sitedeki rütbelerimiz

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

sitedeki rütbelerimiz

İleti skodahastası » 18 Oca 2012, 18:16

Arkadaşlar şuanda sitemizde rütbeler classıc,ambıante,elegance,scout,rs ve experıence donanımlarıdır yanlız geçenlerde donanım isimlerinin değişmesiyle beraber bizim rütbelerimiz eski ve abes kaçmak ta şuanda yeni donanım isimleri ise active,ambition,optimal,elegance,scout,rs dir ama Hakan Erdogan arkadaşımıza verilmiş olan rütbe experıence donanımının arkadaşımızda kalıp diğer donanımların değişmesi gerekdiğini düşünüyorum ya siz.

FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti Bluedays » 18 Oca 2012, 18:19

Bence gereksiz. Yani rütbe olayı gereksiz yanlış anlamayın, söylediğiniz değil.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti skodahastası » 18 Oca 2012, 18:23

bence değil benim dediğim değil rütbe olayı gereksiz değil çünkü rütbe bir üyenin sitede ne kadar paylaşım yaptığını ve nekadar bilgisi olduğunu belli eder aslında sonucunda bilgisi olmayan boşa mesaj atmıyor sizce

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Bluedays » 18 Oca 2012, 18:27

skodahastası yazdı:bence değil benim dediğim değil rütbe olayı gereksiz değil çünkü rütbe bir üyenin sitede ne kadar paylaşım yaptığını ve nekadar bilgisi olduğunu belli eder aslında sonucunda bilgisi olmayan boşa mesaj atmıyor sizce

Katılıyorum, mesela ben octi almaya giderken, hakanerdogan'ı yanımda götüreceğim. Tabi kendisi kabul ederse.:D Değme ustaya taş çıkartır, skoda bilgisi ile.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti skodahastası » 18 Oca 2012, 18:32

aynen bir arkadaş araba bakıyordu direk kapı açıkdı resimde dedi şurda pasvar bu araba işlem görmüş :D

Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti skodaizm » 18 Oca 2012, 18:51

Mesajlardaki rütbe sadece adlandırmadan öteye aynı zamanda yıldız ile de görütülenmiştir. Bence rütbedeki adlandırmadan çok bu yıldız önemli olmalı.

skodahastası yazdı:bence değil benim dediğim değil rütbe olayı gereksiz değil çünkü rütbe bir üyenin sitede ne kadar paylaşım yaptığını ve nekadar bilgisi olduğunu belli eder aslında sonucunda bilgisi olmayan boşa mesaj atmıyor sizce

Ancak '' bu rütbeler mesaj yazanların paylaşımı veya çok bilgili olduğunu gösterir'' fikriniz pek doğru değil.

Zira her konuya ilgili ilgisiz cevap yazan, polemiğe giren, gereksiz gerginlik çıkaran, herkesi selamlayan, sadece başkasının mesajına +... sayı yazan, yani boş içerikli mesaj atan ama daha foruma üyeliği yakın tarih olan ve de forumdaki mesaj sayısı dört haneli, binli rakamlara gelen üyelerimizin varlığını da göz ardı etmeyin.

Açıkcası bu tür boş mesajlar oldukca ve bunlara rütbe alındıkca bu rütbenin adı ne olursa olsun hiç farketmez ama araçlar yeni model değişiminde ad değişecekse bu da makul değil zira choice, special gibi kullanılmayan model rütbeleri ve Hakan ın gerçekten hakederek aldığı experıence gibi olmayan rütbeler de var

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti skodahastası » 18 Oca 2012, 18:59

doğru söylüyorsunuz ama hiç bilmeyen bir adam classic görünce buda be demezmi bence der yada ambiante yi görünce neresinden uydurmuş bunun demezmi bence der.Ama haklısınız bazıları hakikaten boş mesaj peşindeler zaten asıl konumuz eski isimleri yenilemek, bence isimler değişmeli

Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alwaysloser » 18 Oca 2012, 19:27

her nekadar boş mesaj yazıldığını düşünsenizde mesela 5000 mesaj yazmış birisi 5-6 yıldır bu forumda ise o kişinin okadarda boş mesaj yazmış olmadığını düşünüyorum ki ben kendimden yola çıkarsam uzun zamandır bu sitedeyim tabiki sohbet muhabbet mesajlarımızda oldu ama yeri geldiğinde çok yardım ettiğimiz yararlı olduğumuz mesajlarımız da olduki hayli fazladır bunlar

yani sadece mesaj sayılarına değilde nezamandır üyedir felan bakılması lazım
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti hakanerdogan » 19 Oca 2012, 00:34

Estağfurullah, teveccühünüz.

Ben kendim aracımdan, sanayide geçen uzun zamandan ve edindiğim geniş çevreden kendi çapımda çıkardıklarım ile yabancı forumlarda, briskoda gibi, harmanlayıp öğrendiğim şeyleri kendi şartlarımızda değerlendirerek aktarabildimse ne âla...

Hala sizlerden de öğrenecek bir çok şey var muhakkak, rütbe ancak fikir verir mühim olan kişiyi tanımaktır, bir kısmınızı da tanıdım ayaklarınıza sağlık, herkesde bir şeyler saklı ehemmiyet taşıyan aramızda açığa çıkarmak.

İmkan dâhilinde eşlik ederim Selçuk Abicim zevkle, ne demek...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hetepe » 19 Oca 2012, 08:26

Hakanım, km 'n yükselmiş...sana bir rektifiye yaptırsak ??Yok yok, katkı atalım...:)
(katkıyı anladın di mi?)
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti Bluedays » 19 Oca 2012, 10:09

hakanerdogan yazdı:Estağfurullah, teveccühünüz.

Ben kendim aracımdan, sanayide geçen uzun zamandan ve edindiğim geniş çevreden kendi çapımda çıkardıklarım ile yabancı forumlarda, briskoda gibi, harmanlayıp öğrendiğim şeyleri kendi şartlarımızda değerlendirerek aktarabildimse ne âla...

Hala sizlerden de öğrenecek bir çok şey var muhakkak, rütbe ancak fikir verir mühim olan kişiyi tanımaktır, bir kısmınızı da tanıdım ayaklarınıza sağlık, herkesde bir şeyler saklı ehemmiyet taşıyan aramızda açığa çıkarmak.

İmkan dâhilinde eşlik ederim Selçuk Abicim zevkle, ne demek...

Eyvalllah.

Forumdaki paylaşımların yanı sıra sizleri tanımak daha da güzel oldu. Belirttiğin gibi hepimizin birbirimizden öğreneceği çok şey var.
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hakanerdogan » 19 Oca 2012, 14:11

hetepe yazdı:Hakanım, km 'n yükselmiş...sana bir rektifiye yaptırsak ??Yok yok, katkı atalım...:)
(katkıyı anladın di mi?)

Hee antifirizli, Gölbaşı dolaylarında -10 derece dolaylarında açık havada mangal yaptıracak kadar :)
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hetepe » 19 Oca 2012, 14:25

Ne donduk be yavvv...Özkan hâla titriyor...:))
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti skodahastası » 19 Oca 2012, 16:03

Yanlız Emir bey siteye girmiyor heralde cevap yazmadığına göre

Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti skodahastası » 20 Oca 2012, 10:09

Evet arkadaşlar emir bey girmiyor sitesine yoksa bir cevap yazması lazımdı.

Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alwaysloser » 20 Oca 2012, 19:30

skodahastası yazdı:Yanlız Emir bey siteye girmiyor heralde cevap yazmadığına göre

onun rütbeleride sökmek lazım:D
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti skodahastası » 20 Oca 2012, 21:04

:D

Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti skodahastası » 24 Oca 2012, 15:37

Emir bey sizin bu konudaki kararınız ne

Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir