plaka değiştirmek için nakle gerek varmı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

plaka değiştirmek için nakle gerek varmı

İleti des2009 » 12 Tem 2011, 12:45

arkadaşlar ben ankaradayım adresimde eryaman arabamda 06 plaka ve adresime kayıtlı biliyosunuzki ankarada sigorta pahalı nüfusa göre hareket ediyo ben burda 250 lira ödüyorum şimdi kasko yapıyım dedim 1000 dediler 1100 dediler 1200 dediler bazıları arabanın yaşı büyük yapamayız dediler şimdi arabanın plakasını değiştirip sigortayı ve kaskoyu ucuza yaptıracağım yeni plakam 71 olacak ama ben nakil aldırıp yaptırmamam gerek varmı yoksa ailem orda oturuyo babama satış verip değiştirsem olurmu onun üzerine geçer araba sizce hangisi mantıklı önerilerinizi bekliyorum.

Kullanıcı avatarı
des2009
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: sedat
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti ziyasen » 12 Tem 2011, 15:21

Artık İkametgah İstediğinden Biraz Sıkıntı Yaşayabilirsin Yada Arabayı Babanın Üzerine Yapman Gerekecek?
Skoda > Volkswagen
ziyasen
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ziya ŞEN
Nereden: Erzurum
Arabanız: Skoda Octavio A5

İleti onurson » 12 Tem 2011, 15:30

babanın üstüne yaparsan kasko ve sigorta e kadar olacak? bana ful kasko 650 tl çıktı. yaptırmayı düşnmüyorum. 2002 model araba.. Allah göstermesin bişey olursa karşı tarafı trafik ödüyor zaten
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti des2009 » 12 Tem 2011, 16:19

iyi güzel diyosun ama sigorta karşı trafı ödüyo allah bidaha vermesin ben kaza yaptım ama benim arabamı ben yaptırdım ve cebimden 2000 lira çıktı biliyomusun ama kaskom olsaydı hiç para çıkmazdı ve bütün parçalar orjinali ile değişirdi sıfır tamir olmazdı skıntı bu ettiğim masrafa kasko bedi dünya kdar fark var bende 2001 model fabia var sana ful denilen kasko fiyatı ankarada ise çok ucuz ankarada o paraya yapmıyolar kırıkkalede yapıyolar o yüzden plakamı ve satışı oraya vercem ve sigorta ankarada 250 kırıkkalede 140 lira o yüzden böle düşünüyorum ve allah göstermesin bidaha kaza geçirsem altından kalkamam çok masraf çıkıyo.
Kullanıcı avatarı
des2009
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: sedat
Arabanız: fabia

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir