Zorunlu Sigorta Muhabbeti

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Zorunlu Sigorta Muhabbeti

İleti Bluedays » 17 Kas 2011, 15:42

Şu zorunlu trafik sigortası olayına hastayım. Kaskom var, ayrıca ona da prim ödemek zorundayım. Sinir oluyorum. Geçen yıl ufak hasarlı bir kaza yapmıştık. Benim sol ön çamurluğu kaskodan değiştirdik. Adam ne yaptı bilmiyorum. Sigortadan yaptırmış muhtemelen. Allah 5 katını çıkartsın o ayrı. Hatamız olmadığı halde polise yanlış ifade verip, bizi hatalı gösterdiler. Neyse dediğim gibi 5 katı çıksın ondan bu mevzu ayrı fakat simdi hasarsızlığım %15 den %10 a düşmüş. Geçen yıldan beri de 2 kez sigortaya zam gelmiş miş.
292 TL prim ödemem çıktı. Şaka gibi ya. Neredeyse 300 TL ödeyeceğim. Sigortaya!

Full kaskom 500 TL (%60 hasarsızlıkla ak sigortadan)

Kaskoya 1.000 TL bile ödesem zoruma gitmiyor fakat sigortaya 300 TL vermek acaip zoruma gidiyor. Eskiden çok ucuzdu bu sigortalar. Devlet ne zamanki serbest bıraktı o zaman iş çığırından çıktı. Aldı başını gidiyor ya hayırlısı.

Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti bozdagbulent » 17 Kas 2011, 18:18

geçen ay 16 plakalı araca sigorta yaptıracaktım.. bi tanıdığım 210 liraya sigorta yaptırmış ben aynı yere bi gittim bana 280 lira çıkarttılar senin yaşın küçük ayrıca zam geldi dediler ağzım açık kaldı.. hiç bir işe yaramayan sigortaya 280 lira veriyoruz kaskoya 2000 ver deseler zoruma gitmez ama sigorta olayı beni sinir ediyor
bozdagbulent
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Bülent Bozdağ
Nereden: Eskişehir
Arabanız: fabia elegance

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir