@ hakanerdogan ? vardı bir aralar ve Eskiler nerede ?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

@ hakanerdogan ? vardı bir aralar ve Eskiler nerede ?

İleti syossett » 17 Tem 2011, 00:28

Evet arkadaşlar malesef forumun tadı tuzu kalmadı. Son bir aydır teknık ıkı soru sordum , bırakın cevabı, okuyan kişi bile o kadar azdı ki; eskıden bır şeyı danıstıgımda , anında cevaplar gelırdı ..Bunu sadece ben yaşamıyorum, forumun mudavımlerındenim, hatta 6 ay kadar başka marka araba surmeme ragmen yıne skoda forumda idim. Açık okuyun bakın ... teknık olarak sıkışan arkadaşlara ne kadar yanıt gelmiş? Önceleri arkadaşlar ya yönlendirirlerdi ya da yaşadıklarından örnekler verip, yardımcı olmaya çalışırlardı. Bugun dikkatımı cekti.. geyik konular oyle çok yanıt alıyor ki, söz gelimi.. arabanızı satsaydınız kaça satardınız, favo ile 160 ı gördüm.. vs vs türü konlar aynı gün ıkıncı sayfaya taşıyor . Mesela bir arkadaş gunlerdir arabasına komple boya kaporta yaptırmak ıcın fikir danışıyor... cevap (1) .. evet ...sadece 1 kişi yanıt vermiş.. Oysa konu, arabanızı ne renge boyatayım şeklinde olsa idi, onlarca cevap yağardı konuya..Bir de cevap vereyım derken, yanlış yonlendirmeler var.. Örneğin.. bujileri kendin tak, şarz dinamosunun yenısını al, ıkı cıvata zaten bağla..şeklinde fikirler geliyor . Yada sokakta subap ayarı .. ya bunlar teknık konular .. bujılerın bile bir teknıkle tecrubeyle takılması , sıkılması lazım.. Evet çok usta subap ayarı bilmiyor ama bu demek değildir ki evın onunde kendımız yapalım .. Emınım kı evının onune yapacak kadar usta arkadaslar var ama, bu resımlerle yazılarla alatılacak bir olay değil ki.. Ben boya ustasıyım 36 senedır .. Şimdi ben buradan boya hakkında ne kadar yardımcı olabılırım ? Hissediyorum ki, usta aydınlatıcı bılgıye sahıp arkadaşlar birer birer uzaklasıyıorlar. Nedenı ıse cok basıt.. Forum laçkalaştı ..konular geyik.. afedersınız çocuksumuhabbetlr mevcut .. bır de en onemlısı , kişi soru soruyor, birileri bir sekılde yardımcı olmaya cabalıyor, ama actıg konuyu takip eden yok. Ben olsam ben de yazmam.. Ikı gece once bir arkadaşa arabasının çekişinin düşme nedenını yazdım , ki; emınım sebebi budur.. o konu baslıgında ben harıc herkese tesekkur geldı ..Hoş teşekkur meraklısı değilim ama arkadaş bir yorum da yapabılırdı.. Forum bana teknık konularda çok şey öğretti. Bu forumdan ıkı tane de sıkı dostum oldu ..Özetle arkadaşlar, ben o yol gosterıcı arkadaşlarımın , ozellikle (zezula) yenıden foprumda olmalarını diliyorum .Tabiri caiz ise, FORUM ; BAŞI BOŞ KALMIŞ... en kısa zamanda eskılerın donmesını dılıyorum ..Hayırlı pazarlar...

Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Asım Erdoğan
Nereden: Ankara
Arabanız: Favorit

İleti esercelik24 » 17 Tem 2011, 14:26

siteden tanışıp yüz yüze bir kaç defa görüştüğüm değerli bi abim vardı minik(ünsal abi). tabiki sadece biz değil herkes birbirileri ile görüşür tanışır yeri gelip toplantılar yapılırdı ne bilem daha bi heybetliydi site önceden ah ahh :(

99 Felicia Glx-i 1.3 Mpi bir efsaneydi... (SATILDI)
Honda Civic 2007 1.6 İ-Vtec
Kullanıcı avatarı
esercelik24
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Eser ÇELİK
Nereden: İzmir
Arabanız: Honda CiViC 1.6 İ-Vtec

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir