skoda türközü kahramanmaraş mağdur

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

skoda türközü kahramanmaraş mağdur

İleti birtanyildiz » 20 Arl 2011, 22:27

Arkadaşlar Maraş da olan varsa aslında habercilerle iletişime geçince haber yapıyorlar. Hiç iletişime geçen olmamıştır ama. Bence bi el atalım duruma.

Bir Zamanlar Fabia 1.4 101 Spc HB...
Kullanıcı avatarı
birtanyildiz
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Birtan YILDIZ
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Astra Classic 3 Sedan

İleti karamanoglu » 21 Arl 2011, 13:19

Hocam geçmiş olsun,
Valla okuyunca olaydan hakikaten iyi sıyırmış olduğunuz anlaşılıyor. Araba gitti-gider olmuş, ama direkten dönmüş resmen.
Kapatıp giderken sizin aracı bırakmaları da enteresan.
Tekrar geçmiş olsun.

kondansator yazdı:slm arkadaşlar.....

bende az daha türközü mağduru olanların arasına giriyordum. olayı anlatayım da Yüce Oto'nun ve türközünün ne olduğunu öğrenin....

aracımı ankara'dan ikinci el olarak aldım. alır almaz kasko yaptırdım şans bu ya yolda gelirken kıymetli bir vatandaşımızın otobana keçi çıkarması sonucu keçilere çarptım.
kaskomun anlaşması olduğu için türközünü aradım size getirmek istiyorum dedim arabamı, bir ilgi bir yağ bir konuşma göreceksiniz. bizde yedik tabi. aracı türközü otoya çektirdim aracı 1 hafta içinde yapacaklarını söylediler. aracı pazartesi verdim cumartesi alırsın dediler, cumartesi oldu ses yok pazartesi oldu ses yok, salı günü aradım işte şu bu parça gelmedi falan filan diye bahaneler ürettiler. kendim osmaniyede olduğum için gidip yüzyüze de görüşemiyordum. maraştan trafik polisi bi arkadaşa servise gidip bakmasını söyledim o da sağolsun gitmiş, birazda kızmış yarın çıkartın diye aracı. tamam demişler perşembe gelsin alsın. çarşamba aramadım. perşembe günü arıyorum arıyorum kimse açmıyor servisin telefonunu. kafam attı atladım otobüse osmaniyeden maraşa gittim. birde ne göreyim. aracım tamir edilmiş kapının önünde duruyor, ama içeride kimseler yok. yan tarafta bi oto galeri var ona sordum bunlar nerde diye, dedi ki gittiler, nereye dedim, iflas edip gittiler dedi. inanın beynimden vuruldum. dedim şu araç benim almaya geldim, ne yapıcaz? anahtarı bize bıraktılar dedi. sordum ne iş diye? milleti dolandırmışlar çekip gitmişler şerefsizler. sonradan direkt polis arkadaş aklıma geldi hemen onun yanına gittim. anlattım olayı. oda şüphelenmiş gittiğinde; yok yakınımısınız?, yok akrabasımısınız falan diye birsürü şey sormuşlar. velhasıl bizim polis arkadaşın yüzü suyu hürmetine arabayı kurtarmışız haberimiz yokmuş. bizim aracıda alıp kaçacaklarmış şerefsizler.aracı aldık geldik, tabi şüphe var içimde acaba birşeyini bozdular mı düzgün yaptılar mı diye yüce otoyu aradım. olayı anlattım, hatta ilk arayan benim sanırım olaydan haberleri yoktu ben arayana kadar. bilgimiz yok bi araştıralım dediler. zaten ertesi gün hemen sitelerinden türközü otonun linkini kaldırmışlar. sonra beni aradılar tamam gidin herhangi bir servise aracı ücretsiz olarak kontrol ettirin dediler. adanaya gittim sağolsunlar çok memnun kaldım aracın ön kaputun iç boyası hariç işçiliği güzel yapmış türközü. bilgisayardan baktılar ama aracıma yapılan işlemler sisteme girilmemiş, girilmesi için hem adanaya söyledim onlar mail attılar bende yüce otoyu aradım durumu ilettim sisteme işlensin diye.
bu olaylar 1 ay önce yaşanıyor. bugün (20.12,2011) aradım dedim durum ne oldu sisteme girildi mi, verdikleri cevap şu: biz araca ne yapıldığını bilmiyoruz, o yüzden sisteme işleyemeyiz. yada faturanız varsa ibraz edin o şekilde olur. durumu görebiliyor musunuz aracımın servise giriş tarihi belli, experin aracımı serviste gördüğü tarih belli, nelerin değişmesi gerektiği konusunda verdiği rapor belli ama yüce oto sadece bunları işleyecek ve diyor ki türközü otomotivden biz sorumlu değiliz, faturanız varsa işleyelim. gerçi bu arkadaşı duyunca kendime şükrettim aslında..

arkadaşımıza geçmiş olsun diliyorum. bende destek olmak istedim.....

işte yüce otonun gerçek yüzü. başka bi olayım daha var da konuyu başka yere açacağım artık ordan okursunuz yücenin cüceliğini.....!!!
Kullanıcı avatarı
karamanoglu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Cevdet
Nereden: Kahramanmaraş
Arabanız: Skoda Felicia 1.3 LXi MPi 2001 Beyaz

İleti karamanoglu » 21 Arl 2011, 13:23

Türközü'nden ben de küçük bir parça almıştım ve küçük bir işlem yaptırmıştım. 50 TL civarı borcum vardı, ödemek üzere gittim, kapatmış gitmişler. Veremedim parayı.
Maraş'ta herhalde uzun bir süre Skoda bayiliği gündeme gelmez. Mağdur olan arkadaşlar muhakkak haklarını alacaktır. Almaları da gerekir. Allah kolaylık versin, geçmiş olsun.
Kullanıcı avatarı
karamanoglu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Cevdet
Arabanız: Skoda Felicia 1.3 LXi MPi 2001 Beyaz

İleti muhammed emin » 21 Arl 2011, 21:33

arkadaşlar sizn durum ne oldu bi sonuç varmı merakla bekliyoruz
muhammed emin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: muhammed emin
Nereden: Ankara
Arabanız: skoda octavia 1,6 classic

İleti kondansator » 21 Arl 2011, 23:14

valla bende merakla bekliyorum arkadaşın parasını vericekler mi? bizim arabanın kurtulma işi de sanırım benim polis arkadaştan korkmuşlar biraz kalabalık gitmiş servise, herhalde başa bela almayalım demişlerdir. şükür biz ucuz kurtulduk.....
Kullanıcı avatarı
kondansator
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mesut
Nereden: Osmaniye
Arabanız: FABİA 1,6 TDİ

İleti drkrex » 20 Oca 2012, 10:11

son durum nedir acaba...?
drkrex
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: kayıhan karaman
Arabanız: fabia rs 2011

İleti skodahastası » 20 Oca 2012, 10:15

Bayi kapandı ve herkez dava açtı onlarla uğraşıyorlar.
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti kondansator » 13 Nis 2012, 00:30

arkadaşlar var mı bi gelişme....
Kullanıcı avatarı
kondansator
CLASSIC
CLASSIC

İleti ercan712 » 04 Haz 2012, 23:44

merhaba arkadaşlar uzun süredir yazamadım. yüce oto nihayet mart ayında aradı. tabi çek cumhuriyetine defalarca yazdıktan sonra. avukatları aradı sonra genel müdürle bağlantıya geçtim. uzun bir uğraştan sonra arabanın bir kısmını karşılayabileceklerini söylediler. arabamı bana teslim ettiler. 15000 yakın kaybım oldu. ama yardımcı oldular..buna da şükür..
ercan712
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: ercan öter

İleti lazza » 05 Haz 2012, 00:00

gözünüz aydın diyelim artık zarın neresinden dönerseniz kardır derler güle güle binin:)
Kullanıcı avatarı
lazza
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: mustafa
Nereden: Antalya
Arabanız: 1990 favorit 136 l

İleti kondansator » 06 Haz 2012, 23:11

valla hocam çok geçmiş olsun.... zararın neresinden dönersen kârdır.... yine de tamamını vermeleri gerekirdi yanlış tutum....
Kullanıcı avatarı
kondansator
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir