BANNER ALTERNATİF..OYLARINIZA

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BANNER ALTERNATİF..OYLARINIZA

İleti hakanerdogan » 13 Mar 2011, 22:46

Bir çoğunuz daha çok yeniler, alışırsınız başgan. :D

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alpino » 13 Mar 2011, 22:56

SkodamFabiam yazdı:
alpino yazdı:superb'in olduğu banner epeydir sitede. bir arkadaşımız (bu konunun ilk mesajı) yaptığı tasarımı burada paylaştı.

Anladım arkadaşım da artık superb yok banner da, Cenevre otomobil fuarında tanıtılan konsept model var, bi bak istersen ;)

hacı çok ilginç ya :) şu anda bile bannerde superb var. ama sayfayı refresh edince dediğin banner geliyor. başka bir sayfaya geçtiğimde gene superb geliyor :) sorun bendeymiş kusura bakma. :D :D :D
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti alwaysloser » 13 Mar 2011, 23:18

hakanerdogan yazdı:Bir çoğunuz daha çok yeniler, alışırsınız başgan. :D

sana katılıyorum hakan :D
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti SkodamFabiam » 14 Mar 2011, 00:39

alpino yazdı:
SkodamFabiam yazdı:
alpino yazdı:superb'in olduğu banner epeydir sitede. bir arkadaşımız (bu konunun ilk mesajı) yaptığı tasarımı burada paylaştı.

Anladım arkadaşım da artık superb yok banner da, Cenevre otomobil fuarında tanıtılan konsept model var, bi bak istersen ;)

hacı çok ilginç ya :) şu anda bile bannerde superb var. ama sayfayı refresh edince dediğin banner geliyor. başka bir sayfaya geçtiğimde gene superb geliyor :) sorun bendeymiş kusura bakma. :D :D :D

Kusur yok estafurullah
Kullanıcı avatarı
SkodamFabiam
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Fabia 2004 Elegance 101Bg

İleti bildiricihan » 14 Mar 2011, 00:42

ÇOK GÜZEL BİR ÇALIŞMA OLMUŞ KULLANILMASI HOŞ OLUR "YÖNETİCİ" NİN YORUMLARI DA ÇOK SOĞUK GEREKSİZ KASILMAYA GEREK YOK TAMAM DEMOKRASİYLE YENİ BİR YÖNETİCİ SEÇELİM DEMİYORUZ DA! MEVCUT YÖNETİCİ DE DİKTATÖRLEŞMESİN.

HER KES BEĞENİYORSA ONU KOYUVERSİN, NE OLUR YANİ.
Kullanıcı avatarı
bildiricihan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: cihan
Nereden: Van
Arabanız: OCTAVİA ELEGANCE 1.6 TDI 2011

İleti AhmetH » 14 Mar 2011, 01:07

yahu banner yeti oldu superb oldu her seferinde aynı karın ağrısı... forum alt yapısı değişti aynı karın ağrısı... reklam geldi aynı karın ağrısı...

adamın söylediği ne soğuk ne itici bişey yok dönüp defalarca okuyorum. neden yükleniyorsunuz bilmem ben espirisine yazdım o ingilizce şeyi.. baktım yine aynı muhabbetler diye.. :D

velhasıl forum ile ilgili her değişiklikte bir pürüz çıkmak zorundamı yahu :oops:
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti yonetici » 14 Mar 2011, 02:37

Son 7 günde siteye üye girişi yapmış kullanıcı sayısı 441.

Sitenin banneriyle ilgili tercih hakkını elde edebileceğini sanan kaç kişi 3-5 bilemediniz 10-20...

Hadi üyeleride geçelim siz bu siteyi her gün ziyaret eden 6.000'e yakın kişinin fikrini ve eğilimlerini temsil ettiğinizi mi sanıyorsunuz? Nereden biliyorsunuz binlerce ziyaretçi yeni bannerdan hiç rahatsız olmamış hatta son derecede güzel bulmuş ve oradaki aracı merak etmiş olabilir.

Bannerleri manzara olsun diye koymuyoruz hepsinin bir maksadı var ve her koyulan banner olay olduğuna göre çok başarılı seçimler yapılmış demektir. Çünkü oraya birşey koyuluyorsa bu farkedilsin diye yapılmıştır ve siz bu farkındalığın ispatı niteliğindesiniz. Zaten kimsenin birşeyler söylemesine gerek yok banner değiştikten sonra ne kadar işe yaradığını görebileceğimiz istatistikler tutuluyor bunlara bakmak yeterli.

Sorumluluk alanıma girmeye kalkışır, üzerinize vazife olmayan şeyleri yapmaya çalışırsanız benden olumlu bir yanıt almazsınız. Üye kendi konumunu bilip sadece burada kendine sunulan imkanları kullanmalıdır. Size fikriniz sorulursa dilerseniz söylersiniz yada kendi fikrinizi, önerinizi dile getirirsiniz değerlendirilmesi yöneticinin bileceği şeydir. Fikrinizi dayatamazsınız çünkü o zaman "Fikir" vermiş olmaz "Talimat" vermiş olursunuz ki siz üyeler bunu yapabilecek bir konumda değilsiniz. Bu konuma gelmek isteyen varsa yeterince ödeme yaparak skodam.com'u satınalabilir.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti unknown1 » 14 Mar 2011, 03:39

Konuşanı içeri atarım diğerleri gibi.:)Devlet politikasını çok çabuk kapmışsınız Emir Bey.:)Doğru siz adminsiniz.Yani yönetici.Bizlerse yöneticiye ihtiyacı olan üyeler.Şimdi kimse yazmasın foruma desek nede olsa yazan olacak.Eee yeni üyelre bu durmu bilmeyecekler.Demekki neymiş öğretmen misali eline aldığı tahta cetvelle konuşanın eline vuracakmışsınız.
Biz fena bişey demedik.
Şu an ki banner e kötü demedik.
Sadece cevabınızı eleştirdik.
İnsan gibi bir şey önerdi birisi.Kalkıp hayvanı azarlar gibi cevap veriyorsunuz.Buna sevinip tatlı dille vereceğiniz bir cevap eminimki hakkınızdaki bukadar fazla olumsuz düşüncenin olmamasına yol açmış olcaktı.
"Hani yeni gelen üyelere İnsanca hoşgeldin diyoruz ya bunun tam tersini gördük" buna üzüldük.Bundan dolayı
Bir tavsiye üzerine üyeleriniz düşünemez konuşamaz akılsız hadsiz oldu.Sizden beklenmemesi gerekn bir cevap.Üyeye had bildirilmez üye ikna edilir.
Siteyi ziyaret eden 6000 kişi yazdığı konuya cevap bekleyen veya google aramalarında gelen insanlar.Ne kadarda güzel.Hatırlarsanız size ilk üyelik dönemimde bu forumu ileri götürme amaçlı fikrimi sunmuştum.Şimdi okadada olumlu düşünmüyorum.Diğer arkadaşlar gibi.
Neyse bugüne kadar size bunu anlatmaya çalışan çok kişi olmuş sanırım.Hepsi klasik Emir bey cevabı , başka ne cevap beklenebilirdi ki , alışın artık bu duruma , gibi laflar geldiğine göre bizim gerçekten alışmamız gerekiyor.
Bu arada size bir gerçeği sunayım.Biz önce Fikir sunduk siz saygısız bir şekilde red edip Talimat vermeye çalıştınız.Bu saygısızlıktır.
Zira . . .
unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: unknown
Arabanız: unknown

İleti unknown1 » 14 Mar 2011, 03:41

? yazdı:
Bu konuma gelmek isteyen varsa yeterince ödeme yaparak skodam.com'u satınalabilir.

Bu arada birşey sormak istiyorum.Sanırım siteyi satmayı düşünüyorsunuz.Skodam.com un sadece isminimi yoksa şuanki hale hazırdaki db ile birliktemi vereceksiniz ve fiyatınız ne kadar ?
unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: unknown
Arabanız: unknown

İleti onurson » 14 Mar 2011, 08:17

Emir hocam gene güzel bir cvpla kesmişsin konuyu. Güzelce desen bu böyle olmaz diye eşşek değiliz.. Ama gerçekten tavrınız aşağılayıcı ve haddini bildirme tavrı.. sizi kınıyorum. sizin bu tavrınızdan kaçıp giden insanların sayısı epey oldu sanırım.. sitenize talibim.. nasıl organizasyon yapılır görürsünüz.. bu kadar gönüllü insanı kırmanın hiçbir anlamı yok..
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti hetepe » 14 Mar 2011, 08:22

Satılık site var, vuruksuz, deyişensiz...
Etek altı boyalı, (sadece sürtmeden)
Yürürü iyi, ilk sahibinden...
Vade takas olmaz, sadece muayenesi yok, o kadar...
Arap isyan dalgası foruma kadar ulaştı, diktatöre karşı el ele, omuz omuza...:lol:
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti onurson » 14 Mar 2011, 08:37

: )) Engin abi süpersinn..
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti hetepe » 14 Mar 2011, 08:40

O senin süperliğin Onur'um...
Konuşmuyorum, konuşturuyollar... :(
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti yonetici » 14 Mar 2011, 08:52

Konuya yazdığım ilk mesajımı buraya tekrar koyuyor ve bu boş konuşmayı sonlandırıyorum.

? yazdı:Kullanılan bannerlar Skoda'nın lansmanını yaptığı modellerle yada gelişen olaylara bağlı olarak şekillenmekte olup illüstrasyon kullanımına başvurulmamaktadır. Kullandığımız fotoğraflarıda google'dan vs. bulmuyor bizzat Skoda genel merkezi tarafından bize açılmış bir hesap ile medya portalı üzerinden ediniyoruz. Logo konusuna gelince Skoda kendi logosunu değiştirdi diye skodam.com logosunu değiştirmeyecektir. Çabanızı memnuniyetle karşılıyorum ama bu konuda bir ihtiyaç sözkonusu değil.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir