ANKARADAKİLER SAKIN

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ANKARADAKİLER SAKIN

İleti des2009 » 21 Kas 2011, 12:38

ARKADAŞLAR BENİM BAŞIMA LPGDEN BİR SIKINTI GELDİ SİZİNDE GELEMSİN İSMİNİDE VERECEĞİM LPG TAKTIRMAYI DÜŞÜNEN YADA Bİ YAKINI TAKTIRACAKSA SAKIN OLA OSTİMDE ATAK OTOGAZA YAKLAŞMASIN HATTA O YOL ÜSTÜNDEN GEÇMESİN SIZDIRMAZLIK RAPORU VEREN YERİN ARKASINDA ATİKER TAKILDI ARABAM LPGDE TEKLİYODU ŞİMDİ HİÇ ÇALIŞMIYO. BUKADAR ACİZ BU İŞTEN ANLAMAYAN NEKADAR ADAM VARSA ORAYA TOPLANMIŞ İÇİNE ETTİLER BAŞKA YERE SORDUM SORUŞTURDUM GÖSTERDİM GÜLDÜLER MONTAJA ATİKERDE DEĞİL SORUN MONTAJINI YAPANDA VAR DEDİLER GARANTİSİ VAR PARÇA DEĞİŞMESİ GEREK NEYAPACAĞIMI ŞAŞIRDIM TAKTIRDIĞIM YERE GÜVENİM KALMADI BEN YANDIM SİZ YANMAYIN

Kullanıcı avatarı
des2009
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: sedat
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti onderbilge » 21 Kas 2011, 12:53

uyardığın için teşekkürler geçmişolsun
onderbilge
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: önder bilge
Arabanız: tipo 1.4s

İleti SER53 » 21 Kas 2011, 15:35

Kardeş geçmiş olsun, Atiker bölge bayii var Ankara'da oraya bi gitsen sorununu anlatsan belki onlar çözer sonuçta garanti devam ediyo, yada enazından ne yapılması gerektiğini daha iyi bilirler, garantisi var parça değişcek yazmışsın adamlar değiştirmeyizmi diyo, birde taktırmadan önce lpg ile ilgili yazıları okudunmu bu forumdan ben dahil 3-4 kişi aynı yerde lovata takdırdık şaşmazda servisin adınıda verirdik, daha önceden deflarca yazıldı, neyse tekrar geçmiş olsun.
Kullanıcı avatarı
SER53
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ümit
Arabanız: fabia 2001 1.4 mpi

İleti des2009 » 21 Kas 2011, 15:54

ADAMLAR BANA BUNUN LPGDEKİ SİSTEMDE SORUNU YOK ATEŞLEMESİNDE BUJİLERDE BOBİNDE BOĞAZ KELEBEĞİNDE SUBABINDA DİYE ŞEYLER SÖYLEDİ BENDE BUNLARI KONTROL ETTİRDİM SIFIR HATAYLA ÇIKTI VE BENZİNDE TIKIR TIKIR ÇALIŞIYO BAŞKA GÖSTERDİĞİM YERDE LOVATO MONTAJCISI BANA ATİKERDE DEĞİL SORUN MONTAJDA VAR DEDİ KÖTÜLEMEDİ BENİM YANDIĞIM İŞİ BİLMEYENLERİN ELİNE DÜŞTÜM ATİKER ANA BAYİNE GÖTÜRECEM ŞİKAYETTE BULUNDUM ATİKERE ANKARA BÖLGE SORUMLUSUNA BAKALIM NE ÇIKACAK
Kullanıcı avatarı
des2009
CLASSIC
CLASSIC

İleti des2009 » 22 Kas 2011, 09:20

arkadaşlar atikere şikayetimi ilettim bana döndüler ana bayi olan üstün otogaza yönlenmemi istediler yaşanacak tüm sorunlarda oranın herşeyi garanti kapsamında karşılıycanı söylediler ve benim montaj yaptırdığım bayiyede uyarıyı verdiler ama nekadar etkisi olur bilmyorum.
Kullanıcı avatarı
des2009
CLASSIC
CLASSIC

İleti Bluedays » 22 Kas 2011, 09:35

Dostum peki sen bu adamlara gitmeden evvel araştırdın mı? LPG'de en önemli olay montajdır. Eğer araştırmadan gidip, taktırdıysan bu sana tecrübe olmuştur. Bu tür adamların memlekette iş yapamaması gerek ama ne yazık ki sorgusuz sualsiz gidip, taktırdığımız için birsey kaybetmiyorlar.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti des2009 » 23 Kas 2011, 11:41

ARKADAŞLAR SORUN KALMADI ARTIK SÜPER ÇALIŞIYO ANA BAYİDEN ÇÖZDÜLER SORUNU ÇOK GÜZEL OLDU ESKİSİNDEN DAHADA İYİ DURUMA GETİRDİLER ATİKER KÖTÜ DEDİM İYİ DEĞİL DEDİM AMA YANILMIŞIM BENDEDE VARMIŞ BİRAZ. LPGDE FAZLA BASMA VİTESTEKİ DEVRİNDEN ÜSTÜNE ÇIKMA DEDİLER BİRDE AKÜ TAKVİYESİ YAPMA DEDİLER BEN YAPMIŞTIM ONDAN KAYNAKLANDI AMA BUNU TAKTIRDIĞIM YER BİLMELİYDİ KURCALADILAR SÖKTÜLER TAKTILAR BULAMADILAR ARABAYA BAHANE UYDURDULAR ŞİKAYET ETTİM ONLARDA BENİ ANA BAYİYE GÖNDERDİLER O BAYİDEN ÇOK SIKINTI YAŞAMIŞLAR AMA YİNEDE BAYİLERİ ANLAMADIM TEK BİR PARÇA DEĞİŞTİRDİLER DÜZELDİ BUKADAR BASİTMİŞ AMA BENİ PERİŞAN ETTİLER.
Kullanıcı avatarı
des2009
CLASSIC
CLASSIC

İleti Henien » 23 Kas 2011, 14:30

iyi geçmiş olsun da niye bağırıyorsun?!?
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir