceğinden çekiniyor :) Olur olur neden olmasın :)
unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: unknown
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: unknown

İleti felicia_3437 » 13 Mar 2011, 20:49

arkadaşlar bakmıştır ama görmemiştir benzin olayınıda bakmakla görmek aynı şey deyıldir
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Arabanız: FELİCİA LX

İleti SkodamFabiam » 13 Mar 2011, 20:57

yenilenen banner guzel olmus emegi gecenlere tesekkurler
Kullanıcı avatarı
SkodamFabiam
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Fabia 2004 Elegance 101Bg

İleti alpino » 13 Mar 2011, 21:29

SkodamFabiam yazdı:yenilenen banner guzel olmus emegi gecenlere tesekkurler

banner yenilenmedi ki! bir arkadaşımız emek harcayıp gerçekten hoş bir tasarım yaptı. bunun karşılığında forum sitemizin yöneticisinden "size mi kaldı banner tasarımı yapmak, siz oturun aracınıza yakışan farı seçin" gibisinden saçma sapan bir tepki aldı o kadar.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alwaysloser » 13 Mar 2011, 22:01

emeklerin için sağol onur abi .emir bey buluşmaları çok seviyor :D

adanaya bekliyoruz buluşmaya emir bey :)
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti AhmetH » 13 Mar 2011, 22:03

abartıyorsunuz bence :)
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti SkodamFabiam » 13 Mar 2011, 22:24

alpino yazdı:
SkodamFabiam yazdı:yenilenen banner guzel olmus emegi gecenlere tesekkurler

banner yenilenmedi ki! bir arkadaşımız emek harcayıp gerçekten hoş bir tasarım yaptı. bunun karşılığında forum sitemizin yöneticisinden "size mi kaldı banner tasarımı yapmak, siz oturun aracınıza yakışan farı seçin" gibisinden saçma sapan bir tepki aldı o kadar.

Yeni banner'ı sadece ben görmüyorum değil mi ?
Kullanıcı avatarı
SkodamFabiam
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti alpino » 13 Mar 2011, 22:35

superb'in olduğu banner epeydir sitede. bir arkadaşımız (bu konunun ilk mesajı) yaptığı tasarımı burada paylaştı.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti SkodamFabiam » 13 Mar 2011, 22:44

alpino yazdı:superb'in olduğu banner epeydir sitede. bir arkadaşımız (bu konunun ilk mesajı) yaptığı tasarımı burada paylaştı.

Anladım arkadaşım da artık superb yok banner da, Cenevre otomobil fuarında tanıtılan konsept model var, bi bak istersen ;)
Kullanıcı avatarı
SkodamFabiam
AMBIENTE
AMBIENTE

ÖncekiSonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir