Yüce Auto Skoda'yı Türkiye'de bitirmeyemi çalışıyor.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yüce Auto Skoda'yı Türkiye'de bitirmeyemi çalışıyor.

İleti ademegmen » 16 Oca 2012, 15:32

Yaklaşık iki aydır skoda.com.tr yi konrol ediyorum ne fabia nede roomster dizel seçeneği yok. Zaten az olan motor seçeneğini neredeyse seçeneksiz hale getirmişler. Ya bunlar araba satmak istemiyor yada Skoda'yı Türkiye'de bitirmeye çalışıyor. Aklım almadı :(

Kullanıcı avatarı
ademegmen
CLASSIC
CLASSIC

İleti hkn » 16 Oca 2012, 15:39

+1

Sonrada fiata renaulta göre çok daha kaliteliyiz derler. Adamlar kaç farklı çeşit dizel benzinli araç getiriyorlar. Eyvallah kalitelisin ama bi kaç tane motor seçeneğin dışında alternatifin yok. Koy şöyle farklı farklı seçenekleri bak nasıl gidiyor.
2006 fabia ambiente sedan lepegeli
Kullanıcı avatarı
hkn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hakan
Nereden: Karabük
Arabanız: 2006 fabia ambiente sedan

İleti Bluedays » 16 Oca 2012, 16:23

hkn yazdı:+1

Sonrada fiata renaulta göre çok daha kaliteliyiz derler. Adamlar kaç farklı çeşit dizel benzinli araç getiriyorlar. Eyvallah kalitelisin ama bi kaç tane motor seçeneğin dışında alternatifin yok. Koy şöyle farklı farklı seçenekleri bak nasıl gidiyor.

+1000
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti skodahastası » 16 Oca 2012, 16:37

Arkadaşlar skodanın fabrikası arabayı pahalı yolluyor adam ne diyor arabalarımız volkswagen le aynı araba diyor e fabia optimal 1.4 olmuş 34.000 tl kim giderde dizele 45.000 tl para verir yada fabia nın 1.2 tsı ı kim 38.000 tl civarında para verir kimse e bu arabalar satılmıyınca fabrika geri almıyor ki bakkaldan sakız mı alıyorsun adam onun için arabayı getir miyor ama eger 30 tane getiriyim showroom larda güzel durur diye getiricekse amenna ama madem aksasuar olucak showroom larda octavia rs veya scout getirsinlerde daha güzel dursun ;)
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti skodahastası » 16 Oca 2012, 16:40

Bide arkadaşlar bizim ülkemiz fiata renault a alışmış sen bu adamın önüne 25.000 tl yada araba koysan o gider symbol alır niye skoda nın imajı kötü ama şunda haklısınız bu adamlar sürek li reklam vermeli ki skoda nın çarpık bacak olmadığını hatta volkswagen den daha güzelini daha ucuza alabildiğini görsün

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ademegmen » 16 Oca 2012, 17:45

O zaman kapatıp dükkanı gitsin kardeşim. 1,2 tdi gibi rekabetçi bir motoru hala Türkiye pazarına süremedi.
Kullanıcı avatarı
ademegmen
CLASSIC
CLASSIC

İleti skodahastası » 16 Oca 2012, 17:55

sizde para bol heralde gidin verin fabia ya 40.000 tl ya arkadaş polodan daha palı arabayı nasıl satsın bu adamlar

Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Henien » 16 Oca 2012, 17:58

skodahastası yazdı:Bide arkadaşlar bizim ülkemiz fiata renault a alışmış sen bu adamın önüne 25.000 tl yada araba koysan o gider symbol alır niye skoda nın imajı kötü ama şunda haklısınız bu adamlar sürek li reklam vermeli ki skoda nın çarpık bacak olmadığını hatta volkswagen den daha güzelini daha ucuza alabildiğini görsün

Sipariş diye bir müessese var ama. Sen internet sitene koyarsın. İsteyen fiyatını kabul eden olursa verir siparişini olur biter.
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti xMEGANx » 16 Oca 2012, 18:07

boş tartışma. Skoda VW nin alt kalite arabasıdır. VW nin altından kalkmadığı sürecede bu şekli böyle gitmeye mahkumdur.
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti ademegmen » 16 Oca 2012, 18:39

skodahastası yazdı:sizde para bol heralde gidin verin fabia ya 40.000 tl ya arkadaş polodan daha palı arabayı nasıl satsın bu adamlar

Biz Volkwagenden daha ucuza almaya çalışıyoruz, ama aynı motor skodada neredeyse daha pahalı neden skoda alayımki (zaten alacak bi seçenek kalmamış), şimdi sen bunu Skoda fabrikası pahalıya mı gönderiyor diyorsun anlamadım seni.
Kullanıcı avatarı
ademegmen
CLASSIC
CLASSIC

İleti skodahastası » 16 Oca 2012, 18:55

sence ucuzmu yolluyor adam diyor senin % 5 indiriminle uraşacığıma % 10 kaar la çekte satarım diyor

Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ademegmen » 16 Oca 2012, 19:11

skodahastası yazdı:sence ucuzmu yolluyor adam diyor senin % 5 indiriminle uraşacığıma % 10 kaar la çekte satarım diyor

O senin düşüncen herhalde. Bir firma bu kadar ahmakça düşünebilirmi aklın alıyormu. Ararabayı fabrika satmaz bayii satar. 2018 yılı için belirlediği 1,5 milyon adetlik satış hedefini o zaman sadece Çek te satamayı düşünüyorlar.
Kullanıcı avatarı
ademegmen
CLASSIC
CLASSIC

İleti skodahastası » 16 Oca 2012, 19:15

arkadaşım sonucunda bu insanların bildiği iş sen yada ben değiliz buranın başında herkez istedeiğini yapar ne senin dediğini burda dikkate alır nede benim dediğimi tamamı gereksiz tartışma yapmayalım

Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ademegmen » 16 Oca 2012, 19:25

skodahastası yazdı:arkadaşım sonucunda bu insanların bildiği iş sen yada ben değiliz buranın başında herkez istedeiğini yapar ne senin dediğini burda dikkate alır nede benim dediğimi tamamı gereksiz tartışma yapmayalım

İstediklerini yapsınlar farketmez sonuçta aracı alacak biziz kimse zorlamıyor bizi. Sitesinde satılık araba bulunmuyor seçenek yok benim anlamadığım bu onu soruyorum sende öyle bir savunuyorsunki sanki yüce oto yetkilisi gibi (belki öylesindir).
Kullanıcı avatarı
ademegmen
CLASSIC
CLASSIC

İleti skodahastası » 16 Oca 2012, 19:45

uzaktan yakından yüce auto ile ilgim yok ben kendi düşüncelerimi söylüyorum ona bakarsanız örnek olarak volkswagende eos yada golf un sw nı caprio sunu falan getirmiyor onlarda haklı yada passata 3.6 motor getirmiyor niye satılmıcak o da audi sayesinde getirmiyor ;)

Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alpino » 16 Oca 2012, 23:20

xMEGANx yazdı:boş tartışma. Skoda VW nin alt kalite arabasıdır. VW nin altından kalkmadığı sürecede bu şekli böyle gitmeye mahkumdur.

Ne adamsın megan be :) VW olmasa skoda hala favorit üretiyor olacaktı. Kabul ediyorum VW olduğu sürece VW'e yetişemez skoda ama bugünkü skoda'yı da VW'e borçluyuz.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti xMEGANx » 17 Oca 2012, 00:02

alpino yazdı:
xMEGANx yazdı:boş tartışma. Skoda VW nin alt kalite arabasıdır. VW nin altından kalkmadığı sürecede bu şekli böyle gitmeye mahkumdur.

Ne adamsın megan be :) VW olmasa skoda hala favorit üretiyor olacaktı. Kabul ediyorum VW olduğu sürece VW'e yetişemez skoda ama bugünkü skoda'yı da VW'e borçluyuz.

e yalanmı abi şimdi gerçekci düşünelim VW nin altındayken VW istermi skodanın daha fazla satmasını ? ticari bir döngü bu. örnek : Porche 1 araba yapar pahalı gelir sana sen gidip başka markadan alma diye Audiye de yaptırıp ucuz kalite kullanır. sen audiden alırsın yada aynısını VW ne yaptırırz sen de gidip vw den alırsın. onada mı gücün yetmedi skoda dan yada seattan alırsın. para yine porche de kalır. ama kalite farkı var.
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti Bluedays » 17 Oca 2012, 11:13

alpino yazdı:

Sözlerine katılmak mümkün değil arkadaşım. VW'nin skoda ile yapmış olduğu, ürün farklılaştırmasıdır. Kalite olarak, araçların birbirinden çok bir farkı ne yazık ki yoktur. Bugün bir fabia ile poloyu, octavia ile jettayı, superb ile passatı karşılaştır bakalım, hangisi diğerinden kalitesizdir??? Fabia 1'in motorunu incelediğinde parçaların tamamına yakını vw yada audi parçasıdır. Bu parçalar bu araçlarda da kullanılmaktadır.
Konu prestijse, karizmaysa eyvallah söylediklerine sonuna kadar katılıyorum ama kalite diyorsan orada duracaksın. Kimse skodanın daha kalitesiz olduğunu düşünemez. Adamlar mecburen bu şekilde pazarlama stratejisi izlemek zorundadır.
Ben bunları skoda kullandığım için söylemiyorum. Bir çok kişiden duyuyorum bunları, örneğin param olsa direkt olarak superb alırım, octavia alırım diyenler çok fazlalaştı. Passat mı, super b mi? octavia mı jetta mı diye insanlar çelişkide kalıyor. Bunun yegane sebebi de, iki markanında kaliteli olmasıdır.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir