Tek başıma tatile çıkıcam tavsiye lazım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Tek başıma tatile çıkıcam tavsiye lazım

İleti yonetici » 21 Haz 2011, 23:13

Merhaba arkadaşlar,

En son 2009 yazında askerlik öncesinde tatil yapmıştım bu yıl mutlaka çıkmam lazım bunalmış durumdayım. 4 Temmuz - 9 Temmuz arası konaklamak istiyorum fakat hiçbir arkadaşımla iznimi denk getiremedim yalnız kaldım. Tek başıma gidipte sıkılmayacağım bir yer bulmak konusunda ciddi sıkıntı çekiyorum bu nedenle tavsiyeye ihtiyacım var. Tatil sitelerinin arama motorları beni çileden çıkarmış durumda nereye gideceğini bilmeyen birisi için oldukça dar arama seçenekleri sunuyor alternatifleri topluca göremiyorum.

- Tatile İstanbul'dan çıkıcam.
- Otel herşey dahil konseptinde olmalı şehir merkezine çok yakınsa belki tam pansiyon olabilir.
- Odalarda konfor arıyorum mesela yerde halı yoksa bana çok itici geliyor.
- Denizin kumlusunu severim ve boyumu geçen yerde yüzmem çabuk derinleşmeyen bir yer olmalı.
- Havuz şart genelde ağırlıklı tercihim havuzdan yana oluyor denizi nadiren kullanıyorum.
- Yeşillik görmek istesem Boluluyum memlekete giderim :) deniz, kum, güneş olsunda etrafı çöl olsa farketmez.
- Ege bölgesi öncelikli tercihim akdeniz ikinci planda. Akdenize karayolu çekilmiyor uçak fiyatları uçmuş durumda.

Bu bilgiler doğrultusunda 27 yaşında bekar bir erkek 5 gün boyunca tek başına nerede tatil yaparsa sıkılmaz. Bölgeden ziyade doğrudan tesis önerisi çok daha makbule geçecektir. Fikir verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti mustklc » 21 Haz 2011, 23:25

bekar olsam,
arabam olsa,
param olsa

bir tatil köyüne gidip emekli rus , alamn çiftler gibi pineklemek yerine balıkesir sahil şeridinden girip geze geze akçay, ayvalık, izmir, çeşme, bodrum, fethiye, finike, kaş, antalya, alanya, anamur, erdemli, mersin oradan çıkarım.

bulduğum yerde yatarım, bulduğumu yerim, güzel kız gelirse kaçırmam icabına bakarım, günümü gün ederim.

sen şimdi çıkmış tatil köyünde kalacağım diyorsun. ne diyorsun arkadaş. bekar adamın tatil köyünde işi ne
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti yituk » 22 Haz 2011, 00:16

mustklc yazdı:bekar olsam,
arabam olsa,
param olsa

bir tatil köyüne gidip emekli rus , alamn çiftler gibi pineklemek yerine balıkesir sahil şeridinden girip geze geze akçay, ayvalık, izmir, çeşme, bodrum, fethiye, finike, kaş, antalya, alanya, anamur, erdemli, mersin oradan çıkarım.

bulduğum yerde yatarım, bulduğumu yerim, güzel kız gelirse kaçırmam icabına bakarım, günümü gün ederim.

sen şimdi çıkmış tatil köyünde kalacağım diyorsun. ne diyorsun arkadaş. bekar adamın tatil köyünde işi ne

başka söze gerek yok :D
Kullanıcı avatarı
yituk
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: 2001 fabia

İleti LiLPlayya » 22 Haz 2011, 02:24

Tek başına mutlaka sıkılacaksın. Zira arkadaşımla gittiğimde bile 3. gün sıkılmıştım. Ha bir rus arkadaş edinirsen o ayrı Birde ne kadarlık bir bütçen var? Geceleri diskolara barlara akacakmısın? Ayrıca bir çok tesis damsız almıyor.

Bence iyi bir acenta ya git ve bu kriterleri söyle. Onlar daha iyi yardımcı olur.
LiLPlayya
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti erdemguner35 » 22 Haz 2011, 07:15

Hocam pasaport varsa yunan adaları akdeniz turu filan yap gemiyle. hem 5 yıldızlı konfor hem herşey dahil hemde her sabah uyandığında başka yerdesin. ilaç gibi gelir emin ol

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDEM GÜNER
Nereden: Manisa

İleti yonetici » 22 Haz 2011, 07:49

LiLPlayya yazdı:Tek başına mutlaka sıkılacaksın. Zira arkadaşımla gittiğimde bile 3. gün sıkılmıştım. Ha bir rus arkadaş edinirsen o ayrı Birde ne kadarlık bir bütçen var? Geceleri diskolara barlara akacakmısın? Ayrıca bir çok tesis damsız almıyor.

Bence iyi bir acenta ya git ve bu kriterleri söyle. Onlar daha iyi yardımcı olur.

Konaklamak için ayırdığım bütçenin üst limiti 1.000 TL ama gönlümden geçen rakam 800 TL civarını aşmaması. Disko hiç tercih edeceğim bir mekan değil bir yerde yüksek sesli müziği katlanılmaz buluyorum. Canlı müzik olan bar tarzı nezih bir yer olursa gidebilirim bunun haricinde aramam.

"Single room tek bay" şeklinde tarif edilen kişi ben oluyorum :D ve damsız almayan tesisler var doğru fakat bu tercihlerin acente insiyatifinde olduğunu düşünüyorum birebir görüşürsem engeli aşabilirim herhalde.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti yonetici » 22 Haz 2011, 08:46

erdemguner35 yazdı:Hocam pasaport varsa yunan adaları akdeniz turu filan yap gemiyle. hem 5 yıldızlı konfor hem herşey dahil hemde her sabah uyandığında başka yerdesin. ilaç gibi gelir emin ol

Mavi yolculuklar temmuz ayı içerisinde bütçemin üzerine çıkıyor. Karayolu ile akdeniz ege turları var ama bunlar nasıl geçer çok tahmin edemiyorum. Her gün farklı bir otelde oradan oraya otobüsle yolculuk yaparken insan dinlenemeden yorulmuş olarak mı döner tecrübesi olan var mı?
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti LiLPlayya » 22 Haz 2011, 09:02

? yazdı:
LiLPlayya yazdı:Tek başına mutlaka sıkılacaksın. Zira arkadaşımla gittiğimde bile 3. gün sıkılmıştım. Ha bir rus arkadaş edinirsen o ayrı Birde ne kadarlık bir bütçen var? Geceleri diskolara barlara akacakmısın? Ayrıca bir çok tesis damsız almıyor.

Konaklamak için ayırdığım bütçenin üst limiti 1.000 TL ama gönlümden geçen rakam 800 TL civarını aşmaması. Disko hiç tercih edeceğim bir mekan değil bir yerde yüksek sesli müziği katlanılmaz buluyorum. Canlı müzik olan bar tarzı nezih bir yer olursa gidebilirim bunun haricinde aramam.

"Single room tek bay" şeklinde tarif edilen kişi ben oluyorum :D ve damsız almayan tesisler var doğru fakat bu tercihlerin acente insiyatifinde olduğunu düşünüyorum birebir görüşürsem engeli aşabilirim herhalde.

O halde sana Didim - Altınkum bölgesini öneririm. Denizi ve kumsalı muhteşem. Genelde Türk ailelerin tercih ettiği bir bölge. Kuzenlerim her sene burada tatil yaparlar ve çok övüyorlar.

Acentenin değilde otelin insiyatifinde bir durum. Bizim için tek tek otelleri aradığını hatırlıyorum.
LiLPlayya
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti colourone » 22 Haz 2011, 13:54

haziranın başında Ankaradan çıktım.Önce Fethiye, sonra Kemere geçtim.

Fethiyeyi denizin ve kumsalı gerçek kum değil. Çok ince çakıl. Bu nedenle kum istediğin için önermiyorum. Aynjı şekilde KEmerdeki Kiriş sahili de çakıl olduğu için önermiyorum. Üstelik oteller Kemerde Rus turist dolu. Kızlarına insan bakmaya kıyamıyor, o ayrı. Ayrıca Fethiye, Kemer arası sahil yolu tam bir asfalt ralli parkuru. Aşırı virajlı bir yol. hatırlatayım.

İzmir'in Selçuk ilçesindeki, Efes2e yakın birkaç otel var herşey dahil. Oranın kumsalı iyi. kumu güzel.

BAzı beş yıldızlı otellerde tek bay konuk etmeme gibi saçma bir kural var. Bunu da göz önünde bulundurmak gerek.

izmir selçuk Pamucak mevkisinde Richmond Ephesus Otel var. Bir havuzu var. Denize sıfır. KAmpüs güzel. Hizmet de güzel. Fiyatı da sanırım 100 ile 120 tl arasındaydı. Civardaki diğer otellere de bakabilirsin.
colourone
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: Fabia 1.4 68bg

İleti onurson » 22 Haz 2011, 14:18

Emir hocam az değilsin tatil reklamları almak için konu açıyorsun :))) Şaka bi yana Didimi tavsiye ederim bende, dnizi altın gibi kumu oldukça sığ ve güzel, ingilizlerin kaynadığı bir bölgemizdir.
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti hetepe » 22 Haz 2011, 14:34

Madem bekârsın, kemer, side, alanya tam sana göre...rus mus ful kadın kız kaynıyordur ortalık...Güzel eğlenirsin.
Ben ''evli'' olduğumdan pederin yazlığına gideceğim, ordaki moruk komşularla okey, tavla vs... takılacağım... :cry:
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti yonetici » 22 Haz 2011, 15:10

Bekârım, yalnız tatile gideceğim deyince sizdendende malum tavsiyeler gelmeye başladı :lol: Ben tesiste sadece sıkılmadan gün içinde beraber vakit geçirmek için bir arkadaş gurubu bulmayı ümit ediyorum bunun dışında beklentim yok.

colourone yazdı:izmir selçuk Pamucak mevkisinde Richmond Ephesus Otel var. Bir havuzu var. Denize sıfır. KAmpüs güzel. Hizmet de güzel. Fiyatı da sanırım 100 ile 120 tl arasındaydı.

Bu otelin şuanda tek gecelik fiyatları 300 TL'nin üzerinde :?

Bodrum konusunda ne düşünüyorsunuz bakıyorum genelde denizi hep kayalık, çakıl, beton iskele vs. kumsalı pek yok herhalde. Yada kumsallardaki oteller ultra lükse kaçıyor ondan bulamıyorum.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti des2009 » 22 Haz 2011, 16:55

marmaris derim
Kullanıcı avatarı
des2009
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: sedat
Arabanız: fabia

İleti HASSAN » 22 Haz 2011, 19:36

marmarisi tavsiye ederim pişman olmazsınız8-) ,gecesi ayrı gündüzü ayrı güzeldir sıkılmazsınız,merkezden denize girilir,kumluk ve derin değildir,her bütçeye uygun konaklama imkanı vardır,çevrede gidilecek yerlere dolmuşla ulaşım rahattır,tekne turları ve turisti boldur:D ,apart ve otellerin %90da havuz vardır biz ailecek merkezde apartta kaldık,sana oda+kahvaltı tavsiye ederim,yinede son karar sizin
şimdiden iyi tatiller8-)
RENORENORENORENO
Kullanıcı avatarı
HASSAN
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan
Nereden: İzmir
Arabanız: 1998 GLX FELİCİA

İleti hakan48 » 22 Haz 2011, 22:11

redneks yazdı:marmarisi tavsiye ederim pişman olmazsınız8-) ,gecesi ayrı gündüzü ayrı güzeldir sıkılmazsınız,merkezden denize girilir,kumluk ve derin değildir,her bütçeye uygun konaklama imkanı vardır,çevrede gidilecek yerlere dolmuşla ulaşım rahattır,tekne turları ve turisti boldur:D ,apart ve otellerin %90da havuz vardır biz ailecek merkezde apartta kaldık,sana oda+kahvaltı tavsiye ederim,yinede son karar sizin
şimdiden iyi tatiller8-)

Kesinlikle Katılıyorum Marmaris Harika + Yalnız Kalmazsın Her yer Dalyan Gibi Kızlarla Dolu, Ulaşım Sorunu Yok Muhteşem Bir Yer.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti zurna1788 » 22 Haz 2011, 22:46

beklentileriniz doğrultusunda kuşadasını tavsiye ederim. 2. tercih ise marmaris. gece hayatını sevseydiniz. KEMER diye başınızın etini yerdim :)
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti yonetici » 22 Haz 2011, 23:47

Arakadaşlar tavsiyelerinizin hepsini gözden geçirdim ama bir türlü içime sinen bir yer bulamadım. Bodrum Gümbet'te http://www.bamtur.com/Otel/PEDA_HOTELS_AKVARYUM_BEACH/ otelinde az önce online rezervasyon yaptım. Butik bir otel denize sıfır küçükde olsa bir plajı ve havuzu var fiyatlar uygun. Şuanda araba ile gitmeyi planlıyorum merkeze yakın olduğundan bodrumu gezme fırsatı bulabileceğimi düşündüm. İnşallah pişman olmam ilgilenen herkese teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti hakan48 » 23 Haz 2011, 09:56

? yazdı:Arakadaşlar tavsiyelerinizin hepsini gözden geçirdim ama bir türlü içime sinen bir yer bulamadım. Bodrum Gümbet'te http://www.bamtur.com/Otel/PEDA_HOTELS_AKVARYUM_BEACH/ otelinde az önce online rezervasyon yaptım. Butik bir otel denize sıfır küçükde olsa bir plajı ve havuzu var fiyatlar uygun. Şuanda araba ile gitmeyi planlıyorum merkeze yakın olduğundan bodrumu gezme fırsatı bulabileceğimi düşündüm. İnşallah pişman olmam ilgilenen herkese teşekkür ederim.

Emir Bey Bodrumda Alışveriş Yaparken Mutlaka Fiyat Sorun Ve Hatta Herşeyin Fiyatını Sormadan Almayın.
Dışarda Yemek Dahi Yerken Fiyatını 2 Kere Sorun Çünkü Bodrumun Çogu İşletmecileri Ünlülerden Dolayı Şımarmış Geçen Yaz İnanılmaz Bir Kazık Yedim Bodrumda Hemde 2 Yerde Oldu Ondan Beri Bodruma Her Gittiğimde Temkinliyim. Tatilde Yolunmamak İçin Biraz Temkinli Olun Yeter. Birde Yollarda Dikkat edin Bazı Yerlerde Yol Çalışmaları Devam Ediyor.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir