BİM - Laptop Hoparlörü

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BİM - Laptop Hoparlörü

İleti Bluedays » 17 Arl 2011, 10:25

Arkadaşlar, dün bim'e uğradım. Haftanın ürünlerinde, ses bombası isimli minik bir hoparlör vardı. Aldım, denedim. Süper birşey. Bildiğiniz gibi laptopların doğru düzgün sesi çıkmıyor. Bu hoparlörü usb'den bilgisayara bağlıyorsunuz ve minnacık şeyden o kadar çok ses çıkıyor ki, harbiden ses bombası gibi.
İstersen mp3'üne bağlayabiliyorsun, istersen cep telefonuna, istersen microsd hafıza kartını bu hoparlörün kart girişine takıp, mp3lerini dinleyebiliyorsun.

Farklı ve ankaralı deyimiyle denişik birşey.

Fiyatı 14,95 TL

Kaçırmayın derim.

Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti hsynaslan0010 » 17 Arl 2011, 11:26

şimdi yazıyı görünce aklıma geldıde aletı aldım hakketten süper bişimiş dee pil deyiştirme olayı yok galiba şarz edicey usb den arabada kulanılır baya etkili sesi ama şarz olayı nasıl cözebildiyseniz
hsynaslan0010
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hüseyin aslan
Nereden: Balıkesir
Arabanız: favorit 135

İleti Bluedays » 17 Arl 2011, 12:01

hsynaslan0010 yazdı:şimdi yazıyı görünce aklıma geldıde aletı aldım hakketten süper bişimiş dee pil deyiştirme olayı yok galiba şarz edicey usb den arabada kulanılır baya etkili sesi ama şarz olayı nasıl cözebildiyseniz

USB ile bilgisayardan yada usb fişi var ise direkt olarak prizden şarj edebilirsiniz.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti cobweb » 17 Arl 2011, 15:37

Ben de aldım bugün :) Güzel bir ürün tavsiye ederim, son 2 tane kalmış birini ben alırken diğerini de benim aldığımı gören bir müşteri aldı :) Şarjı bitmek üzereyken cızırtı yapabiliyormuş bozuldu diye düşünmeyin..

Bu ezanlar-ki şehâdetleri dinin temeli
Ebedî yurdumun üstünde benim inlemeli..
.

Kullanıcı avatarı
cobweb
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Levent
Nereden: Bolu
Arabanız: Felicia 1.6glxi

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi