Bayan şöferr:)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Bayan şöferr:)

İleti cobweb » 11 May 2011, 18:49

Bu ezanlar-ki şehâdetleri dinin temeli
Ebedî yurdumun üstünde benim inlemeli..
.

Kullanıcı avatarı
cobweb
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Levent
Nereden: Bolu
Arabanız: Felicia 1.6glxi

İleti erginbkr » 11 May 2011, 19:58

arkadaşım böyle görüntüler insanın sinirlerini bozuyor yemin ederim sonuna kadar izleyemedim....hanımefendinin trafik IQ'su sıfır....hemen ehliyetine el koymak zaruridir...insan yaşamı bu kadar ucuz olmamalı...
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti burak mysterio » 11 May 2011, 20:25

vay mal :D
Kullanıcı avatarı
burak mysterio
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Burak YAMAN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Felicia 1.6 MPİ

İleti Karadul » 11 May 2011, 22:53

Bayan şoför yoktur,Allah'a emanet giden araba vardır :)
Karadul
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Yasin DİLİ
Nereden: İzmir
Arabanız: Fluence

İleti xMEGANx » 11 May 2011, 23:57

kadın erkek eşitmiş ııııhhh eşitttir bekleyin siz en büyük kanıtı bu işte eşit değiliz arkadaşım erkek doğuştan plan yapma ve teknik yeteneğine sahiptir kadın ise bu yetenğin %1 ine sahip onuda bulaşık yıkamakta kullanıyorlar =) ( tüm bayanlar için geçerli değildir bazıları makina yıkıyor )
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti hetepe » 12 May 2011, 07:11

Sabah sabah kafamı bozmayın, o yüzden izlemedim bile...bıktık bu bağyanlardan...
Her vokun içindeler, her konuda haklılar, her konuda hak istiyollar...
Yiter beaa...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti diseqc » 12 May 2011, 07:28

vay be ne cok kadın düşmanı varmış.. unutmayın sizi doğuranda bir kadın, .... bir tanesi işi yapmakta biraz zorlandı diye yorumlara bak... kadın erkek eşitliği tartışılır ama insan oğlunu cinsiyetinden dolayı aşşağılamak bir müslümana yakışmaz.. neticede içlerinde ağzımız acık baktığımız nice proflar var..
Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Nereden: Rize
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

İleti sainz » 12 May 2011, 07:36

Karadul yazdı:Bayan şoför yoktur,Allah'a emanet giden araba vardır :)

diseqc yazdı:vay be ne cok kadın düşmanı varmış.. unutmayın sizi doğuranda bir kadın, .... bir tanesi işi yapmakta biraz zorlandı diye yorumlara bak... kadın erkek eşitliği tartışılır ama insan oğlunu cinsiyetinden dolayı aşşağılamak bir müslümana yakışmaz.. neticede içlerinde ağzımız acık baktığımız nice proflar var..

Size de ancak mümkünse profesör bile olsalar trafikte araç kullanmasınlar.:D
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti hetepe » 12 May 2011, 07:40

diseqc yazdı:vay be ne cok kadın düşmanı varmış.. unutmayın sizi doğuranda bir kadın, .... bir tanesi işi yapmakta biraz zorlandı diye yorumlara bak... kadın erkek eşitliği tartışılır ama insan oğlunu cinsiyetinden dolayı aşşağılamak bir müslümana yakışmaz.. neticede içlerinde ağzımız acık baktığımız nice proflar var..

Beni doğuran da bir kadın ama gerçek bir kadın, bunnar gibi ''aman o işe de bulaşsam, bunu da yapsam, koca egemenliğine hayır'' falan demiyor, şimdiye kadar kocasına ailesine sahip çıkmaktan ve analık etmekten başka bişey yapmadı...eski model bir anadolu kadını.Şimdikiler ise resmen şeytan.
Cinsiyetinden dolayı değil, yaptıklarından dolayı konuşuyoruz, yapmayan kadınlara da kimse bişey demiyor.

Kadını güzel yapan Allah; sevimli yapan şeytan...!
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti Bluedays » 12 May 2011, 09:24

Bu da dahil, bütün genellemeler yanlıştır, der bir ünlü düşünür.

Benim eşim ambulans şoförlüğü yaptı 5 yıl ve bu yıl kendi isteğiyle şoförlüğü devredip, ambulanstaki görevine devam ediyor.
Ben ki , 10 yıldır araba kullanırım, benden çok daha iyi kullanır kendisi.
Benim diyene nal toplatır o derece :)

Hatırlıyorum da, bir keresinde çok daracık bir yerde 1-2 kez ileri geri gittim dönebilmek için, şuradan tek seferde dönemedin ya demişti.
:) Halen aklımda acı bir anı olarak kalmıştır bu olay.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti hetepe » 12 May 2011, 09:48

Geçenki buluşma konusunda yine erkek-kadın mevzusu girip ters düşmüştük hatırlarsan, bugün yine ben olumsuz mesaj yazdım, aynı konuya yine sen cevap yazdın, eminim ki beni maganda ötesi görüyorsundur.:(
Ne yapayım, cadaloz hanımları görünce iyi olanlar da araya karışıyor maalesef...:)
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti derbeder » 12 May 2011, 10:22

Trafikte bayan sürücüler yetersiz kalıyor, %90 ı ayna kullanmayı henüz bilmiyor, olur olmaz yerde aracı stop ettirip sizi yavaşlatıyorlar, ansızın önünüze direksiyon kırıp riske girmenize hatta biryerlere çarpmanıza neden olabiliyorlar; bunlar doğru.

Ancak kırmızı ışıkta beklediğiniz için size saldırmazlar, solda 2 şerit boş olduğu halde 150 km hız ile sağınızda daracık yerden geçip kasten hayatınızı tehlikeye atmazlar. Bazı öküzler sağa dönüşü her zaman serbest zanneder ya; bayanlar öyle değil, ışığı kuralı elden geldiğince kollamaya çalışırlar, makas atıp canınız üzerine kumar oynamazlar.

Ankara'da yaşıyorum, haftada bir kez bir bayanın tehlikeli sürüşü ile karşılaşıyorsam saatte ortalama 3-4 trafik mandası ve trafik hayvanatı ile karşılaşıyorum. Öyle yaratıklarda ehliyet varki, araç kullanmak bir yana toplum içerisinde yaşamaları bile tamamen hata.
derbeder
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: güner kanat
Arabanız: Skoda yeti 1.2 Ambition

İleti diseqc » 12 May 2011, 11:34

derbeder yazdı:Trafikte bayan sürücüler yetersiz kalıyor, %90 ı ayna kullanmayı henüz bilmiyor, olur olmaz yerde aracı stop ettirip sizi yavaşlatıyorlar, ansızın önünüze direksiyon kırıp riske girmenize hatta biryerlere çarpmanıza neden olabiliyorlar; bunlar doğru.

Ancak kırmızı ışıkta beklediğiniz için size saldırmazlar, solda 2 şerit boş olduğu halde 150 km hız ile sağınızda daracık yerden geçip kasten hayatınızı tehlikeye atmazlar. Bazı öküzler sağa dönüşü her zaman serbest zanneder ya; bayanlar öyle değil, ışığı kuralı elden geldiğince kollamaya çalışırlar, makas atıp canınız üzerine kumar oynamazlar.

Ankara'da yaşıyorum, haftada bir kez bir bayanın tehlikeli sürüşü ile karşılaşıyorsam saatte ortalama 3-4 trafik mandası ve trafik hayvanatı ile karşılaşıyorum. Öyle yaratıklarda ehliyet varki, araç kullanmak bir yana toplum içerisinde yaşamaları bile tamamen hata.

+1 +1 bencede....

öte yandan benimde annem osmanlı kadınıdır... hanımım diyen anneyim diyen bir cok insana nal toplatır taştan topraktan 4 çeşit yemek yapar görevini ve adaletini iyibilir 50 yaşından sonra anneme araba sürmeyi öğrettim cok dikkatli ve kurallara uygun sürer bazen arabayı parketmekte zorlanabilir ama babam rahatsızlandığında onu arabaya atıp hastaneye götüre bilmesi bir çok şeye bedel neyin ne zaman lazım olacağı belli olmaz bana kalırsa her kadın öğrenmesi gerekiyor ne zaman lazım olur belli olmaz trafikte bu kadar maganda varken onların yarattığı tehlike devede kulak kalır...
Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Nereden: Rize
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

İleti cobweb » 12 May 2011, 12:21

Analar kutsaldır başımızın tacıdır.

İstisnalar kaideyi bozmaz, trafikte bayan sürücülerin çok büyük bir kısmı iyi sürücüler değil.En son ben yaşadım ana yoldan ilerliyoruz, sağda park etmiş bir bayan sürücü pat diye önüme giriverdi sinyal yok bişey yok, bi de bi dakka diye işaret yapiyor bana :D

Bu ezanlar-ki şehâdetleri dinin temeli
Ebedî yurdumun üstünde benim inlemeli..
.

Kullanıcı avatarı
cobweb
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Levent
Nereden: Bolu
Arabanız: Felicia 1.6glxi

İleti Bluedays » 12 May 2011, 13:53

hetepe yazdı:Geçenki buluşma konusunda yine erkek-kadın mevzusu girip ters düşmüştük hatırlarsan, bugün yine ben olumsuz mesaj yazdım, aynı konuya yine sen cevap yazdın, eminim ki beni maganda ötesi görüyorsundur.:(
Ne yapayım, cadaloz hanımları görünce iyi olanlar da araya karışıyor maalesef...:)

Yok engin valla aklımın ucundan bile geçmedi mesajı yazarken.
Ben bir tek kendi hafızamın bu nebze güçlü olduğunu sanardım :)

Burada düşüncelerimizi ifade ediyoruz ben düşünce özgürlüğünü savunanlardanım,
dolayısı ile seni düşüncelerinden ötürü, yargılamam, saygı duyarım.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti tunsew » 12 May 2011, 19:14

Trafikte erkekler daha tehlikeli hem de fersah fersah... 3 erkekten biri kesinlikle saygısız ve fütursuz, 5 bayandan belki biri sizi riske sokar o da kötü niyetinden kaynaklanmaz. Keşke trafikte hep kadınlar olsa ve birkaç erkek... bakıyorum forumda da bayan yok...bu kadar ilgisizken yine de iyiler...
Kullanıcı avatarı
tunsew
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Tuncay Kör
Nereden: Trabzon
Arabanız: octavia 1.2 tsı

İleti burak mysterio » 12 May 2011, 21:11

benim annemde ilk ehliyet aldığı zaman birnin aynasını götürmüş korkusuna hemen kaçmış ordan bir günde alışverişten geliyoz o zaman tipo var bize ön tamponuda yeni değişmişiz gıcır gıcır neyse arabayı park edeceğimiz yer site otoparkı gibi ön taraf kaldırıma bakacak şekilde park ediliyor neyse bu yaklaştı kaldırıma yaklaştı içimden ha frene basacak ha frene basacak derken aşağı yukarı 20 km hızla kaldırıma bi girdi ne olduğunu şaşırdım dedim iyimiisn frene yüklensene biraz baktı geride çekemiyo çık dedim lanet girsin ordan çıkarırkende tamponun bikaç parçası kırldı park ettim arabayı allahtan altta olduğun için belli olmuyodu parçalarıda attım araziye babam anlamasın diye araba satıldı hala sölemedik :D
Kullanıcı avatarı
burak mysterio
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Burak YAMAN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Felicia 1.6 MPİ

İleti erginbkr » 12 May 2011, 22:10

burak mysterio yazdı:benim annemde ilk ehliyet aldığı zaman birnin aynasını götürmüş korkusuna hemen kaçmış ordan bir günde alışverişten geliyoz o zaman tipo var bize ön tamponuda yeni değişmişiz gıcır gıcır neyse arabayı park edeceğimiz yer site otoparkı gibi ön taraf kaldırıma bakacak şekilde park ediliyor neyse bu yaklaştı kaldırıma yaklaştı içimden ha frene basacak ha frene basacak derken aşağı yukarı 20 km hızla kaldırıma bi girdi ne olduğunu şaşırdım dedim iyimiisn frene yüklensene biraz baktı geride çekemiyo çık dedim lanet girsin ordan çıkarırkende tamponun bikaç parçası kırldı park ettim arabayı allahtan altta olduğun için belli olmuyodu parçalarıda attım araziye babam anlamasın diye araba satıldı hala sölemedik :D

Burak bu saatte beni güldürdün ya...
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir