MAKSAT MUHABBET OLSUN...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

MAKSAT MUHABBET OLSUN...

İleti emirkaansbp » 23 Tem 2007, 00:08

böyle beklemiyordum... ak parti tahminimden daha çok aldı.....
hayırlı olsun....

emirkaansbp
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 23 Tem 2007, 00:11

[quote="emirkaansbp"]böyle beklemiyordum... ak parti tahminimden daha çok aldı.....
hayırlı olsun....[/QUOTE]

evet çok aldı
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti AV-2006 » 23 Tem 2007, 00:14

Bencede hayırlısı olsun.Kendi açımdan olaylara baktığım zaman Türkiye gündemi buna gebeydi.Zaten TV lerdeki yorumlar hep aynı şeyi söylüyor.

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti yonetici » 23 Tem 2007, 00:16

Haftalar önceden analistlerin dediği gibi bir sonuç ortaya çıktı. Zaten gündemi az çok takip eden herkes sonuçların böyle olacağını tahmin edebilirdi. MHP eğer Alparslan Türkeş anlayışı içerisinde milliyetçilik yaparsa milletin çoğunluğuna faydası dokunur ama Devlet Bahçeli'nin ne olduğu belirsiz anlayışını benimserlerse geldikleri gibi giderler...

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti hakanerdogan » 23 Tem 2007, 00:32

Bencede haklısınız sayın yöneticim. Çıkıp meydanlarda ip fırlatmak ne derece doğru bir davranış... İp vermekle adam asılmaz ki bunun yasası, kanunu, alınmış bir kararı var. Şov yaparak, şehit annelerinin yüreğindeki acıyı tetiklemek suretiyle diğer vatandaşları kışkırtıp oy alacağını düşündü belki birazda.

daha bi gün kağıda bakmadan konuşma yapamadı devlet bahçeli meydanlarda. belli bi politikası yoktu çünkü.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti lazianke » 23 Tem 2007, 00:37

[quote="AV-2006"]Gerçekten şu sahil yolunu çok merak ediyorum.Allah nasip ederse oraları şöyle bir Zonguldak'dan Sarp'a kadar  gezmek en büyük isteğim.Baksana Hocam sahil yolunun tozunu attırıyor.Bu arada sahil yolunun devamı İstanbul 3.köprüye 2 seneye kadar uzatılacakmış.Böylece en uzun deniz gören yol olarak da tarihe geçecekmiş.Haberiniz ola... [/QUOTE]
ağabeyim o sahil yolunu şileden başlayarak motorla geldi bu sene. geçen yıl da van gölü turu atarak amasya tokattan sinopa oradan gene sahilden ist.a kadar gitmişti. motorla gezmek çok farklı bir zevk...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti hakanerdogan » 23 Tem 2007, 01:24

http://secim2007.ntvmsnbc.com/default.aspx

güzel link. illere tıklayınca geliyo.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti mygokhan » 23 Tem 2007, 01:48

[quote="hakanerdogan"]Bencede haklısınız sayın yöneticim. Çıkıp meydanlarda ip fırlatmak ne derece doğru bir davranış... İp vermekle adam asılmaz ki bunun yasası, kanunu, alınmış bir kararı var. Şov yaparak, şehit annelerinin yüreğindeki acıyı tetiklemek suretiyle diğer vatandaşları kışkırtıp oy alacağını düşündü belki birazda.

daha bi gün kağıda bakmadan konuşma yapamadı devlet bahçeli meydanlarda. belli bi politikası yoktu çünkü.
[/QUOTE]

ee zamanında iktidar oldular ..o zaman halletselerdi o meseleyi.şimdi ip atmakla olmaz..

neyse vatana millete hayırlı olsun sonuç..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti emirkaansbp » 23 Tem 2007, 03:03

idamı yasaklayan mhp koalisyonu değilmiiydi... ben öyle hatırlıyorum...
emirkaansbp
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 23 Tem 2007, 04:15

[quote="emirkaansbp"]idamı yasaklayan mhp koalisyonu değilmiiydi... ben öyle hatırlıyorum... [/QUOTE]

Aslında idam cezaları 1980 öncesinden beri ülkemizde uygulanmıyordu. Yasada olupta uygulamaya geçmedikten sonra kimseye bir faydası yoktu resmen kaldırılmış olmasına kızmıyorum. Ama böyle bir ceza toplum psikolojisi için oldukça gereklidir ve milliyetçi bir söylem içerisinde olan partinin bu alanda bir yasa teklifi vermesi kesinlikle parti tabanı tarafından beklenmektedir. TBMM başkanlığına bir yasa teklifi vermek içinde 184 milletvekili imzası gerekiyor. Bu kadar milletvekili olmadığının arkasına hiçbir parti sığınmamalıdır. Sen çık basın önünde teklifin altına imzanı at arkandan gelmeyenler utansın. Devlet Bahçeli bu erkekliği yapacağına "Banada AKP kadar milletvekili verin yapayım" diyerek savunma mekanizmasını şimdiden devreye koymuştur.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti lazianke » 23 Tem 2007, 13:42

maalesef ülkemizde kalıcı bir siyasi anlayış yok. sembolik bazı değerler (değer mi belli değil) oy alıyor. günlük ve anlık tepkimeler puan topluyor. üzüldüğüm iki nokta ülkemizin halkın ana değerlerini göz ardı etmeyen bir sosyal demokrasi anlayışı ve etnik milliyetçilik yapmayan milliyetçi bir siyasal anlayış geliştirememesi.
 Bir deAllah için hangi partinin Türkiye'nin hangi sorununa bir program çerçevesinde somut çözüm önerisi var? alternatif olarak ileri sürsükleri ne var? maalesef işte ülkemizde siyasetin tıkanmasının resmidir tüm bunlar.

ama bu seçimlerden çıkarttığım en büyük sonuç şu: iktidardaki kim olursa olsun milli iradeyle dalga geçmeyeceksin!!!
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti emirkaansbp » 24 Tem 2007, 12:57

abi bugun ne sıkıcı, ne sıcak bi gün yaaa...........
emirkaansbp
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 24 Tem 2007, 13:57

boşver. sıcak ve sıkıcı olsa da son nefeste öyle bir güne dönmek ister misin deselerdi.yok abi sıcak mı derdik?Ermm

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti emirkaansbp » 24 Tem 2007, 14:47

WackoDisapproveErmm
emirkaansbp
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti akustikcamis » 26 Tem 2007, 23:39

ben daha yeni katıldım ama muhabbete varımWink
akustikcamis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 05 Ağu 2007, 23:28

[quote="emirkaansbp"]türkiyenin ÇED (çevre etki değerlendirme) raporu olmadan hazırlanan tek yolu. insan deniz etkileşimini minimuma indiren yüz karası bir yol...

şehir plancısı olarak karşıyım bu yola ve hep karşı olacağım.....
[/QUOTE]
çok oldu foruma girmeyeli. emirin cevabını okumamıştım.evet karadenize de yol lazımdı.

o yolun acısını benim kadar içinde hisseden azdır belki. çocukluğumuzu, deniz kenarı eğlencelerimizi,su içinde kaya kapmacalarımızı,vira inmelerimizi ve daha nicesini dolgunun altına alıp tarihin kara deliklerine gömdü.

ama tecavüz kaçınılmazsa...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir