EKOGAZ LPG KİTİ KULLANAN VARMI :)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

EKOGAZ LPG KİTİ KULLANAN VARMI :)

İleti C@GL@R » 18 Arl 2011, 14:13

ARKADAŞLAR LEONUMDA EKOGAZ ADINDA BİR KİT VAR ADINI YENİ DUYDUĞUM DORU DÜRÜST SERVİSİ SİTESİ BİLE OLMAYAN BU KİTTEN ÇOK MEMNUNUM ATİKERDE KULLANDIK BRC DE GÖRDÜK AMA BU BAŞKA VALLA :D YA USTA GÜZEL BAĞLADI YADA KİT KALİTELİ SİZ NEDERSİNİZ ?

tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti osti01 » 22 Arl 2011, 23:21

brc gibi kaliteli olduğunu zannetmiyorum ben voltran bağlatmalarını söylemiştim sonra geldim baktım ekogas bağlamışlar lpg kaynaklı hiç bir sorun yaşamadım yalnız benim arabam karbüratörlü, yakıt konusunda da beni üzmedi (yakıt tasarrufu yapmak istediğim zaman)
4,5 seneden sonra manyetik valfler arızalandı, usta da diyaframdan olduğunu söyledi komple regülatörü değiştirdim. Aldesa taktım sorun geçmeyince valflere role bağladık oldu.

yani 4,5 yıl lpg de hiç bir sorun yaşamadan kullandım belki de daha da kullanabilirdim. Şu an kullandığım aldesadan yakıt konusunda bir farkı olduğunu düşünmüyorum (malzeme kalitesi açısından olabilir) Çünkü yakıt çekiş hiç bir şey değişmedi bundan da gayet memnunum.
Kullanıcı avatarı
osti01
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: osman
Nereden: Gaziantep
Arabanız: 99 mondeo ghia

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir