YENİ ALTERNATİF BANNER

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

YENİ ALTERNATİF BANNER

İleti unknown1 » 16 Mar 2011, 20:38

1 sene önce gülen surat yapan adam, "üyelerimizden" diye bahseden adam,şimdi beğenmediği üyeleri(ne takısı eksik kalmış üyelerine olacaktı) "ozaman gerisi üyelerimizden" diyen adam olmuş patron adam.

Yani bir sene önce gülen surat ( gülen surat :) veya :D budur) yapan sizdiniz.
Yani bir sene önce şu an beğenmediğiniz üyelere ozaman gerisi üyelerimizden diyen sizsiniz.
Yani ozamanlar üyelerin eline kolonya tutan sizdiniz
Yani şimdi olmuşsunuz patron adam.Yani ya bir sene önce olduğunuz gibi görnmüyordunuz yada şimdi.

iki virgül iki tırnak işareti olmadan anlayamıyorsanız düşünmeden vakitsiz bakıp geçiyorsunuz demektir.
Yani düşünmeden, vakit ayırmadan konuşan ben değil sizsiniz.

Lütfedip adresini verirse bizleri nasıl üzdüğünü yüzüne anlatmak isterim. Bu cümlede de dediğim şuki eğerki adres bilginizi verirseniz ben gelip sizi ziyaret edeceğim.Sizle tanışacağıma çok sevineceğim.Son cümlemde de size bizleri nasıl kırdığınızı, üzdüğünüz klavye üzerinden değil birebir yüz yüze anlatacağım yaa anlatmaya çalışacağım.
Bunu neden istediğimi anlayamıyorsanız.İzahı şudur ki : Bence insanlar telefonda internet yazışmalarında birbirlerinin yüz ifadelerini görmediğinden birbirlerinin içinde olduğu durumu görmeden anlamaları çok zor.

İşin özeti geçmişte öyleydiniz seviliyordun şimdi neden böyle oldunuz diyorum.Üyen arttı diye mi ?
İkinci cümlemin özetide verin adresinizi size üylerenizin ne kadar efendi dürüst saygılı haya sahibi arlanır olduğunu anlatayım dedim.
Hala anlayamadıysanız eğer ( belki birkaç virgül ve tırnak işareti kaçırmışımdır) ya bu mesajı sizden başkasına okutun yada adresinizi verin birebir konuşalım.Şayet burada haddinizi aşacak söylemlerde bulunacaksanız hiç konuyu uzatmayalım ben susayım sizde susturun.

unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: unknown
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: unknown

İleti delidolu » 21 Mar 2011, 13:16

"18 Mart - Çanakklale Deniz Muhaberesi" anısına sadece bu hafta için 1 banner görmek isterdim.
her ne kadar araba forumu da olsak, vatan-millet-sakarya durumlarının da önemli olduğunu kanısındayım...

google kadar bile olamadık belki ama delidolu olarak "her önemli hafta"da bu hatırlatmayı yapmaya çalışacağımm....
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti onurson » 21 Mar 2011, 13:56

evet özkancım olabilir.. katılıyorum.. çalışma hazırlayıp EMir beyinde fikrini alalım
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti hetepe » 21 Mar 2011, 15:22

Siz fikri sunana kadar şehitler haftası kaçtı...:)
Bu işleri takvime bağlayın ki daha gün gelmeden proje hazır olsun. Bununla beraber bu forumda ''skoda'' teması dışında banner, resim ya da konu görmek istemem açıkçası...
Her konuyla ilgili forum siteleri var şükür, oralarda daha hoş olur -bence-...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir