Şu telefondan kullanan var mı?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Şu telefondan kullanan var mı?

İleti murat11h1 » 18 Arl 2011, 21:28

Bu tip videolar faydalı oluyor. Ön deneyim için...

Kullanıcı avatarı
murat11h1
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Murat
Nereden: Çorum
Arabanız: Fabia 2005 101Hp Special

İleti LiLPlayya » 18 Arl 2011, 21:36

Ben x8 kullanıyorum. Çok sağlam. Şarjı az gitmesi haricinde çok memnunum. Bu da her android li telefonun kaderi şimdilik. Garantisine Netcell bakıyor. Kamerası harika. Zaten elektronik deyince ilk akla gelen Sony'dir. Bence al
LiLPlayya
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti srkndnc » 18 Arl 2011, 22:07

Kindred Brujah yazdı:Ben daha net bi şekilde şunu söyleyebilirim, iphone almada istersen 5.000 liraya al telefonu, neden dersen, iphone asosyaldir, blutoothunu bile sadece iphone'lar arasında kullanabilirsin, benden ne bi dosya alabilirsin, nede bi dosya gönderebilirsin, sadece iphonu olanlarla iletişime geçebilirsin kablosuz olarak, bi arıza yaptığında bizim telefonlar gibi vidaları söküp kapak tam açılmaz, en aşadan yukarıya doğru bütün telefonun içini çıkarmanız gerekir, en basitinden o üstteki telefonu açma kapama tuşu bozuldumu tabiri caizse sıçtınız, bütün telefon açılıp sökülecek sonra 5 kuruşluk bi parça değişip tekrar yerine takılcak, bu sinyal kolu bozulan bi arabayı bütün parçalarına ayırıp sonradan yeni birleştirmek gibi umarım anlatabildim. Iphone yılda sadece bir model çıkardığı için ikinci el değeri düşmez ama verdiğiniz para nerdeyse çöptür, size extra hiçbişey sunmadığı gibi aynı fiyattaki bi çok androidden'de daha düşük donanım ve özelliğe sahiptir. Kendi 765 liralık optimus blackimle arkadaşımın iphone4ünü karşılaştırdık, ekran parlaklığı çok daha üst düzey bende, ön kamera bariz şekilde daha net, internette flash yüklü siteleri açmada zaten benimki önde çünkü iphone flash özürlü bildiğiniz üzere. HTC bu sektörde çok iyidir, ama HTC ile sınırlı kalmanıza gerek yok, sony alacaksanız sadece kamera kalitesi için almış olursunuz, sonylerin aynı pikseldeki kameraları daha iyi resim ve video çeker, ama sadece bu kadar. Bi modele karar vermeden önce internette sorunlarını araştırın. Sonra karar verin ;)

Arkadaşa düşünceleri konusunda kesinlikle katılıyorum, ama illaki sony ericsson alcam diosan(kii kesinlikle öneririm yılllardır bir SE kullanıcısı ve satıcısı olarak) kendimde 2 ay oldu alalı Son ericsson Xperia Neo modlini şiddetle tavsiye ederim. fiyat olarak Ray modeli ilede fark yok denecek kadar az. ikisini kıyasla kararını ver derim. hayırlı olsun şimdiden...
Kullanıcı avatarı
srkndnc
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: SERKAN D.
Nereden: Eskişehir
Arabanız: SKODA OCTAVİA 1.6 TDI ELEGANCE CR BEYAZ

İleti slipknot85 » 18 Arl 2011, 23:54

dostum bunu alıcana nokianın N serilerinden bir telefon al kat kat daha iyi mesela ben n97 mini kullanıyorum gayette memnunum
slipknot85
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hüseyin deniz
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: skoda felicia

İleti LiLPlayya » 19 Arl 2011, 02:28

slipknot85 yazdı:dostum bunu alıcana nokianın N serilerinden bir telefon al kat kat daha iyi mesela ben n97 mini kullanıyorum gayette memnunum

Nokia'nın devri bitti sayılır. Bana göre N serisi hiç bir telefonla Ray modelini mukayese edilmesi yanlış olur.
LiLPlayya
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti snopy28 » 19 Arl 2011, 16:42

Kindred Brujah yazdı:Ben daha net bi şekilde şunu söyleyebilirim, iphone almada istersen 5.000 liraya al telefonu, neden dersen, iphone asosyaldir, blutoothunu bile sadece iphone'lar arasında kullanabilirsin, benden ne bi dosya alabilirsin, nede bi dosya gönderebilirsin, sadece iphonu olanlarla iletişime geçebilirsin kablosuz olarak, bi arıza yaptığında bizim telefonlar gibi vidaları söküp kapak tam açılmaz, en aşadan yukarıya doğru bütün telefonun içini çıkarmanız gerekir, en basitinden o üstteki telefonu açma kapama tuşu bozuldumu tabiri caizse sıçtınız, bütün telefon açılıp sökülecek sonra 5 kuruşluk bi parça değişip tekrar yerine takılcak, bu sinyal kolu bozulan bi arabayı bütün parçalarına ayırıp sonradan yeni birleştirmek gibi umarım anlatabildim. Iphone yılda sadece bir model çıkardığı için ikinci el değeri düşmez ama verdiğiniz para nerdeyse çöptür, size extra hiçbişey sunmadığı gibi aynı fiyattaki bi çok androidden'de daha düşük donanım ve özelliğe sahiptir. Kendi 765 liralık optimus blackimle arkadaşımın iphone4ünü karşılaştırdık, ekran parlaklığı çok daha üst düzey bende, ön kamera bariz şekilde daha net, internette flash yüklü siteleri açmada zaten benimki önde çünkü iphone flash özürlü bildiğiniz üzere. HTC bu sektörde çok iyidir, ama HTC ile sınırlı kalmanıza gerek yok, sony alacaksanız sadece kamera kalitesi için almış olursunuz, sonylerin aynı pikseldeki kameraları daha iyi resim ve video çeker, ama sadece bu kadar. Bi modele karar vermeden önce internette sorunlarını araştırın. Sonra karar verin ;)

Kry yazdı:Arakadaşım Xperiayı boşver. Kesinle HTC Desire HD öneririm. iPhone alacak paran yoksa inanki iPhone yerine alınabilecek tek telefon bu. 6 aydır kullanıyorum ama ilk defa bi telefonu aldığım için hiç pişman olmadım. Bence hiç bir eksiği yok. Hatta kullandıkça iPhone verilen paranın abartı olduğunu anlayacaksın.

arkadaşım sen yapamıyosundur ben gayet ii dosya alıp gonderiyorum yeterki programlar bil yeter senin mantıkla eve ledtv de almıyalım köşedeki ahmet abi tamir edemez diye ayrıca ios daki prodramlaar oyunlar gayet stabil calışır android gibi degildir ios android'e gore 2 kat pro,oyun vs sayiptir...
snopy28
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir