Ankara Ata' dan araç alacaklar bidaha düşünsünler.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ankara Ata' dan araç alacaklar bidaha düşünsünler.

İleti hakar » 15 Nis 2011, 08:15

Arkadaşlar Ata araç satarken çingene pazarlığı yapıyor. Ayrıca geçmiş dönemim Mtv sini de size ödetiyorlar. Benim başıma gelenler bunlar. Arkadaşımın başına gelenler ise arabasına Brc sıralı gaz taktırdı anlaşmayı yaparken her şeyi onlar yapacaktı ama sızdırmazlık raporunu ve ruhsata işletmeyi yapmadılar. Daha bir çok sayabilirim. Yüce Oto yu arayıp sıkıntılarımızı anlattık ama onlarda göz yumuyorlar. Ata Oto dan araç alacak arkadaşlar iki kere düşünsünler derim...

Kullanıcı avatarı
hakar
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hakan MUTLU
Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia II

İleti hetepe » 15 Nis 2011, 08:21

6 yıl önce buna benzer şeyleri ben de yaşamıştım, demek ki hiç bi düzelme olmamış, servis bölümü de aynı şekilde...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti hakanerdogan » 15 Nis 2011, 13:13

5 yıl önce 28.500 TL verip o enayiliği bizde yapmıştık ama kızgınlığım artık Ata'ya değil, Yüce Motors'a :)

O zaman bu aklım olaydı gidip mis gibi baz TDCI Focus alacaktık ki ah şimdiye çoktan satıldıydı ve ben Privilege Sport Tourer'ıma biniyordum :D
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Henien » 15 Nis 2011, 17:14

Bu tür şikayetleri nette paylaşmak etkisiz görünse bile öndemli. Paylaşım için teşekkürler.
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti seymen » 15 Nis 2011, 22:00

bencede paylaşım önemli belki bigün birilerine denke gelir de bizlerin düştüğü hataya düşmezler, belki yüce oto dan birileri forumu takip ediyodur zorlarına gider (çok zor gerçi kaşarlanmış hepsi ) belki bişeyler yaparlar...
Kullanıcı avatarı
seymen
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: fatih ünsal
Nereden: Bursa
Arabanız: octavia facelift 1.4tsı elegance

İleti demsan » 15 Nis 2011, 22:05

sıfır octişim 100 km ye gelince rüzgar sesi alıyor. aynı şikayeti yaşayan var mı acaba
Nefsinizi Ümmeti Muhammed'in (s.a.v.) Menfaati İçin Feda Edin.
Kullanıcı avatarı
demsan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hüseyin demir
Nereden: Samsun
Arabanız: octavia

İleti adilektasli » 15 Nis 2011, 22:08

Skoda satmaya layık değiller. Bunu bilir bunu söylerim. Geely, chery falan satsalar daha layık olur.
Kullanıcı avatarı
adilektasli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Alper
Arabanız: 2009 Octavia 1.6 MPI Ambiente++

İleti adilektasli » 15 Nis 2011, 22:14

Yalnız belirtmem gereken bir nokta var. Eşim için araba arayışındayız. Ankara da satış yapan diğer oto bayilerinin içinde (skoda dışı), mtv yi ödeyen biri çıkmadı karşıma. Ama hepsi de önceden söylüyor. Hatta kredi kullanınca masrafı olacak onu da siz ödeyeceksiniz diye belirten satış elemanları bile var diğer firmalarda. Ata oto da bunu daha pazarlık başında söylese hiç sorun değil. Hoş pazarlık falan da yapmıyorlar ya, neyse! İşine geliyorsa alırsın gelmezse almazsın. Ama sonradan söyleyip gol atmaya çalışmalarını yanlış buluyorum. Ben de gol yiyenlerdenim.
Kullanıcı avatarı
adilektasli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Alper
Arabanız: 2009 Octavia 1.6 MPI Ambiente++

İleti hakar » 17 Nis 2011, 18:01

Arkadaşlar Toyata geçmiş dönem Mtv yi ödüyor ödemese de bunu müşteriye söylüyor. Fabrikadan araç gelirken motor yağı biraz eksik olarak gelirmiş ve bayi aracı sattıktan sonra müşteriye aracı teslim etmeden eksik olan yağı tamamlaması gerekirmiş. Ata bunu da yapmıyor ve bu konuda müşteriye bilgi de vermiyor. Sadece araç 2500 km. olunca genel bakıma gelin diyor. 2500 bakımında eksik yağı size tamamlatıyor. Daha önce Astra almıştım onlar ben söylemeden tamamlamışlardı. Octavia satmak Ata Oto ya yakışmıyor. Bana kalsa onlar ( af edersiniz) eşşek bile satamazlar ama ne yapalım mecburiyetten gidip aldık.
Kullanıcı avatarı
hakar
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hakan MUTLU
Arabanız: Octavia II

İleti octaviaman » 17 Nis 2011, 19:31

Nedense söz konusu firmayla ilgili çok şikayet duyuyorum.Kimse kulak vermiyor herhalde bu şikayetlere.Öyle ya bizde skoda binicisi değiliz zaten
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti eminoglu » 17 Nis 2011, 19:40

Arladaşlar bu şekilde paylaşımlar kesinlikle yapılmalı. En azından alternatif olan arkadaşlar bunu değerlendirip Ata'dan araç almazlar. Bazı servisler gerçekten de içler acısı. Bunlara nasıl Yüce oto bayilik veriyor anlamıyorum. Bunları Skoda'nın asıl merkezine şikayet eden var mı içinizde. Ben Yüce otoya bir kaç kez şikayet ettim. Servislerden geri dönüş oldu (özür dileriz gelin ücretsiz bakalım falan gibisinden ) ama aynı servis sorunu ile karşılaşırsam genel merkezlerine kadar şikayet ederim. İmkanım var ise dava bile açarım. Maksat yeşillik olsun.

2003 Octavia Elagance. O bir canafar. :)
Kullanıcı avatarı
eminoglu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: yakup..
Nereden: Kars

İleti balarest » 17 Nis 2011, 19:50

turkıyede fırmalar kendısıne murumsal ben dod'a baglı kurulustan aarac alacaktım anlatılanlara kanıp ıstanbula gıttık ne gorelım pazar esnafı bence bu tr olayların onune gecmek ıcın alenen fırma ısmı ılan etmek dıger kısılerı uyarmak farzdır
balarest
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Kayseri

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir