CEM YILMAZ'A REKLAM ÇEKTİRMEKLE HERŞEY BİTİYOR MU?!?!?!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

CEM YILMAZ'A REKLAM ÇEKTİRMEKLE HERŞEY BİTİYOR MU?!?!?!

İleti montoyajp » 24 Ağu 2011, 22:57

Sadece otomobil ile ilgili değil genel bir konuyla forumdaşlarımla buluşmak istedim. Geçenlerde TTNET'in müşteri hizmetlerini arama zulmüne katlanmak durumunda kaldım. Arama amacım bilgisayarımla internete bağlanamamamdı. Teknik konularda yardım istiyorum diyerek "TEKNİK" personele bağlandım. Sorunumu aktarınca merkezi bir teknik sorun nedeniyle internete bağlanamadığımı ve sorunun en kısa zamanda? giderileceği cevabını hiç te "teknik" olmayan bir tarzda öğrendim!

Ama başlık açmamın sebebi bu değil. Hazır aramışken ve netim olmadığı için netten araştıramayacağımdan dolayı ve o anda aklıma geldiği için bu "TEKNİK" personele bir soru sormak istedim. malesef! Eşimin hamile olduğunu, evde kablosuz internet kullandığımı ve kablosuz erişimin evde ne kadar bir ilave radyasyona daha geniş bir ifade ile tehlikeye sebep olabileceğini sordum. "TEKNİK" personelin verdiği cevabı aynen yazıyorum: " Allah'ın yazdığından başkası yalandır. Birşey olacaksa hertürlü önlem alınsa bile kaderden kaçılmaz. Zaten her yerde cep telefonu ve baz istasyonları var. Evde bir de kablosuz ağ olsa ne olur olmasa ne olur. Aslında en iyisi hiç bu tür teknolojiler kullanmamaktır ama hayat gereği artık kullanıyoruz ve bundan kaçamayız. Eskiden yediğimiz yiyeceklerle şimdikiler aynı mı hiç! Biraz da kaderci olmak lazım."

Cevap bile veremeyip teşekkür ederek kapattım telefonu. Bilmiyorum bu tür "TEKNİK" yardımlar güzel ülkemde çok mu normal oldu artık ama ben ilk kez karşılaştım. eksisozluk'ten fırlayan teknik personeli ve ülkemin teknoloji önderi! TTNET'i ben de bu mübarek günlerde Yüce Yaradana havale ediyorum.

montoyajp
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Uğur YAĞLI
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1.4 Choice

İleti erdemguner35 » 24 Ağu 2011, 23:27

bunların bakış açısı böyle kardeş... kendileri çözemediği durumu direk Allah a havale ederler.... kimdilir o size cevap yazan insan kimlerin bi taraflarını yalaya yalaya o klavyenin başına oturmuştur, hiç bir teknik bilgi birikim sahibi olmamasına rağmen... burası Türkiye... ne bildiğin neyi ne kadar iyi başardığın değil; neyi ne kadar güzel yaladığın ve ne kadar güzel taraf olduğun Ülkesi.....

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDEM GÜNER
Nereden: Manisa

İleti felicia042 » 25 Ağu 2011, 00:11

Türktelekom deyince midem bulanıyor, geçenlerde bir sorun yaşadım. ancak bu kadar olur dedirten cinsten. size en bariz örneğini vereyim bildiğim kadarı ile 444 ile başlayan numaraları aramak ücretli. Türktelekomla ne zaman iletişime geçsem 4441444 arayın daha ayrıntılı bilgi alabileceğime söylüyorlar. aradım hiç alakası yok. ikincisi bu hizmet numarasını Türktelekom önündeki ankesörlerden ücretsiz aranabileceği söylenmiş. buralardan denemeyin bence, zaman sınırı koymuşlar geçen zamanda sadece reklam dinliyorsunuz :)
Kullanıcı avatarı
felicia042
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ayhan
Nereden: Konya
Arabanız: VW POLO 1.0

İleti zurna1788 » 25 Ağu 2011, 00:31

geçenlerde TTNET i ve ev telefonunu kapatmaya gittim hizmet sonlardırma bölümü oldukça yoğundu. İnsanlar uzaklaşmaya başlıyor Türktelekomdan.
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti montoyajp » 25 Ağu 2011, 00:37

bu ülkede köşe başını tutmuş tüm şirketlerden insanlardan midem bulanıyo benim artık....
montoyajp
CLASSIC
CLASSIC

İleti hetepe » 25 Ağu 2011, 10:22

Sabit telefonda başka alternatif olmadığından vatandaşla, insanla, müşteriyle, müslümanla ''resmen'' dalga geçiyorlar, bunun başka bir izah tarzı yok bence...
Mecburum, kullanıyorum arap telefon hattını...Bunlara telekomu -bedavaya- satanların Allah cezasını versin..!
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti HASSAN » 25 Ağu 2011, 12:44

erdemguner35 yazdı:bunların bakış açısı böyle kardeş... kendileri çözemediği durumu direk Allah a havale ederler.... kimdilir o size cevap yazan insan kimlerin bi taraflarını yalaya yalaya o klavyenin başına oturmuştur, hiç bir teknik bilgi birikim sahibi olmamasına rağmen... burası Türkiye... ne bildiğin neyi ne kadar iyi başardığın değil; neyi ne kadar güzel yaladığın ve ne kadar güzel taraf olduğun Ülkesi.....

+1500
RENORENORENORENO
Kullanıcı avatarı
HASSAN
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan
Nereden: İzmir
Arabanız: 1998 GLX FELİCİA

İleti montoyajp » 25 Ağu 2011, 21:49

bu düzen böyle gelmiş böyle de gidecek korkarım galiba:( :cry:
montoyajp
CLASSIC
CLASSIC

İleti felicia042 » 25 Ağu 2011, 21:58

Yıllarca devletin elinde bulunan telekom, milyonlarca abonesi ile biinçsizce satılırsa olacağı bu :( kurda kuzu emanet etmek gibi bişey.
Kullanıcı avatarı
felicia042
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ayhan
Nereden: Konya
Arabanız: VW POLO 1.0

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir