Muayene geldi çattı...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Muayene geldi çattı...

İleti canfezzz » 30 Mar 2011, 19:25

Arkadaşlar 08 nisan 2011 muayeneye gireceğim...Bu konuda çok araştırmalarım oldu lakin bizim burdaki muayene istasyonunun altında bir benzinlik var ve o benzinliktede çocukluk arkadaşımın restorantı var saolsun sen gel hallederiz deyince aracı ustaya bile göstermekten vazgeçtim...Anlıyacağınız tamamen duygusal yani...:D :D :D Ayriyeten şunuda belirtmek isterim aracımda çalışmıyan hiç bir aksam bulunmamaktadır...Tabi benzin lambasını saymazsak...:D Laf aramızda zaten gıcık oluyorum o lambaya iyikide yanmıyo :D Artı çeyrek depo takılırım her zaman buda bi alışkalığım olduğundan ordada sıkıntı yok...Birecza çantası ve yangın söndürme tüpü ayarlayıp girecem hayırlısıyla....8-)

---BaŞKeNTLi---
Kullanıcı avatarı
canfezzz
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Muhammed yılmaz
Nereden: Ankara
Arabanız: 94 Favorit lx

İleti forman37 » 30 Mar 2011, 19:30

benımde benzın lambam yanmıyo şamandırayı falan elden gecırdım gosterge tablosundakı 26 tane amupulun hepsını değiştirdim sonuc yıne aynı ondan sonra ellemedım zaten. benım muayene faslım gayet rahat gectı sorunsuz ve hatasız çıktım işin ıcınden muayene ıstasyonunda arabanın basına toplandılar .satılıkmı dıye arabama bıle bınemedım kalabalıktan düşün artık alan kısı sorunsuz ve masrafsız bı şekılde bınıcek .en guzel ozellığı 220 volt prız ının olması gayet guzel
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti canfezzz » 30 Mar 2011, 19:34

Ben Senin gibi usta değilim Mustafa ama bizde tahminimce hafif kusurla geçeriz gibime geliyo... 8-) :D 8-)
---BaŞKeNTLi---
Kullanıcı avatarı
canfezzz
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Muhammed yılmaz
Nereden: Ankara
Arabanız: 94 Favorit lx

İleti forman37 » 30 Mar 2011, 19:37

inş sorunsuz bı sekılde atlatırsın muayene faslını . on fren hortumlarında çatlama varsa kesın değiştir ordan kalırsın kesın yoksa bana ozelden msn ver konusalım
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi