BUDA BAŞIMA GELDİ YA....

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BUDA BAŞIMA GELDİ YA....

İleti ressam » 20 Tem 2007, 18:04

hiç sormayın arkadaşlar geçenlerde başıma geleni .bir iş için şehir dışına çıkmıştım.neyse gittik geri geliyoruz saat 22,00 civarı.100km civarı gidiyorum.sileceklerin takıldığı bölümde bir 10 cm kadar ağaç dalına benzer bir şey gördüm.daha önce gözükmeyince herhalde rüzgardan kalktı dik duruyor falan dedim.az gidince baktım yönü sola dönük ağaç dalı sağa döndü.hemen anladım içimden şansa bak yılan dedim.yanlış olmasın diye içerdeki arkadaşlara sordum tam bakıyoruz ortadan kayboldu.arkadaşlar başladı oradan içeri delik falan varmı?içeri girermi.herkes ayağını koltuğun üzerine kaldırdı.düşünüyorum var ama lastik lerle kapalı orjinalden.olurmu biri açık olsun.4 /5 dk gittik şehre çok az kaldı zaten.arabada fenerde yok. şehre girince sokak lambasının önüne çektim. açtım kaputu.baktım köşede ızgarada toparlanmış yatıyorbizimkiShocked.bir sopa bulayım atayım dedim.etrafa bakıyorum çerçöp hepsi hiç onu taşıyabilecek birşey yok.neyse bir kurumuş ot gövdesi  buldum50cm kadar.tam kaldıracam ortadan kırıldıConfused.aldım yarısını kaldırayım diye uğraşıyorum.şeytan bu kadar sokuldun tut at elinleat  diyor.ya zehirli falan olursa diyorumiçimden.ben rahatsız edince ön camdan sileceklerin üzerine doğru ilerledi hemen içeri gidim bastım silecek koluna bizim yılan gitmiyor bir  tarafa  ben otarafa derken sileceklerin tam üzerinde ikensileceği çalıştırdım yere  düştü.bindik yola devam.tabi yılana hava değişikliği oldu.o kadar yolu300km ömür byo zor giderdi.şehir hayatı zor gelmese bariSmile bizede anlatacak mesele doğdu.pek sık böyle şeyler olmuyor tabi...LOLLOL

ressam
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Konya
Arabanız: octavia collection plus

İleti AV-2006 » 20 Tem 2007, 18:20

Hayret gerçekten.UnhappyÇok ilginç bir olay.Hayvanlarda ne yapacağını şaşırdı.Zaten bu günlerde ilginç ne olsa çevremdeki herkez şunu diyor.Sıcaktandır sıcaktan..CoolGeçen yıllarda biz eşimle çok rahat balkonda kahvaltı yapabilirdik,bu yıl mümkün değil,anında onlarca arı üşüşüp rahat vermiyor yahu.Budamı sıcaktan dersiniz?

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti tom ripley » 20 Tem 2007, 18:29

Shocked

1 YTL'ye Çin malı ıvır zıvır satan dükkanlarda bir alet görürüm hep. 50-60 cm uzunluğunda bir çubuk, elinle tuttuğun yerdeki mandala basınca, diğer ucundaki 2 kıskaç açılıp kapanıyor... Hep alayım şunu diye düşünürüm, sonra da ne işe yarayacak diye vazgeçerim. İşte şimdi ne işe yaradığını buldum... Bagajda bulunduracağım bir tane.
tom ripley
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ahmetva » 20 Tem 2007, 18:49

Geçen sene benim ön sileceğe baykuş çarpmıştı. belki de ben ona çarptım. sileceğe yapıştı kaldı.abimde arkamdaydı ona da 2 baykuş çarpmış. hayvanlar gece far görünce bişey sanıyor heralde Tongue 
ahmetva
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 20 Tem 2007, 18:53

[quote="tom ripley"]Shocked

1 YTL'ye Çin malı ıvır zıvır satan dükkanlarda bir alet görürüm hep. 50-60 cm uzunluğunda bir çubuk, elinle tuttuğun yerdeki mandala basınca, diğer ucundaki 2 kıskaç açılıp kapanıyor... Hep alayım şunu diye düşünürüm, sonra da ne işe yarayacak diye vazgeçerim. İşte şimdi ne işe yaradığını buldum... Bagajda bulunduracağım bir tane.
[/QUOTE]
Cama yılan düşerse diye mi?LOL

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

İleti tom ripley » 20 Tem 2007, 19:14

[quote="AV-2006"]

Cama yılan düşerse diye mi?LOL
[/QUOTE]

Artık hangisi düşerse; yılan mı olur, baykuş mu olur... Kısmet!
Wink
tom ripley
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 20 Tem 2007, 20:24

SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti guvenxoca » 20 Tem 2007, 21:51

iyiki içeri girmemiş valla kardeşş.....tarihe geçerdin sonraa....LOL
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 20 Tem 2007, 22:09

Süper ya...

Düşünsenize bir malın pazarlanma şeklini:

Evinize, arabanıza, iş yerlerinize ve bilimum kapalı bulunduğunuz her mekanda son derce işlevli olan bu alet, özellikle radyatör ve alternatör civarina tünemiş yılanları alma konusunda bir numaralı yardımcınız...

LOL

ya olay çok ilginç hakikaten. arabada yılan... bende köye giderken ezmiştim bi yılan geçen haftalarda böle plaj kumu renginde, nerden baksanız 2 metre vardı. köy yolunda enine yatıyordu, bende Ranger thunder kullanıyordum  (köyde o gidiyo bi tek) iki tarafından meze olduSmile
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti AV-2006 » 20 Tem 2007, 22:35

[quote="hakanerdogan"]Süper ya...

Düşünsenize bir malın pazarlanma şeklini:

Evinize, arabanıza, iş yerlerinize ve bilimum kapalı bulunduğunuz her mekanda son derce işlevli olan bu alet, özellikle radyatör ve alternatör civarina tünemiş yılanları alma konusunda bir numaralı yardımcınız...

LOL

ya olay çok ilginç hakikaten. arabada yılan... bende köye giderken ezmiştim bi yılan geçen haftalarda böle plaj kumu renginde, nerden baksanız 2 metre vardı. köy yolunda enine yatıyordu, bende Ranger thunder kullanıyordum  (köyde o gidiyo bi tek) iki tarafından meze olduSmile
[/QUOTE]

LOLLOLLOLLOLGel sen ticaretle uğraş.Valla kazanırsın Hakan..

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 20 Tem 2007, 22:58

ticaret yaptım bu yaz geçenlerde oradan kaldı biraz....

bizim bahçenin kirazlarını sattım çankırıda belediye meydanında ranger ın arkasında... ne zor işmiş yav... yapraklıda yağlı güreş festivalinede gittik yine kiraz sattık.

Ranger+kiraz+terazi+bozuk para... işte ticaret...  ne pazarlık, malı ne övmeler aman aman... Allah pazarcılara kolaylık versin. 

Bide zabıtası geliyor, çek şunu kocaman araba kaldırımda ne işi var diyo, sora bi avuç kiraz veriyorum, beğeniyolar. Bi saat daha idare ediyolar LOL
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ünsal » 20 Tem 2007, 23:37

geçmiş olsun şansınız varmış fark etmişiniz....
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti silverline93 » 21 Tem 2007, 01:21

oha yani artk adamın yaşadığına bak ya bende bugun yaşadığımı yazıcaktım ama benim ki arkadaşın yaşadığının yanında önemsiz kalır ama ben yinede anlatayım kısadan...

bugun yolda giderken biraz ağaçlık bir sokaktan geçtim ağaçlar yanlız yolu kaplıyorlar pat diye bişey düşte kaputa bir baktım taş gibi bişey gitmiyor yapıştı kenara çektim indim bir baktım ki yumurta tam bezi aldım atıyordum ki hareketlenmeye başladı abi İÇİNDEN CİVCİV ÇIKTI YAA ben kaldım yol kenarında insanlar gelip geçen bakıyor parmak kadar bişey en sonunda aldım arabada küllüğe koydum doğru ilerdeki veterinere götürdüm oraya bıraktım

ne yapayım yola bıraksam zavallı bir saniyede bir kediye lokma olurdu

bu hayvanlar şaşırmış walla yoksa bizmi kentleşerek onların ortamını bozduk acaba?...
silverline93
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti toGah » 21 Tem 2007, 10:19

korku filmi gibi yaw ben alamazdım ve yaklaşamazdım zaten yılana falan ığğğ çok iğrenç :p

toGah
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 21 Tem 2007, 12:16

Geçmiş olsun! İlginç bir anı olmuş.  Smile
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti 10TOPRAK » 21 Tem 2007, 12:25

Skoda ile anılar kitabını yazmaya başla RESSAM dostum..
10TOPRAK
CLASSIC
CLASSIC

İleti AlperURHAN » 01 Ağu 2007, 12:49

EmbarrassedEmbarrassed[quote="10Y@ĞMUR"]Skoda ile anılar kitabını yazmaya başla RESSAM dostum..[/QUOTE]
aslında boyle bi link acabiliriz sizcede iyi olmaz mı??LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLWinkWinkEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWink
AlperURHAN
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Alper URHAN
Nereden: Isparta
Arabanız: octavia A5 1.6 FSI ELEGANCE

İleti engint » 01 Ağu 2007, 13:29

[quote="ahmetva"] Geçen sene benim ön sileceğe baykuş çarpmıştı. belki de ben ona çarptım. sileceğe yapıştı kaldı.abimde arkamdaydı ona da 2 baykuş çarpmış. hayvanlar gece far görünce bişey sanıyor heralde Tongue [/QUOTE]

Baykuslar gece kusudur... Isikta korlesirler... Onun icin diger kanatlilarin tersine gunduzleri uyur, geceleri ucarlar...

Sevgiler
engint
Yeni Üye
Yeni Üye

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir