YENİ ALTERNATİF BANNER

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

YENİ ALTERNATİF BANNER

İleti felicia_3437 » 14 Mar 2011, 19:45

onur abı senı bu uraşların icin canı gönulden kutluyorum emır bey bu davranışınız işin saygılarımı sunuyorum asıl davranmak ta olduğun şeklin böyle olması lazım dı

FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti delidolu » 14 Mar 2011, 21:06

şimdi banner muhabbetine bişi diycem olmıycak, kantarın topuzu ağır, benim dilim sivri... en iyisi susmak kendimce..
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti onurson » 14 Mar 2011, 22:00

Özkan kardeşim.. haklısın bşver. sen nasılsın aracınla kaza yapmışsın üzüldüm. haberlerini Engin abiden aldım. geçmiş lsun
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti yonetici » 14 Mar 2011, 22:29

onurson yazdı:r2 yazılı

R2 yazılı olana kullanabiriz yalnız yükseklik 160px olursa tam oturur dosya 158px görünüyor. Ayrıca siz logoyu resme yerleştirmeyin orası normal zemin neyse o şekilde kalsın logo otomatik olarak olması gereken yerde üzerine binecektir. Yani banner şöyle görünmeli:
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti onurson » 15 Mar 2011, 08:05

çalışma evdeki makinamda kaldı. 5 te eve gider gitmez atacağım. hem sizin yükünüzüde biraz olsun azaltmış olurum.
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti diseqc » 15 Mar 2011, 11:27

dünden beri kilitlenen konuyu ve bu konuyu takip ediyorum biz millet olarak hep aynı davranışları sergiliyoruz insan olarak kurallar çerçevesinde yaşamak zorundayız yoksa kan gövdeyi götürür kurallarıda yine insanlar koyuyor ama kuralları koyanlara da kurallara da aykırı gitmek nedense bir beceri göstegesi bu olay bana ilk olkulda öreğrendiğim bir sokaka sözünü hatırlatıyor " kurallar çiğnenmek için vardır" her konu her kural tartışılabilir ama üslüp kacınca anca kavga ederiz biyere varmak için konuşmak gerekiyor,emir beyin sitesinde bir çizgi yakalamak için seçici davaranması neden bu kadar rahatsız etti anlamadım belki üslüp biraz gıcıklayıcı oldu ama yazılan cevaplara oranla iyi bile sabretmiş bu sitenin yöneticisi emir bey olabilir ama hepimiz bu sitenin bir parçasıyız uygun olabilecek öneriler eninde sonunda yerini buluyor..
Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Nereden: Rize
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

İleti onurson » 15 Mar 2011, 18:06

Emir hocam istediğniiz boyutlarda banner hazır yardımcı olabildiysem ne mutlu..
Eklentiler
skoda.jpg
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hakanerdogan » 15 Mar 2011, 18:11

Valla başgan doğruya doğru şu ankinden daha güzel. Mevcut bannerdaki aracı ben tanımıyom etmiyom ucube bişi, ek olarak etrafındaki paintte püskürtülmüş gibi duran flu bulut efekti tarzı olay bir acayip, sol kısımdaki yazılarda aynı şekilde zeminle hemrenk olmuş okunmuyor.

Bu ralli işi Fabialı daha iyi.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti yonetici » 15 Mar 2011, 20:14

hakanerdogan yazdı:Valla başgan doğruya doğru şu ankinden daha güzel. Mevcut bannerdaki aracı ben tanımıyom etmiyom ucube bişi, ek olarak etrafındaki paintte püskürtülmüş gibi duran flu bulut efekti tarzı olay bir acayip, sol kısımdaki yazılarda aynı şekilde zeminle hemrenk olmuş okunmuyor.

Bu ralli işi Fabialı daha iyi.

Banner güncellendi zaten. Bu banner elbetteki daha güzel arkadaşımızın ilk yaptığı çalışma ile karşılaştırılıncada çok daha güzel. Ben banner güzel değil diye reddetmemiştim teknik ve prensip açıdan gerekçeleri vardı bunları ortaya koymuştum. Ama niyeti üzüm yemek olmayan belirli kişiler her zamanki tavrını sergiledi o konudada şaşılacak bir durum yok skodam.com 6. yılında bu zamana kadar kendileri gibi düşünen kimler geldi kimler geçti farkında değiller. Banneri yapan arkadaşımızın sadece teknik ve presnsip açıdan olmaz dediğimiz şeyleri değiştirmesi yeterliydi bunlar yerine gelince reddetmeyi gerektirecek birşey kalmadı ortaya güzel bir iş çıktı.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti unknown1 » 15 Mar 2011, 20:47

Emir bey siz bana telefon numaranızı verir misiniz? Adresinizde olabilir.Muhakak taşınşmak isterim sizinle.

Bu mümkün müdür.Biz üyelere lütfedermisiniz bunu ?
unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: unknown
Arabanız: unknown

İleti hakanerdogan » 15 Mar 2011, 20:51

Güzel olmuş, yapanında, foruma koyanında eline sağlık, sıkıntı yok. :)
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti jawacı » 15 Mar 2011, 21:44

bu banner meseleside neymiş böyle yawww. arada sırada değişiklik her konuda iyidir. emir bey teknik konudaki uygunsuzlukları tatlı tatlı anlatsaydı kimse üzülmezdi. adam engizisyon yargıcı gibi yaww. ne diyorsam o diyor. bu ve bunun gibi forumlar üyeler oldukça vardırlar. aynı fabrika gibi. işçiler olmazsa fabrika trilyonluk olsun, neye yarar. forum da öyle , üyeler olmazsa tek başına yazar çizersin. ayrıca yeni baner de hoş olmuş.
"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk
Kullanıcı avatarı
jawacı
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: murat sürer
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 94 favorit lx

İleti unknown1 » 15 Mar 2011, 23:42

1 sene önce gülen surat yapan adam üyelerimizden diye bahseden adam şimdi beğenmediği üyeleri ozaman gerisi üyelerimizden diyen adam olmuş patron adam.

Lütfedip adresini verirse bizleri nasıl üzdüğünü yüzüne anlatmak isterim.

Zira insanlar uzaktayken birtbirlerinin anlatmakistediklerini anlayamazlar.

Emir b. de lütfederse adresini anlatmayı düşünüyorum.
unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: unknown
Arabanız: unknown

İleti yonetici » 16 Mar 2011, 01:09

umitcan yazdı:1 sene önce gülen surat yapan adam üyelerimizden diye bahseden adam şimdi beğenmediği üyeleri ozaman gerisi üyelerimizden diyen adam olmuş patron adam.

Lütfedip adresini verirse bizleri nasıl üzdüğünü yüzüne anlatmak isterim.

Yazdığınızdan hiçbirşey anlaşılmıyor. Düşünerek, tartarak zaman kısıtı olmadan düşüncenizi yazarak ifade edemediğinizden yakınıyorsanız konuşma için ayrılacak kısıtlı bir zamanda bunu hiç ifade edemezsiniz. Sizi rahatlatacak ise anlatmak istediğinizi bana özel mesajla gönderebilirsiniz vakit ayırır cevap veririm.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti cobweb » 16 Mar 2011, 09:21

Yeni banner çok güzel olmuş emeği geçen arkadaşların eline sağlık..

Bu ezanlar-ki şehâdetleri dinin temeli
Ebedî yurdumun üstünde benim inlemeli..
.

Kullanıcı avatarı
cobweb
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Levent
Nereden: Bolu
Arabanız: Felicia 1.6glxi

İleti onurson » 16 Mar 2011, 10:46

evet bende beğendim. yakışmış. Emir hocama tşkler
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti thejazz » 16 Mar 2011, 11:11

Elinize sağlık, banner çok güzel olmuş. Arka fondaki ve R2 etrafındaki keskinlik (tırtıklı görünüm) giderilse daha iyi olmaz mı acaba?
Kullanıcı avatarı
thejazz
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İzmir

İleti bildiricihan » 16 Mar 2011, 16:48

yeni banner eskisinden güzel olmuş emeği geçen arkadaşa ve ılımlı davranan yöneticiye tebrikler.

iyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
bildiricihan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: cihan
Nereden: Van
Arabanız: OCTAVİA ELEGANCE 1.6 TDI 2011

ÖncekiSonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir