Türkiye Petrolleri Hakkında (ANKARA)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Türkiye Petrolleri Hakkında (ANKARA)

İleti Kindred Brujah » 07 Oca 2012, 18:22

Bilindiği üzere istanbul yoluna benzin istasyonu açtılar, diğer yerlere göre 5-10 kuruş ucuza satıyorlar benzini, o 5-10 kuruş çok önemli değil bir depoda en fazla 4 lira fark edeceği için ama deneyen var mı ? Aracın felicia olması şart değil, benim araç felicia olduğu için konuyu buraya açıyorum ama farklı araçlarda olabilir. Benzin kalitesi nasıl ? Kullananlar memnun mu ? Shell V-power 97 oktan'dan Türkiye Petrolleri Katkılı 95 oktan'a geçilir mi ? Sanırım iki firma ortaklık imzalamış ama ne boyutta bir anlaşmaları var bilmiyorum. Kısaca Ankara istanbul yolu üzerindeki türkiye petrollerinden benzin alan var mı memnun mu bilgi istiyorum :)

The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

İleti mustklc » 07 Oca 2012, 20:30

kırıkkale yolu üzerindeki TP den geçtiğimde alırım. mazotu kaliteli ve ucuz. ama diğerlerini bilemem. benzinde kalite, mazottaki gibi hassat etki etmez bence,
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti Kindred Brujah » 07 Oca 2012, 23:03

sürüş keyfi olarak hassas etki etmez büyük ihtimalle ama tüketim açısından farkeder diye düşünüyorum kaliteli benzin :)

mustklc yazdı:kırıkkale yolu üzerindeki TP den geçtiğimde alırım. mazotu kaliteli ve ucuz. ama diğerlerini bilemem. benzinde kalite, mazottaki gibi hassat etki etmez bence,
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti murat11h1 » 08 Oca 2012, 01:01

mustklc yazdı:kırıkkale yolu üzerindeki TP den geçtiğimde alırım. mazotu kaliteli ve ucuz. ama diğerlerini bilemem. benzinde kalite, mazottaki gibi hassat etki etmez bence,

Memleketimin yakıtının çoğu hem hesaplı hem kalitelidir.
Kullanıcı avatarı
murat11h1
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Murat
Nereden: Çorum
Arabanız: Fabia 2005 101Hp Special

İleti Kindred Brujah » 08 Oca 2012, 12:06

Çorum insanının çoğu kalitelidir ondan o :) Suç oranı en düşük il ayrıca :p Ankara için aynı şeyi söyleyebilir miyiz ki ? :)

murat11h1 yazdı:

Memleketimin yakıtının çoğu hem hesaplı hem kalitelidir.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti mustklc » 08 Oca 2012, 13:16

çorumu değil kırıkkaleyi kastemiş arkadaş sanırım. kırıkkale ucuz olur tabi rafineri var.
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti hakanerdogan » 08 Oca 2012, 15:21

AOÇ'dakinden zaruri almıştım, pompacı devlete ait olduğunu söylüyordu. Sıkıntı yaşamadım.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Kindred Brujah » 08 Oca 2012, 21:39

Evet sadece devlete ait olduğu için almak istiyorum zaten, parayı yabancılar yiyeceğine bizimkiler yesin bari diye düşünerekten :D

hakanerdogan yazdı:AOÇ'dakinden zaruri almıştım, pompacı devlete ait olduğunu söylüyordu. Sıkıntı yaşamadım.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir