SAHİPSİZ SKODA MARKASI

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SAHİPSİZ SKODA MARKASI

İleti bolulu » 23 May 2011, 09:20

HERKESE SELAM GEÇEN HAFTA TV'8 DE 8'NCİ ETAP PROGRAMINI İZLEDİM,FORD FOCUS VE SUPER B MODELİNİN TANITIMI VARDI,İLK ÖNCE FORD FOCUS'UN GENEL MÜDÜRÜ TANITTI ARACIN ÖZELLİKLERİNİ TEK TEK ANLATTI DAHA SONRA SÜPER B ÇIKTI EKRANA ARACI TANITACAK NE BİR SORUMLU VARDI EKRANDA NEDE BU MARKANIN ARKASINDAKİ KİŞİLER PROGRAMI YAPAN SPİKER SAĞOLSUN ELİNDEN GELDİĞİ KADAR ANLATTI ARACIN ÖZELLİKLERİNİ DEMEM OKİ İŞ SADECE SATMAKLA BİTİYORMUŞ GERİSİNİN NE ÖNEMİ VAR.

1.4 mpi comfort 68 hp 2001 lpg'li
bolulu
CLASSIC
CLASSIC

İleti mustklc » 23 May 2011, 13:14

bu kadar az tanıtıma rağmen gene iyi satılıyor skoda. bilen alıyor.
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti mbarman » 23 May 2011, 15:08

bundan sonraki aracım kesinlikle skoda olmayacak
ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR, O GÜN BUGÜNDÜR
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Kırklareli
Arabanız: SEAT LEON 1,6TDİ CR DSG STYLE BEYAZ 2011

İleti uur1919 » 23 May 2011, 15:48

mbarman yazdı:bundan sonraki aracım kesinlikle skoda olmayacak

NEDEN?
uur1919
CLASSIC
CLASSIC

İleti mbarman » 23 May 2011, 16:13

uur1919 yazdı:
mbarman yazdı:bundan sonraki aracım kesinlikle skoda olmayacak

NEDEN?

ikinci elde değeri bukadar düşen başka bir marka yok. bu birrrrr
müşteriyi keriz yerine koymaya çalışan bir satış sonrası var bu ikiiiiiiiii
çok kaliteli araçlar olmasına karşın marka takıntısı bir toplum var bu üççççççççç
malesef paytak bacak skoda imajını yıkmak için distribitör değil de kullanıcı uğraşıyor bu döööööört
daha bu listeyi çoooook uzatabilirim. ama gerek yok
ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR, O GÜN BUGÜNDÜR
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Kırklareli
Arabanız: SEAT LEON 1,6TDİ CR DSG STYLE BEYAZ 2011

İleti tunsew » 23 May 2011, 17:27

artık değer kaybetmeyen araç yok, hepsi ikinci elde eskisinden fazla değer kaybetmek zorunda...
Kullanıcı avatarı
tunsew
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Tuncay Kör
Nereden: Trabzon
Arabanız: octavia 1.2 tsı

İleti Abdülkadir » 23 May 2011, 18:03

Karlos,fiat fabrikasında çalışan bir işçidir.Zamanın ABD başkanı fabrikayı gezerken Karlos u görür;vay Karlos ne haber görüşemiyoruz yahu falan....herkes şok olur:Karlos başkanı nereden tanıyorsun,ya eskiden beri dostuz keratayla der,sırasıyla Rusya devlet bşk,ve diğerleri,diğerleri herkes Karlos u tanıyor.Arkadaşı sorar:Lan Karlos Papa da arkadaşım deme sakın.Oooooo Jean Paul benim çok eski dostum der.Hadi Pazar günü St.Pietro Meydanı nındaki ayinde Papa ile çık da görüyüm der arkadaşı.Pazar günü Karlos Papa ile ele ele çıkar ve adam küt diye bayılır.Ayılınca der ki benim arkamda iki çinli vardı Papa ile Karlos u görünce dediler ki şu bizim karlos olmaya Karlos da yanındaki kim.
Evet dostlar şu bizim Super B de yanındaki kim ? Skodayı tanıtmaya ne gerek var,bilen biliyor.
Abdülkadir
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Abdülkadir BİLGİLİ
Nereden: Kayseri
Arabanız: FELİCİA

İleti ersin_7174 » 23 May 2011, 19:50

tam tersi benim arabamda bundan sonra skoda octavia olacak arakadaşın dediği gibi bilen alıyor hem sağlam hem de konforlu
ersin_7174
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: ersin başcı
Nereden: Eskişehir
Arabanız: skoda fabia 1.4 68 bg elegance

İleti alpino » 23 May 2011, 20:20

octavia gerçekten güzel araba. superb'in kalitesini tartışmak ise bence saçma.
ama büyük ihtimalle benim de bundan sonraki arabam skoda olmayacak.

nedenine gelirsek:
1. ankara'da eli ayağı düzgün güvenilir bir skoda servisi kalmadı.
2. hala VW'nin gölgesinde kalan, kalitede çok olmasa da ince noktalarda bol miktarda taviz verilen bir marka skoda.

çevremdeki arabalara bakıyorum. gerçekten hoşuma giden araba markası çok az. görünüş o ki VW (jetta ya da passat) en mantıklı seçim olacak.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti derbeder » 23 May 2011, 20:34

Bir şeyin ne kadar çok reklamı yapılıyorsa orada muhakkak sivri bir kazık olduğuna kat i surette inanırım. Bu sebeple az reklam olan ürün ben cezbeder, skodadan memnunum
derbeder
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: güner kanat
Arabanız: Skoda yeti 1.2 Ambition

İleti Abdülkadir » 23 May 2011, 21:17

Avrupada en çok göze çarpan 2.marka başta fransa ve Almanya gibi büyük üreticilerde neden acaba ?
Abdülkadir
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Abdülkadir BİLGİLİ
Nereden: Kayseri
Arabanız: FELİCİA

İleti akutcu44 » 23 May 2011, 21:42

Arkadaşlar mrb. ben aranıza 16 martta katıldım.iyikide katılmışım.bugüne kadar böyle mükemmel bir araba almadığım için çok hayıflandım.ben birçok otomobili kullanmış biri olarak skodayı diğer araçlarla kıyasladım.gidişine konforuna çekişine stabilliğine içindeki ses sistemine bunlarıda geçin sağlamlığına ;hele hele kapısını açarkenki verdiği o tok güvenilir hisse hayran kaldım kooooçççç gibi araba koç.bilmeyen bilmediği için önyargıyla yaklaşıyor.yaklaşsınlar bende onlardan biriydim.birçoğumuz bilgisi olmadan fikri olanlardan oluştuğundan önyargı ile yaklaşıyorlar.birkere skoda wolkswagen(Almanyada Halk arabası anlamına gelir) in ta kendisi.bütün parçaları wolswagen ve audı parçası.yani safkan ALMAN MALI. Hani eskiden derdik ya alman malı dürüst ve güvenilir insanların ürettiği bir mal. yani uzun lafın kısası bir tanışan bir daha bırakmıyor.bırakamaz şifayı kaparsın kronik vaka olursun ondan sonrada kullandığın araba ne olursa olsun skodayı ararsın ararız .zaten zamanında bakımını yaparsan bir otomobil yıllarca sorunsuz hizmet edecek şekilde test edilmişlerdir.DISCOVERY kanalda gördüğüm bir programda bir otomobilin ekonomik ömrünün mekanik aksamının 165 bin km olduğunu 165 bin kmden sonra yapılan bir revizyonla bir o kadar daha gidebileceğini söylüyordu
akutcu44
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: favo yyold bırakmaz
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: favorit 1.3

İleti yabani » 23 May 2011, 23:13

Bundan sonra skoda alırmıyım? alırım, neden almıyayım :D verdiğim paraya bana en fazlasını vereni alırım, markaya vs. bakmam. Bir sonraki arabam ne olur? olursa mercedes B serisi bir araba olur, olmazsa octavia her açıdan bir aile'ye yeter görünüyor, o da olmazsa fabia 2 iyi bir seçenek. Bunların haricinde sıfır veya 2. el corolla'da olabilir. (sıfırı biraz zor olur) Velhasıl-Kelam bence ya Alman'dır yada Japon, güney kore'den de bazen güzel şeyler çıkabiliyor. Biz doğru düzgün birşey üretsekte "Türk Malını Tek geçerim" diyebilsek keşke.
Ama en azından bir sonraki arabamın ne olmayacağını söyliyebilirim;
- Renault-Citroen-Peugeot yani Fransız arabası olmayacak.
- İngiliz arabası olmayacak
- Amerikan arabası olamayacak.
- Hint-Çin arabası kesinlikle olmayacak.
yabani
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yiğit
Arabanız: 2004 Fabia Classic 1.4 16V 101 katır depiği

İleti tivoli » 24 May 2011, 00:08

bir daha araba alacak olsam yine skoda alırdım.. ikinci bir araba daha alacak olsam yine skoda alırdım ;)
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti sufe » 24 May 2011, 00:18

Dün akşam balkonda oturuyorum, Aşağıdan 3 kişi geçiyor. Birisi SuperB'yi gösterip "ya şu arabaya bak nasıl bişey bu böyle"dedi. Diğeri "Dostum o SuperB, Audi A8 ayarında bir araba. Arkadaşta vardı sattı sonradan çok pişman oldu" dedi. Diğer konuşmalarını duyamadım ama bu kadarı yetti.
Evet, tanıtım olarak eksik, ama araba kendini çok iyi tanıtıyor. Bundan kimsenin şüphesi olmasın..
Kullanıcı avatarı
sufe
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Suleyman
Nereden: Bursa
Arabanız: SuperB 1.4TSI Elegance

İleti eiffel65 » 24 May 2011, 00:18

[/quote]NEDEN ?
ikinci elde değeri bukadar düşen başka bir marka yok. bu birrrrr
müşteriyi keriz yerine koymaya çalışan bir satış sonrası var bu ikiiiiiiiii
çok kaliteli araçlar olmasına karşın marka takıntısı bir toplum var bu üççççççççç
malesef paytak bacak skoda imajını yıkmak için distribitör değil de kullanıcı uğraşıyor bu döööööört
daha bu listeyi çoooook uzatabilirim. ama gerek yok[/quote]

Benim ilk arabam skoda bidahakide skoda olucak ondan sonrakide...
neden mi WV amblemi altında aşşağıda yazdığım başarıyı yakalaya bilen bi marka daha yok verdiğim bilgiyi araştırabilirsiniz

2010 yılında dünyabazıdaki satışlarda Wv Passat'a Göre Super B 155.000 adet daha fazla satılmış ve WV'in Yaptığı basın açıklamasına göre Bundan Sonra Çıkartılacak Super B de Şu Anki Kadar Özellik Olmıyacakmış.....

DAHA NE OLSUN
eiffel65
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: bilgin topgül
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: fabia 2 1.2 htp 2011

İleti Balki, Burak » 24 May 2011, 08:14

Skodayı bilen biliyor diye tanıtım yapmamak salaklık. Çnkü bu sebepten dolayı ikinci ellerde cok ucuz fiyatlara satılıyor. Kalite eyvallah tamam güzel ama tanıtımda olması gerekiyor. Benımbılmem senın bılmenle olmuyor bu iş. herkes bılecekkı satarkende alırkende canın sıkılmasın ıkıncı kere dusunmene gerek kalmasın.
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 306

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir