SKODACILAR SELAMLAŞALIM. .

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SKODACILAR SELAMLAŞALIM. .

İleti FTS » 19 Oca 2012, 16:22

Bursada oturuyorum. Belki yazdıklarımdan takip edenler varsa aracı bilirler. uzun olmadı katılalı. yaklaşık 5 ay. Bursa içinde seyir halindeyken bi çok skodacıya denk geldim. Özellikle favorit ve forman olan arkadaşların arabasını gördüğümde yavaşlıyorum arkalarında ve araçlarının durumlarına bakıyorum. Boyasına tekerlerine ve sesine. Sonra selam vermek için yanlarına geçiyorum. bi kişi bakmıyo :) Abi bak selam verip kaçıcam. Eskişehirdede durum aynı. Gerçekten hayal kırıklığına uğruyorum bazen. Hayırlı günler herkese. .

16 CBA 96

# Sen bizim suretimize değil, siretimize bak. #
Kullanıcı avatarı
FTS
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Furkan Surer
Nereden: Bursa
Arabanız: 1994 GLX

İleti SARACOGLU » 19 Oca 2012, 16:26

kardeş bu selamlaşmalar genelde kapışmayla devam ediyor:)
SARACOGLU
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: abdurrahman saraçoğlu
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: fabia 1.4 16v elegance

İleti skodahastası » 19 Oca 2012, 16:27

Biz istanbul danız ama selam
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti forman37 » 19 Oca 2012, 16:44

bende ıstanbuldayım bendede forman var o huy bendede var skodacı gordumu korna selektor yaparım yanından selam verıp gecerım ama hep yanlıs anlasılıyo :) adam ıcınden dıyo kım lan bu ? tanımıyo tabı kapışmalarda olmuyo değil ama hepsınde karsı taraf husrana ugruyo :) dişime gore olanlar tabıkıde :D kalkıpta octavıa ya kafa tutcak değilim :D. çok konustum bılıyorum bende ıstanbuldan mustafa tanıstığımıza memnun oldun hosgeldın foruma :) ..
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti ozantavsan » 19 Oca 2012, 16:59

Bizdede durum aynı.Bir tek Semih arkadaşımız Akçaydan Balıkesir'e girerken beni farketmiş dönüp gelmişti ve tanışmıştık.Bende bakarım her skodaya ama bana dönüp bakan olmaz.

Belıkesirde Hüseyinalsan var görüştüğüm.Nasipse Siyahşeker ilede tanışacağız umarım.
SKODA YOLDA
YOUTUBE Http://www.tinyurl.com/skodayolda
FACEBOOK Https://www.facebook.com/SkodaYolda
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ozan TAVŞAN
Nereden: Balıkesir
Arabanız: 94 Skoda Favorit GLX - LPGli

İleti skodahastası » 19 Oca 2012, 17:00

Bizde octavia elegance 1.4 tsı dsg vardı füme rengi arabanın aynısından gördüm el salladık beraber adamla ben bir gülüşüyoruz.biraz sohbet ettik gittik sonra birgün marmaris yolundayım bir adamla yanyana ışıklarda duruyoruz adamda beyaz octavia tdı ambiante var önümüzdede eski fsı bide başka bir octavia daha vardı camı açtım adama dedimki heryer skoda bide skoda yı beyenmiyor halkımız bak heryer skoda dedim adamda güzel araba ama dedi.
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti hakanerdogan » 19 Oca 2012, 17:05

Güzel düşünce elbette ama eskaza bir karışıklık olur, adamın yanında hatunu falan olabilir, az da psikopat bir şey ise panayıra döner ortalık, esasen yapmıyorum.

Zira bir seferinde Bahçelievler'de arabamı park ettim, bir de boş park yeri buldum mekanın önünde ki arkadaşım arabasıyla gelsin dursun. Karşıdan aynı marka-model-renk arabayı görünce kaldırdım elimi kaldırımın mantara çıktım tipimi bilen bilir :D

Adam yaklaştı bir de ne göreyim içerde karısı mı başkası mı ney...

"Nabıyon birader hayırdır" dedi :D

Öyle de bir anımdır.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti oceans08 » 19 Oca 2012, 17:06

Bende Bursa'dayım ama henüz bana öyle selektör felan olmadı :) araç temiz herhalde :)
Kullanıcı avatarı
oceans08
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mehmet ÇİÇEK
Arabanız: 2007 Fabıa 1.4 TDI Classic

İleti lider » 19 Oca 2012, 21:25

arkadaşım selam ben manisadan lider selam allahındır
alan alır almayan almaz bende 95 felicia lx var çok hoşuma
gidiyor geçen servisinde bu arabaların altında 3 kat saç var dediler her yanını çürütürsün ama altını asla dediler daha çok bağlandım aramıza hoş geldin
lider
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Lider Şahin
Nereden: Manisa
Arabanız: Felicia 95 LX

İleti idurmuslu » 19 Oca 2012, 23:08

Aleyküm Selam ve rahmetullah.
AFŞT2
idurmuslu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: İlkay DURMUŞLU
Nereden: Erzincan
Arabanız: 2000 Octavia 1.6 GLX İ

İleti barutoglu » 19 Oca 2012, 23:19

Aynı durum bende de söz konusu. aynı marka arabaları görünce mutlaka ilgi gösteriyorum. ama karşı taraf çoğunlukla kayıtsız malesef.
Sür çıkar ağyârı dîlden ta tecelli ede Hakk
Padişah girmez saraya hane ma'mur olmadan.
Kullanıcı avatarı
barutoglu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Gazi BARUT
Nereden: Ankara
Arabanız: 2004 FABİA SP COMBİ 16V GRANİT GRİ ATİKER FAST SYS

İleti rıngcep » 20 Oca 2012, 12:12

hakanerdogan yazdı:Güzel düşünce elbette ama eskaza bir karışıklık olur, adamın yanında hatunu falan olabilir, az da psikopat bir şey ise panayıra döner ortalık, esasen yapmıyorum.

Zira bir seferinde Bahçelievler'de arabamı park ettim, bir de boş park yeri buldum mekanın önünde ki arkadaşım arabasıyla gelsin dursun. Karşıdan aynı marka-model-renk arabayı görünce kaldırdım elimi kaldırımın mantara çıktım tipimi bilen bilir :D

Adam yaklaştı bir de ne göreyim içerde karısı mı başkası mı ney...

"Nabıyon birader hayırdır" dedi :D

Öyle de bir anımdır.

Merhaba Arkadaşlar

Bende Bahçelievlerde oturuyorum,işyerim Güneşlide.Görüşmek ümidiyle..
OCTAVIA A5 1.6 MPI-
DOBLO 1.9 JTD
O BİR EFSANE
Kullanıcı avatarı
rıngcep
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: OCTAVIA A5

İleti bozdagbulent » 20 Oca 2012, 12:26

FTS yazdı:Bursada oturuyorum. Belki yazdıklarımdan takip edenler varsa aracı bilirler. uzun olmadı katılalı. yaklaşık 5 ay. Bursa içinde seyir halindeyken bi çok skodacıya denk geldim. Özellikle favorit ve forman olan arkadaşların arabasını gördüğümde yavaşlıyorum arkalarında ve araçlarının durumlarına bakıyorum. Boyasına tekerlerine ve sesine. Sonra selam vermek için yanlarına geçiyorum. bi kişi bakmıyo :) Abi bak selam verip kaçıcam. Eskişehirdede durum aynı. Gerçekten hayal kırıklığına uğruyorum bazen. Hayırlı günler herkese. .

hocam eskişehirde skoda zor görüyorum ben :) geçen kırmızı ışıkta beklerken karşımda bi fabia gördüm hemen sellektör yaptım cevap gelmedi belki görmemiştir arkadaş yada beni deli sandı uğraşmak istemedi :)
bozdagbulent
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Bülent Bozdağ
Nereden: Eskişehir
Arabanız: fabia elegance

İleti FTS » 23 Oca 2012, 00:19

bozdagbulent yazdı:
FTS yazdı:
hocam eskişehirde skoda zor görüyorum ben :) geçen kırmızı ışıkta beklerken karşımda bi fabia gördüm hemen sellektör yaptım cevap gelmedi belki görmemiştir arkadaş yada beni deli sandı uğraşmak istemedi :)

Bu salı eskişehire geliyorum. bana açıkcası çok denk geliyo. özellikle favorit. kırmızısı mavisi beyazı. hoşuma gidiyo. yanına çekiyorum. bakıyorum. abi kimse bakmıyo. bazen bakıyorum yaşlı biri olursa hiç yanaşmıyorum bile. genç görürsem bakıyorum ama pas gelmiyo tabi. Kapışma sorun değil. :) isteyen olursa kapışırım tabi. aracıma fazla güvenmiyorum fakat maksat eğlence. Sayın bozdagbulent eğer eskişehirde beni görürseniz mümkün mertebe sellektör korna ne varsa yapın tanışalım :) genelde hasan polatkan Atatürk caddesi istasyon taraflarında dolaşırım.

oceans08 yazdı:Bende Bursa'dayım ama henüz bana öyle selektör felan olmadı :) araç temiz herhalde :)

Sayın oceans08
genelde gördüğümde yaparım yada yanına yanaşır ara gaz çeker basar kaçarım :) aracım temiz sayılır ufak tefek ayrıntı dışında.

16 CBA 96

# Sen bizim suretimize değil, siretimize bak. #
Kullanıcı avatarı
FTS
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Furkan Surer
Arabanız: 1994 GLX

İleti skodaizm » 23 Oca 2012, 00:33

Tamam selamlaşmasına selamlaşalım ama; her marka sahipleri veya fanatikleri yollarda sürekli selamlaşmak için sellektör, korna, kafa gösterme, yanyana gelip gaz verme vs. yaparsa yollarda zaten ilerliyemiyoruz birde bunun yüzünden seyreyle trafikte curcunayı. Bir düşünün Fiatçı veya Renocuların sürekli,trafikte selamlaştığını....

Bunun harici selamlaşma güzel ama bu işleri sadece aynı marka aracı kullanıpta bir şekilde forum kulüp vs. takip edenler önemsiyor. Yoksa adam Skoda almış ama daha altındaki arabayı bile tanımıyorsa senin Skodanı ve onun ile aynı yolda gitmenizi umursayacağını hiç sanmıyorum.

Kaldıkki foruma girerken bile bir selamlaşmayı esirgeyen adamdan yolda selamlaşmasını beklemek te ayrı bir olay.

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti rıngcep » 23 Oca 2012, 09:38

skodaizm yazdı:Tamam selamlaşmasına selamlaşalım ama; her marka sahipleri veya fanatikleri yollarda sürekli selamlaşmak için sellektör, korna, kafa gösterme, yanyana gelip gaz verme vs. yaparsa yollarda zaten ilerliyemiyoruz birde bunun yüzünden seyreyle trafikte curcunayı. Bir düşünün Fiatçı veya Renocuların sürekli,trafikte selamlaştığını....

Bunun harici selamlaşma güzel ama bu işleri sadece aynı marka aracı kullanıpta bir şekilde forum kulüp vs. takip edenler önemsiyor. Yoksa adam Skoda almış ama daha altındaki arabayı bile tanımıyorsa senin Skodanı ve onun ile aynı yolda gitmenizi umursayacağını hiç sanmıyorum.

Kaldıkki foruma girerken bile bir selamlaşmayı esirgeyen adamdan yolda selamlaşmasını beklemek te ayrı bir olay.

Hayırlı sabahlar,hayırlı ve bol kazançlı bir hafta diliyorum Büyük şehirlerde aynı apartma olupta selamlaşmayan o kadar çok insanlar var ki ? Selamlaşmayı yaygınlaştırmak,yolda veya formda selam vermekle dinimizin emirlerinden olan bu sünneti yaymak her müslümanın görevi diye düşünüyorum.Bizler bu hareketimizle başkalarına örnek olup arkadaşlığı ve dostluğu pekiştirmek bizlere çok şey kazandıracağı ümüdiyle.....
OCTAVIA A5 1.6 MPI-
DOBLO 1.9 JTD
O BİR EFSANE
Kullanıcı avatarı
rıngcep
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: OCTAVIA A5

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir