Lider otomotiv

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Lider otomotiv

İleti skodamusa » 26 Oca 2012, 18:37

Arkadaşlar eskiden velibaba sanayide skoda servisi işleten arkadaşımız şimdi kendine yeni bir servis açtı yeni yerimizde hepimizi bekleriz
Adres:

Lider Otomotiv iletişim bilgileri

Adres: Velibaba mah. Ankara cad. Altan sk. No:7/A Pendik İstanbul

Tel iş: 0216 307 02 96

Tel cep: 0533 293 06 35
0542 335 31 75

internet sitemizi ziyaret edin : www.skoda.comyr.com

skodamusa
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: dursun durmuş
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia

İleti hakan48 » 26 Oca 2012, 20:34

Hayırlı Olsun Üstad Allah Utandırmasın.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti skodamusa » 27 Oca 2012, 18:45

skodamusa yazdı:Arkadaşlar eskiden PENDİK VELİBABA SKODA servisi işleten arkadaşımız şimdi kendine yeni bir servis açtı yeni yerimizde hepimizi bekleriz
Adres:

Lider Otomotiv iletişim bilgileri

Adres: Velibaba mah. Ankara cad. Altan sk. No:7/A Pendik İstanbul

Tel iş: 0216 307 02 96

Tel cep: 0533 293 06 35
0542 335 31 75

internet sitemizi ziyaret edin : www.skoda.comyr.com

teşekkür ederim
skodamusa
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skodamusa » 20 Şub 2012, 19:10

MEKANIK ŞIKAYETLERINIZI YAZIN CEVAPLIYALIM
skodamusa
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skodamusa » 10 Tem 2012, 12:09

TUM SKODA MARKA ARACLARINIZIN BILGISAYAR ARZA SORMA İŞLERİNIZ VE CHECKUP (ÇEKAP) İŞELEMLERİ ARAC ALIMINDA KONTROLLERI UCRETSIZ YAPILMAKTADIR... 0542 335 31 75 MUSA USTA
skodamusa
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mustklc » 10 Tem 2012, 19:49

hayırlı olsun arkadaşım. başladığın bu yolda nacizane birkaç tavsiyem olacak

1) Ne olursa olsun müşteriye yalan söylemeyin
2) 3 liralık şeye 5 lira almayın.
3) yaptığınız işi sağlam yapın, bir daha arkanıza dönmek zorunda kalmayın
4) ne olursa olsun müşteriyi terslemeyin hep alttan alın
5) olaki servisinizde baktığınız araçta sizin hatanız sonucu bir hasar meydana geldi. "bu bize geldiğinde böyleydi kardeşim..vs " ayağına yatmayın. hiç kimse hasarını servisin üstüne atmak için getirmez servise
6) ufak tefek şeylerden para almayın.

bunlara uyarsanız müşteriniz birken üç olur, üçken on olur, yirmi olur. sanayide hep böyle ustaları bulmak için dört dolanıyoruz.
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti Bluedays » 11 Tem 2012, 08:29

+ Yetkili servis olmasanızda öyle davranın. İnce bir ayrıntıdır fakat önemlidir. Örneğin, araca oturmadan önce koltuklara temiz amblemli poşetlerden geçirin. Üst baş yağlı, simsiyah halde adamın aracına binmeyin.
+ Müşteriyi güleryüzle karşılayın. Gerektiğinde kapı çıkışına kadar uğurlayın. Çay, kahve ikramsız göndermeyin.
+ Aracı kendi aracınız gibi görün. Öyle davranın. Ben silecek değiştirmek için gelmişsem, yağına, suyuna da bakın. Birşey kaybetmezsiniz ama çok şey kazanırsınız.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti condorcan » 29 Haz 2014, 00:35

Merhaba,
Lider Skoda servisten Musa Ustamızla yeni tanıştım. Aracımı ilk götürdüğümde tespitlerini yaptı. İlk önce zinciri değiştik. Avans tabancasıyla avansı da ayarladıktan sonra gayet perfonsta artış oldu. Daha sonra arka fren balataları, baskı balata, şanzuman yağ değişimi yapıldı. En çok takdir ettiğim konu, tam tur sola dönüşte tak tak vurma sesi geliyordu. Sağ dış aks kafası teşhis etti. Baskı balata değişimi esnasında söktük ki, aks kafası boşta ve çıkmak üzereymiş. Bence bu tür bir şikayette hemen müdahale edilmesidir. Aks kafasını değiştirecekken kafayı kontrol ettiğinde sorun olmadığını görüp dağıtıp topladı. Taktıktan sonra ses kesildi. Uygun fiyatı, açıklayıcı ve tatmin edici anlatımı için teşekkür ediyorum. Skoda grubu hatta Volkswagen gurubu araç sahiplerine öneririm. Herkese keyifli sürüşler dilerim.
condorcan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Bayram
Arabanız: skoda felicia

İleti condorcan » 30 Ekm 2014, 21:25

Musa Usta ve Ekibine Teşekkürler,
Aracımın kalorifer sıcak soğuk düğmesinde sıkıntı vardı. takılıyordu. başka bir elektrik ustası uzun bir işi olduğu sökülmesi gerektiğini belirtmişti. Ancak, Musa Ustanın abisi Ustamız sağolsun sorunu kısa sürede çözdü ve kaloriferi söküp takmadan işlemi yapmıştır. Ayrıca, ön kaputtaki yamukluğu pratik bir çözümle çözmüştür. Açıklamaları ve yardımları için ayrıca teşekkürler. Ayrıca, araç bakımımı yaptırırken vites altındaki gıcırtı sesini söylediğimde ilgili tüm sistem yağlandı. Şimdi ses kesildiği gibi daha yumuşak bir vites geçişi var. Teşekkürler.
condorcan
CLASSIC
CLASSIC

İleti bilal55 » 28 Nis 2015, 22:53

Lider oto Musa usta ile tanıştığıma çok memnun oldum.Arcım fabia 2003 1.4 75 hp comfort.Motor tekleme şikayeti üzerine gittim.Ustam gayet güzel ilgilendi ve her aşamasında açıklayıcı bilgiler vermeside gayet güzel.Hele kaynarcada cam açma halatı onarımını yaptırdığım yerin mahvettiği kapıyı Musa ustanın abisi müthiş şekilde topladı.Benim bile dikkat etmediğim direksiyondaki gıcırtıyı iki hareketle halletti.Ha birde beni en memnun eden hareketi elinde yoğun işi olmasına rağmen velibaba sanayideki lpg ustasına benimle gelerek işimin hallolmasına yardım ettiya İnşaallah Musa usta ve ekibini bırakmayacağım ve wolkswagen grup otosu olanlarada tavsiye edeceğim.Güvenilir adres arayanlar hiç tereddüt etmesinler.Doğru Lider otoya koşsunlar.
bilal55
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Bilal Karagöz
Arabanız: skoda fabia 2003 1.4 otomatik

İleti yakupersoy » 30 Nis 2015, 16:35

EN YAKIN zamanda yanındayım musa usta 96 felıcıam var canımdan bezdırdı 3, 4, vıteste yıgılıyor gaz yemıyor teklıyor.benzındede aynı sıkıntı
yakupersoy
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: yakup
Arabanız: black lıne 93

İleti condorcan » 26 Ekm 2015, 11:35

Merhaba,

1999 Model 1,3 Skoda Felica GLX aracımı uzun zamandır Musa Ustamıza götürüyorum. En son geçen perşembe şanzumanımda ses ve akabinde sorun oluştu. Km dişlisinin şanzumana gitmiş olma ihtimalini belirttiler. Tespitleri şanzumanı açınca doğru çıktı. Farklı olarak dişli mili üzerinde tornalama şeklinde ses çıkardığından dişli mil üzerinde bir paso almıştı. Neyseki km dişlisi plastik. Şanzumanı dağıtıp temizledikten sonra gerekli parçalarını değiştirip topladı. Test ettiğimizde ses geldiğini görünce şanzımanu açıp çalışması esnasında sorunu görüp düzeltti. Şimdi kontrol ediyoruz. Yakında götürüp son bir ses ve durumunu kontrol edeceğiz. Yardımı açıklamaları, sabahtan akşama zor bir işin üstesinden gelerek aracı teslim etmesinden dolayı çok teşekkürler. Skoda favorit, felicia, fabia konusunda konunun ehli ve güvenilir.

Gönül rahatlığı ile aracınızı teslim edebilirsiniz. Bu arada serviste karşılaştığımız diğer müşterilerle çok güzel bir ortam oluştu. Herkes sorunlarını ve çözümlerini paylaşıyor. Bazen araç arızalı olmasada Musa Ustaya araç hakkında birşeyler öğrenmek, güzel ortamı için gidilesi mekandır. Bu güzel ortamında dahada güzel olması dileklerimle...
condorcan
CLASSIC
CLASSIC

İleti Bugra » 26 Ekm 2015, 18:20

Musa ustanın muhabbeti ayrı güzeldir. Ustalığına zaten diyecek lafım yok kendini ispatlıyo yaptıkları ile. Fabia mı sattım yine vw grubu alacağım, başka markaya yönelemiyorsam oda ustamı kaybetmek istemeyişimdendir.
Sonra döndüm dedim ki "iyi ki Fabia almışım"
Kullanıcı avatarı
Bugra
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Buğra Yzb
Arabanız: Seat ibiza 1.4 Tdi Stylance 2008

İleti condorcan » 30 Ekm 2015, 08:41

Lider otomotiv Musa ustayla en son şanzuman kontrollerinde görüştük. Başkaca kışlık bakım işlemlerini de yaptık. Bende aracımı satma konusunda Musa Ustadan bilgi aldım. Alabileceğim en makulleri sıraladı. Aslında skoda, VW grubu araçlarını getiren müşteriler genel olarak aracına çok iyi bakanlar oluyor. Bence satın alınacak bir araç varsa buradan bakmak faydalı olacaktır. En azından Uzun süredir geldiği için kronik sorunları nelerdir bilinir. Herkese keyifli sağlıklı sürüşler dilerim.
condorcan
CLASSIC
CLASSIC

İleti Onur » 30 Ekm 2015, 13:03

Musa usta on numara insandır arkadaşlar ustacık değildir ustadır muhabbeti hoştur işçiliği düzgündür uzun zamandır uğrayamıyorum inşallah en kısa sürede çayını içmeye kışlık rutin kontrolleri yaptırmaya yanına gideceğim pendik kartal anadolu yakasındaysanız bence başka usta aramayın favorit aracım vardı sattım ve skoda grubunda kalmama tek sebep musa ustadır şu anda fabia aracım var siz musa ustaya gittiğinizde örnek ön takım için gidersiniz o aracın tüm eksik noksan ne varsa çalışmayan halleder çözer adisyona ekstra yansıtmaz mutlaka uğrayın derim
Onur
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ONUR SERGÜL
Arabanız: Skoda Fabia

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir