Kazık fiyata araçlar

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kazık fiyata araçlar

İleti cool akrep » 26 Tem 2007, 18:33

Arkadaslar öyle bir fiyat çekiyorlar ki  bu fiyata acil degil yavaş da satamazlar. Biliyorum arabana mukemmel baktın senin gözünde  emsalsiz ve belki de ihtiyaçtan belki de Cryistemeden satıyorsun ama maalesef piyasanın da belli acımasız kuralları var ve sen de taktir edersin ki araçlar bu kurallara göre satılıyor.(Bu kurallar sadece senin için degil hepimize bu gün sana, yarın bana,ama böyle işte...)

Bir de bazı sitelerde okuyorum ilanda; kimileri demezler mi skoda sevenler arasın falan diye (sanki sanırsın skoda sevmek kek olmakla eşanlamlıLOLLOLLOLLOLLOL)...
Sevgi ve saygıyla ...

(Bu arada anekdot olarak,93 masrafsız temiz ilk sahibinden 3500 ytl / Eyup'de bilginizeWink....)

cool akrep
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 27 Tem 2007, 00:49

allah sabır versin inşallah istediğin gibi araç alırsın ....
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti gcrcgc71 » 30 Tem 2007, 00:06

[quote="cool akrep"]

Arkadaslar öyle bir fiyat çekiyorlar ki  bu fiyata acil degil yavaş da satamazlar. Biliyorum arabana mukemmel baktın senin gözünde  emsalsiz ve belki de ihtiyaçtan belki de Cryistemeden satıyorsun ama maalesef piyasanın da belli acımasız kuralları var ve sen de taktir edersin ki araçlar bu kurallara göre satılıyor.(Bu kurallar sadece senin için degil hepimize bu gün sana, yarın bana,ama böyle işte...)

Bir de bazı sitelerde okuyorum ilanda; kimileri demezler mi skoda sevenler arasın falan diye (sanki sanırsın skoda sevmek kek olmakla eşanlamlıLOLLOLLOLLOLLOL)...
Sevgi ve saygıyla ...

(Bu arada anekdot olarak,93 masrafsız temiz ilk sahibinden 3500 ytl / Eyup'de bilginizeWink....)

[/QUOTE]

Favorit  arıyorum  bana söylediğin  fiyat  ve  özelliklere  sahip  araç  bulabilirmisin

gcrcgc71
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverline93 » 30 Tem 2007, 00:13

arkadaşlar ben siverline'i (ki biliyorsunuz arabada alaşım jant, otomatik cam ve sunroof standarttır) tertemiz çiziği bile olmayan arabayı 130.000 de 5000 YTL ye aldım alarmı ve teyibide içinde birde almadan önce çoğu şeyi yenikenmiş 800 ytl lik bakım onarım yapılmıştı motorda ve yürüyen aksamda yani hiçbir sorunum yok 5000 ytl bu durumdaki bir araca ideal sanırım...
silverline93
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir