Yaya Trafik Polisine Çarpmak :(

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yaya Trafik Polisine Çarpmak :(

İleti unknown1 » 09 Oca 2012, 01:50

Merhaba arkadaşlar.

Geçenlerde bir bodrum seferi yaptım servis için. Hava alanına patronumuzu bıraktıktan sonra direksiyona geçtim. Camlar buharlıydı. Yan camları açtım kalorifeeri cama vurdurdum. Hafif silik görüntüğ vardı ve dibden hızlıca çözülmeye başladı.

Bende yola çıkayım açılır dedim. Tam yola çıktım çıkıcam gibi bir ses. Daha ayağım debriyajda arabayı kaldırmadım bile. Durdum.
Bir trafik polisine sol taraftan çarpmışım. Sol aynam kırılmış sallanıyorç Kaporta ezik adamın eli hafif mor telsiz kırık. Halk öfkeli. Zor bir durum. Allah razı olsun polis abi insaniyetli idi. Hastaneye vs gittik. Şkür birşey çıkmadı.
Emniyetin farklı birimlerinden referans verebileceğimizi söyledik bir iki isim söyledik. Referans istemeden kötü niyetli olmadığımöızı anladılar. Bizi saldılar. Aynayı kaportaya vidaladık yola çıktık.

Aman buharlı cama yola çıkmayın. Benden pay biçin. Benim yaşadığım en iyi ihtimal en kötüsünü düşünemiyorum bile. Allah korusun

Kazasız belasız günler.

unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: unknown
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: unknown

İleti xMEGANx » 09 Oca 2012, 02:05

zaten bizim miletimiz hayvan gibi hemen birine çarparsan toplanırlar linç etmeye kalkarlar.. insanlıktan uzak olduklarlı için nerde pislik lanet olası azınlık varsa toplanmışlar... hiç aman kaza olmuş napmak lazım yaralı varmı yapabileceğim bir yardım varmı demezler...
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti unknown1 » 09 Oca 2012, 02:10

Aynen hocam.

Zaten bizde kaza yapanı dövmek ve yapılmış kazayı izleyip arkadaki ambulansa trafik yapmak insanlık görevi. Artık nasıl insanlıksa.

Sen bir tanesi var hocam onu görecektin. Polis birşey demiyor. O polisten daha çok bır bır ediyor. Ben diyorumki abi şu eline bi yüklen yumruk yap acın sızın varmı bastır parmklarını ayrı ayrı kontrol et. Adam yere düşmedi ama bi kalk otur sağa sola esna elinle bacaklarına vs basstır. Araba yoksa gel gidelim hastaneye al belgelerim htta beni al diyorum vs. Oradan hala bağıroyr bırbır polise nasıl çarparsın körmüsün bilmem ne. Dua etsin kaza yapan bendim.
unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti forman37 » 09 Oca 2012, 02:10

Buyuk gecmıs olsun usta :( kaza gelıyorum demezmış gercekten..her zaman camlarımın buharı çozulmeden asla yola çıkmam. . gecen yıl ramazan bayramının ılk gununde bende 5 yasında bı çocuğu altıma aldım bısıkletıyle bırden onume atladı duramadım allahıma sukur bısıklet arabanın altına gırdı araba havaya kalktı çocuğa bısey olmadan çıktı altından.ufak tefek sıyrıklar vardı sadece . allah korudu gercekten ya o bısıklet olmasaydı ne olucaktı ? vay halıme o zaman .. DIKKAT kelımesı herseyın anahtarıdır..unutmayalım
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti unknown1 » 09 Oca 2012, 09:12

forman37 yazdı:Buyuk gecmıs olsun usta :( kaza gelıyorum demezmış gercekten..her zaman camlarımın buharı çozulmeden asla yola çıkmam. . gecen yıl ramazan bayramının ılk gununde bende 5 yasında bı çocuğu altıma aldım bısıkletıyle bırden onume atladı duramadım allahıma sukur bısıklet arabanın altına gırdı araba havaya kalktı çocuğa bısey olmadan çıktı altından.ufak tefek sıyrıklar vardı sadece . allah korudu gercekten ya o bısıklet olmasaydı ne olucaktı ? vay halıme o zaman .. DIKKAT kelımesı herseyın anahtarıdır..unutmayalım

Sağ olasın hocam. En korktuğuym yaya ve motorlar. Çünkü hiç korumaları yok. Sanada geçmiş olsun hakikaten Rab yüzüne bakmış.
unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti forman37 » 09 Oca 2012, 13:31

sağol usta verılmıs sadakamız varmıs gercekten. ne zaman o sokaktan gecsem hemen aklıma gelıyo sankı bıdaha olucakmıs gıbı frene basıyorum hemen . motorlulara ve yayalara kendımızden çok saygı gostermemız gerekıyokı boyle seyler yasanmasın. allah kımseye yasatmasın boyle kazaları bı anlık bı fren sesı bı cana maal olabılır dıkkatlı olalım.
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

İleti Bluedays » 09 Oca 2012, 13:47

forman37 yazdı:sağol usta verılmıs sadakamız varmıs gercekten. ne zaman o sokaktan gecsem hemen aklıma gelıyo sankı bıdaha olucakmıs gıbı frene basıyorum hemen . motorlulara ve yayalara kendımızden çok saygı gostermemız gerekıyokı boyle seyler yasanmasın. allah kımseye yasatmasın boyle kazaları bı anlık bı fren sesı bı cana maal olabılır dıkkatlı olalım.

Geçmiş olsun arkadaşım. Verilmiş sadakan varmış. Bizler ne kadar dikkat etsek de, biraz da şans.
Bizim arkadaş bir ay kadar önce, hava aşırı derece yağmurluyken, 40 km hızla giderken, solda park etmiş iki aracın arasından yağmurda ıslanmamak için koşarak çıkan bir adama çarptı. Allah'a şükür adam hayati bir tehlike yaşamadı. Kurtardı. Eğer adama birşey olsaydı, adaletin artık sıfır noktasında olduğu bu ülkede yıllarca derdini anlatmaya uğraşır, dururdu.

Allah hepimizi esirgesin bu tür olaylardan.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti T.T. » 09 Oca 2012, 14:03

geçmiş olsun
Kullanıcı avatarı
T.T.
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Skoda Fabia 2004 1.2 47 Kw Kit : Lovato EasyFast

İleti ykorkmaz » 09 Oca 2012, 14:38

O bağıranlar içinde sesi en çok çıkan emin olun ki hiç araba kullanmamış kişidir. Polis konusunda ise şanslıymışsınız sizi uğraştırmamış. Tekrar geçmiş olsun.
www.tekyumruk.com
Kullanıcı avatarı
ykorkmaz
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: 2001 Fabia 1.4 68bg

İleti forman37 » 09 Oca 2012, 16:16

sağol ustam . allah hepımızı korusun. benım benım yuzumden kımseye zarar gelsın ıstemem kımse ıstemez vıcdan azabı çok buyuk olur..
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

İleti skodahastası » 09 Oca 2012, 16:22

Geçmiş olsun allah dan bişey olmamış
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti bozdagbulent » 09 Oca 2012, 18:12

geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız geçen gün sola dönerken buğulu cam yüzünden birine çarpıyordum acaba konu açıp dikkatli olun desem mi diye düşünmüştüm ki sizin de başınıza gelmiş ve tatsız bi olay olmuş malesef başımıza gelmeden anlamıyoruz ben o korkuyla bi daha hayatta öyle yola çıkmam aman dikkat edin arkadaşlar
bozdagbulent
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Bülent Bozdağ
Nereden: Eskişehir
Arabanız: fabia elegance

İleti unknown1 » 09 Oca 2012, 19:09

Tüm geçmiş olsun diyenlere çok çok teşekkür ederim. Sağ olun akradaşlar. İbret olurum belki diye paylaşmak istedim sizlerle.
Tekrara sağ olun. Allah düşmanımı bile trafik kazasından korusun kaldı ki sizi iki katı korusun:)
unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti mustklc » 09 Oca 2012, 22:08

geçmiş olsun. polis hakikaten iyi bir insanmış. telsiz falan kırılmış, kamu malına zarar verdin diye başını çok ağrıtırdı. bence bir tatlı vs götür adamın işyerine. küçük şeyler insanları mutlu eder. adam seni üzmemiş, sen de adamı mutlu et. en azından iyi davranışı pekiştirmiş olursun bize de böyle davranır :)

bugün şaşkın bir pompacı, bana laf yetiştireceğim diye sağ kapımı açtı. açmasıyla kapıya yaslanmış ne kadar eşya varsa döküldü yere, kutu çikolata vardı yerlere dağıldı hep. kızacaktım adama geri yuttum. çünkü iyi niyetinden açtı kapıyı, depoyu doldururken az samimiyet kurdum, tam gidecektim, bana bir laf söyleyecekti. kızmadım, "al dedim geri kalan çikolatayı da arkadaşlarınla ye". kıazacağımdan korktu o da şaşırdı, çok özür diledi, güldüm geçtim.

neyse, bence bir tatlı al git yanına adamın ;)
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti unknown1 » 10 Oca 2012, 09:20

mustklc yazdı:geçmiş olsun. polis hakikaten iyi bir insanmış. telsiz falan kırılmış, kamu malına zarar verdin diye başını çok ağrıtırdı. bence bir tatlı vs götür adamın işyerine. küçük şeyler insanları mutlu eder. adam seni üzmemiş, sen de adamı mutlu et. en azından iyi davranışı pekiştirmiş olursun bize de böyle davranır :)

bugün şaşkın bir pompacı, bana laf yetiştireceğim diye sağ kapımı açtı. açmasıyla kapıya yaslanmış ne kadar eşya varsa döküldü yere, kutu çikolata vardı yerlere dağıldı hep. kızacaktım adama geri yuttum. çünkü iyi niyetinden açtı kapıyı, depoyu doldururken az samimiyet kurdum, tam gidecektim, bana bir laf söyleyecekti. kızmadım, "al dedim geri kalan çikolatayı da arkadaşlarınla ye". kıazacağımdan korktu o da şaşırdı, çok özür diledi, güldüm geçtim.

Ben bunu nasıl düşünmedimki ya. O zaman yola çıkıuyodum saatin azizliğiyle muhtemelen. Ama burdan birşeyler (istanbuldan ) gönderebilir veya sipariş edebilirm dimi. Evet bu iyi fikir. Sağ ol hocam. Teşekkürler
unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Bluedays » 10 Oca 2012, 09:31

mustklc yazdı:geçmiş olsun. polis hakikaten iyi bir insanmış. telsiz falan kırılmış, kamu malına zarar verdin diye başını çok ağrıtırdı. bence bir tatlı vs götür adamın işyerine. küçük şeyler insanları mutlu eder. adam seni üzmemiş, sen de adamı mutlu et. en azından iyi davranışı pekiştirmiş olursun bize de böyle davranır :)

Güzel bir davranış. Hoşgörü, bir çok şeyi çözebilir.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir