444 lü numaraları ararken bir daha düşünün !!!!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

444 lü numaraları ararken bir daha düşünün !!!!!

İleti hdoner » 14 Mar 2011, 22:57

Slm değerli arkadaşlar, uzun bi aradan sonra artık forumdayım sevgiler ,saygılar.

Geçen hafta smile adsl in yapmış hatadan dolayı 10 kez tekrar tekrar 444 lü müşteri hizmetlerini aramak zorunda kaldım.Bu gün telefonuma fatura tutarım geldi bi de baktım oda ne !!!!

Online işlemler üzerinden ayrıntılı faturaya bakınca gerçek ortaya çıktı

Her arama ücretim en az 2,5 lira ile 4 lira arasında :x :x :x

Yaptığım araştırmada başına alan kodu eklemeden 444----- çevrilen numaraların dakikası en az 40 kuruşmuş :? :? :evil:

Bu duruma dikkatinizi çekerim benim canım yandı bari sizinki yanmasın.

Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti mustklc » 14 Mar 2011, 23:02

boğazlarına dursun haram zıkkım olsun. geçen hafta garanti bankdan kredi kartını kapattırmak için tam yarım saat yalvardım, koyun gibi melettiler beni. 50 lira bonus mu vermediler neler yapmadılar, gene de kapatmayalım diyorlar. yarım saat telefondaki bayana yalvardım resmen. sabrımın sınırı kalmadı zor tuttum kendimi.
geçen sene de 70 lira haybiye hesab kesim ücreti aldılar adiler. evlerden ırak aman aman garanti bankmış
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti ercansumbul » 14 Mar 2011, 23:11

artık başına alan kodu koymayıda kabul etmiyor bazı numaralar. mecbur koymadan arıyorsun soygunun yeni yöntemleri bunlar.en iyisi her yöne 300-500 dk gibi tarifelere geçmek. ziraat bankasındaki hesabım eksi 1 liraya düşmüştü geçenlerde. bir gün sonra bi baktım borcum eksi 4 lira olmuş merak edip inceledim 1 lira borç için 3 liraya hayat sigortası yapmışlar. ben ölürsem 1 lirayı hayat sigortası ödeyecekmiş.:))))))
ercansumbul
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ercan sünbül
Nereden: Malatya
Arabanız: octavia 2005 a5 kasa

İleti hdoner » 14 Mar 2011, 23:14

Ohooo desenize artık müşteri hizmetlerindekiler el ense yatacak yada sesli yanıtcıları çıkarıp kar edecekler..Acil işimiz olduğunda beklemeye alırda dururlar artık......
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti taner_octavia » 15 Mar 2011, 00:02

birde arayınca reklam ustune reklam dinletmeleri yokmu bekletmeleri adamı deli ediyo sanki bedavaymıs gibi.menulerinide karısık yapıyolar bi musteri temsilcisine baglancan 4 dugmeye basıyosun.sacma salak bisey....
Octavia'ya hayranım , Elegance hastayım :)
Kullanıcı avatarı
taner_octavia
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Taner Semercioğlu
Nereden: Bursa
Arabanız: Kia Sportage

İleti yexplorer » 15 Mar 2011, 00:35

kam sınırsız var bende 1000 dk eskiden alan kodu koyunca ücretsiz aranıyordu alan kodu koymadan özel numara deyip geçiriyorlardı. şimdide her şekilde geçircekler
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti syossett » 15 Mar 2011, 02:24

Adi, fırsat düşkünü rezil beyinsizler neremizden para alacaklarını şaşırdılar. Bu geri zekalılar sabıt numara koymadıkca gidip şubedekı telefonlardan arayacagım ısterse 10 lıra benzın yakayım. Şu garantı bankası var yaaa... soyguncunun onde gıdenı.Şubeme gıttım kredı kartımı kapatmaya, herifler ancak 444 lu no arayarak kapatabılırsınız dedı... Aramayalım arkadaşlar madem öle ,işte böle..
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Asım Erdoğan
Nereden: Ankara
Arabanız: Favorit

İleti taner_octavia » 15 Mar 2011, 03:00

yani yüz yüze subeye gidip kimliginle hesabını kapatamayıp telefonla sanal 2 tane gizli bilgini veripmi inanıyorlarda hesabı kapatabiliyorsun ne sacma.ozaman baskasıda kapatabilir bilgilerini bilen biri.ses kaydınımı karsılastırıyolar sanki.sacma isler bunlar bencede.
Octavia'ya hayranım , Elegance hastayım :)
Kullanıcı avatarı
taner_octavia
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Taner Semercioğlu
Nereden: Bursa
Arabanız: Kia Sportage

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir