Biraz da gülelim

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Biraz da gülelim

İleti skodahastası » 09 Oca 2012, 18:03

BİRAZ DA GÜLELİM :)
Boşanma Tartışması
Karı koca seyahat ediyorlarmış ve arabayı adam kullanıyormuş. Kadın söze başlamış: -Hayatım... Seninle 15 yıl boyunca güzel bir beraberliğimiz oldu... Ama artık boşanmak istiyorum. Adam bir şey söylememiş ama gaza biraz dokunmuş. Kadın devam etmiş: -Neden? diye soracağını biliyorum.. Üzgünüm, nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum. Nereden başlasam... Birkaç aydır
...
arkadaşın Joe ile birlikte oluyoruz ve ondan hoşlanıyorum.. Adam suskunluğunu sürdürmüş ama, giderek hızlanıyormuş. Kadın devam etmiş: -Evi ben istiyorum... Hızları biraz daha artmış. -Ayrıca... bankadaki hesabın yarısını ve arabayı da istiyorum... Daha da hızlanmışlar. Kadın konuyu bitirmeye karaRlıymış ama adamın sessizliğine de pek bir anlam veremediğinden, merakla sormuş: -Sen hiç bir şey söylemeyecek misin? Sen bir şey istemiyor musun? Adam gaza biraz daha yüklenirken nihayet suskunluğunu bozmuş: -Hayır, zira en gerekli olan şeye zaten ben sahibim.Kadın şaşırmış. -Öyle mi? Neymiş o? Araba hızla yolun kenarındaki ağaca doğru yönelirken adam şeytanca bağırmış: -AIRBAG BENDEEEE!!!

FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti forman37 » 09 Oca 2012, 18:11

hahah :DD çok ıyı bu bende araba bende dıyecek sandım :D çalıyorum bunu .
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti skodahastası » 09 Oca 2012, 18:13

Çal abi bende 8.etap dan aldım :D
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir