Bilgisayar Sorunu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Bilgisayar Sorunu

İleti xXx » 12 Haz 2011, 08:49

Arkadaşlar bilgisayara xp-vista-windows7 bunların hepsini ayrı ayrı yükledim ama 2 gün sonra hepsindede windows açılışta donuyor donduğu yer ise windows çubuğu sağa doğru giderken takılıp kalıyor..Ramlerin yerini değiştirdim kabloları çıkartıp geri taktım ama sorun çözülmedi sizce ne yapmam gerekiyor? Donduktan sonra reset atınca açılıyor.

SKODA FELİCİA 01''

Kullanıcı avatarı
xXx
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara

İleti skodahastası » 12 Haz 2011, 10:03

Bua yazıya çok cevap gelicegini sanmıyorum çünkü çok başımıza gelen bir durum degil. siz en iyisi programı aldığınız yere bir sorun. :?
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti paranoia » 12 Haz 2011, 12:15

Benim tavsiyem HDD yi değiştirmeniz! Zira muhtemel ki hardiskinizin tam ortalarında bir yerlerinde ciddi bir okuma hatası veren badsektör var. Sistem kurduktan sonra bad sektörün yerlerini tespit edip hdd yi partition magic gibi bir disk editör programı ile bölmenizi ve ondan sonra sistemi temiz bir sekılde tekrar kurmanızı önerırım. Ramlarle veya anakartla ılgılı bır sorun olsaydı bu kadar bu kadar sıstemı kurmanıza ızınj vermezdı. Hdd degısmelı . Kolay gelsın
paranoia
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Nuri Şalk
Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia 1.6 TDI DSG Otomatik 2011 Makyajlı Ambient

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir