Yürü ya kulum

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yürü ya kulum

İleti skodaizm » 15 Kas 2011, 19:48

Motorine zam gelmiş. Kim tutar bizi. 8 kuruş nedir ki. Devede kulak

http://ekonomi.haberturk.com/makro-ekonomi/haber/688273-motorine-zam

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti erdemguner35 » 15 Kas 2011, 21:41

bayramdan önce 8 kuruş indirmişlerdi... şimdi tekrar bindirim... kilitlenir konu zaten birazdan... forum geleneğidir bu...

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDEM GÜNER
Nereden: Manisa

İleti erginbkr » 16 Kas 2011, 10:39

erdemguner35 yazdı:bayramdan önce 8 kuruş indirmişlerdi... şimdi tekrar bindirim... kilitlenir konu zaten birazdan... forum geleneğidir bu...

forum neden kilitlenir dediniz erdem bey...anlayamadım, açarmısınız...
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti Bluedays » 16 Kas 2011, 10:50

erginbkr yazdı:
erdemguner35 yazdı:bayramdan önce 8 kuruş indirmişlerdi... şimdi tekrar bindirim... kilitlenir konu zaten birazdan... forum geleneğidir bu...

forum neden kilitlenir dediniz erdem bey...anlayamadım, açarmısınız...

Şimdi mesela ben diyeceğim ki, biz koyun oldukça başımıza bir çoban mutlaka bulunur.

Başka biri çıkıp diyecek ki, yapacak birşey yok, dünyada petrolün fiyatı artıyor.

Başka birileri hükümeti eleştirirken, başkaları eleştireni eliştirecek falan...

Erdem arkadaşımız konu buralara gelmeden, anladığı için kilitlenir demiş. Haklı.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti erginbkr » 16 Kas 2011, 11:07

pek tabiki burası araçlarımızla ilgili paylaşımlarımızın olduğu site...e yakıtta araçla ilgili...bu durumda fiyat eleştirisi olması son derece doğal...eleştiriler ve karşı eleştiriler yüzünden konu kilitlenecekse ulaştığımız yüksek demokrasi standartlarımıza (!) göre bu durum oldukça saçma...
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti yonetici » 16 Kas 2011, 11:48

Skodam.com'daki 15-20 kişinin benzin fiyatı eleştirisinin Maliye Bakanlığı yada akaryakıt dağıtım şirketlerinin toz zerresi kadar umurunda olur mu? OLMAZ! Öyleyse boşu boşuna konuşupta birilerinin diğer bir kişiye yada devlete, millete vs. hakaret etmesine müsade etmem buna ortam sağlayıcı olmam. Daha önce açılan benzer konularda bu tatsızlıkların çok sayıda örnekleri var.

Yılda 20.000 km üzerinde yol yapıyorum benimde aracım su ile çalışmıyor ama kafam çalıştığından bir tepki gösterirken bunu gereken zamanda gereken yerde yapmak gerektiğini biliyorum skodam.com'unda bunun yeri olmadığı gayet ortada.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir