Tek başıma tatile çıkıcam tavsiye lazım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Tek başıma tatile çıkıcam tavsiye lazım

İleti yonetici » 23 Haz 2011, 10:32

hakan48 yazdı:
Emir Bey Bodrumda Alışveriş Yaparken Mutlaka Fiyat Sorun Ve Hatta Herşeyin Fiyatını Sormadan Almayın.
Dışarda Yemek Dahi Yerken Fiyatını 2 Kere Sorun Çünkü Bodrumun Çogu İşletmecileri Ünlülerden Dolayı Şımarmış Geçen Yaz İnanılmaz Bir Kazık Yedim Bodrumda Hemde 2 Yerde Oldu Ondan Beri Bodruma Her Gittiğimde Temkinliyim. Tatilde Yolunmamak İçin Biraz Temkinli Olun Yeter. Birde Yollarda Dikkat edin Bazı Yerlerde Yol Çalışmaları Devam Ediyor.

Teşekkürler uyarınız için. Otel herşey dahil konseptinde olduğundan yemek için dışarıya çıkacağımı pek sanmıyorum. Bodrum'a yada Gümbet merkeze olsa olsa akşam yemeğinden sonra giderim ondada birşeyler içmek için olur. Fiyat hususunada uyarınız üzerine dikkat edeceğim. Şunu yapmadan yada şurayı görmeden dönme dediğiniz birşey var mı Bodrum'a ilişkin?

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti hakan48 » 23 Haz 2011, 14:04

Bodrumda Koylar Güzeldir. Zaten Gümbet Merkezden İlerde Olduğundan Çogu Yeri Görürsünüz. Bodrum Kalesi , Barlar Sokağı Civarı Ve Halikarnası Görmeden Dönmeyin.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti aktifolgun » 18 May 2013, 13:12

beyler tek yada çift erkek olarak tatil için sizlere marmaris GOLDEN ROCK hoteli tavsiye ederim.rus ve türk bayanlar çoğunlukta tesiste.tesis kalite yemekler süper hizmet süper,tek bay müşetei kabul ediyor tesis.yani kısaca çapkınlık amacında olan beyler için süper bir yer bu haziran yine ordayım kesinlikle tavsiye ederim
aktifolgun
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: suay ak
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: var

İleti aktifolgun » 18 May 2013, 13:30

tek bayler için çapkınlık için süper bir yer marmaris golden rock hotel tek gecerim
aktifolgun
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: suay ak
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: var

İleti hakangemini » 18 May 2013, 19:48

Ege'de Ayvalık-Sarımsaklı, Ören, Akçay'ı, Çeşme, Datça-Palamutbükü, Bodrum, Didim Ve Marmaris'i gören biri olarak en kafa dinlenecek yer bana göre Datça-Palamutbükü idi. Ama amaç çapkınlık ise Marmaris içlerinde en uygunu. En beğendiğim plaj kumlu plajları olan ören ve sarımsaklı plajı idi.
Kullanıcı avatarı
hakangemini
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: HB
Nereden: Düzce
Arabanız: 2003 Octavia Business

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir