Aracıma Vurdular...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Aracıma Vurdular...

İleti mustklc » 11 Şub 2012, 00:04

jant ve on takimi servisteki elemana ustune basa basa soyledim. gene de expere soylememis. kendi mali olmayinca boyle oluyor. degisecek parcalar; 2 kapi, kilit ve cam mekanizmalari, jant kapagi. diger taraflar da onarilacakmis. ben biliyorum o arka jant yamulmadiysa, lastigin balansi degismediyse ne olayim. arac 3 metre kaydi yan yan, on takimda illaki birseyler olmustur.
kaskon da olsa bu kaza isinde perisansin arkadas.

WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti aspiranko » 11 Şub 2012, 00:11

Hocam geçmiş olsun ben 2 kere yaşadım bu olayı ikiside park halindeki aracıma çarptılar ilki kendi arabamdı palio çarpan taraf yaptırdı oldu bitti çok kafaya takmadım yalnız ikincisi 1 ay kadar önce oldu babama 0km aldığımız 18 günlük arabaya Aksaray'da evin önünde durduğu yerde bir Şahin çarptı ve kaçtı allahtan bir müslüman evladı görmüş geldi plaka falan verdi yakalatıtık 18 günlük arabanın sol ön çamurluk ve kapısı değişti seninkinden azdı hasarı ama düzeltmektense değişmek iyi dediler hem çekiçlenmemiş olur hemde darbe emme özelliği azalmamış olur dediler orjinal gibi oldu araba

vuran adama gelince mahkemeye verecektim ki kazananlar çokk var araba değerini düşürdüğü için tazminat alanlar adamı araştırdım tam bir züğürt hiçbirşeyi yok avukat dedi 1 milyar mahkeme masrafınız olur ayrıca 6 ay sürer bişeyi yoksa da bişey alamayız dedi icra yokmuş artık falan filan olan bize oldu anlayacağın

Ama herşeye rağmen Cana gelmesin Canımız sağolsun sizede öyle büyük geçmiş olsun
Nobody is perfect...
aspiranko
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Rize
Arabanız: skoda octavia ambiante 2006

İleti cantayy » 11 Şub 2012, 16:07

Geçmiş olsun hocam.
Gecen sene kışında bana kamyon vurmustu. Arka tampon ıcın bır ay bekledım.yurtdısından geldı.Fabıa da tek sorun parca da oldu. Gecen sene tam bır ay arka tamponu bekledım.Sıgorta sırketı sıfır sıparısı verdı bekle babam bekle ben sıze cıkma bulayım onu odeyın dedım kabul etmedıler.
bu senede vıtes mekanıgı benım hatamdan dolayı koptu servıslerde yok 20 gun beklersın dedıler Ankarada auto audı var.cıkmacı ondan aldım.Aklınızda olsun sitenin ismi http://otoaudi.net/giris.html her turlu skoda audı seat vw çıkması ve sıfırı var.20 gun yerıne 2 gunde ulaştı ve arabayı 3 gune cıkardım tekrar.
Kullanıcı avatarı
cantayy
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ADEM YILDIZ
Nereden: Erzurum
Arabanız: Toyota Corolla 1.6 Comfort

İleti serkan_3838 » 11 Şub 2012, 17:01

ben de 2 gün önce 55 yaşlarında bir yayaya çarptım.30 km hızla gidiyodum yol kenarında da amca bekliyodu arkası dönüktü birkaç kez sellektör yaptım çıkmaz herhalde dedim birden yola bakmadan karşıya geçmeye çalıştı direksiyonu kırdım firene bastım ama araç kaydı ancak 20 km hıza düştüm sol ayna ve çamurluğun bir kısmından çarptı amca yere üştü allahtan yerde 10 cm kadar kar vardı yastık gbi korudu hızımın yavaş olmasının da etkisi var tabi.adamı ayağa kaldırdık ayaklarını hissetmiyo hayatta o kadr çaresiz olduğumu hatırlamıyorum.hemen hastaneye falan götürdük çok şükür hiçbişey çıkmadı.o gece hastane karakol falan gittik.kusura bakma seni de uğraştırdık akşam akşam falan dedi o da mahçup oldu her ne kadar suç onda da olsa söz konusu bir hayat.ben o olaydan sonra kış lastiğinin ne kadar önemli olduğunu anladım 30 km hızla kontrol bende olamıyosa sorumluluk her koşulda bende kış lsatiği olmadığı için.15 gün kadr önce lastik almaya gittiğimde kış lastikleri sipariş üzerine geliyo 15 güne ancak teminedebilrz o zamana kadrki üretimler sipariş edildi falan deyince 4 tane sıfır lassa atracta yazlık almıştım sıfır olmasına rağmen etki etmedi.
size geçmiş olsun aracınz hasar görmüş orjinalliği bozulmuş olaiblr şuan sizi biraz uğraştırcak ama emin olun yayaya çarpmaktan çok çok iyidir allah hepinize kaza bela vermesin
serkan_3838
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: serkan
Nereden: Kayseri
Arabanız: 2005 fabia elegance 1,4 16V 101 bg

İleti mustklc » 12 Şub 2012, 11:56

sana da geçmiş olsun arkadaşım.

yaşlılar ve çocuklar en tehlikelileri. ben ne olursa olsun yavaşlıyorum onları görünce.
bu arada aklında olsun, eğer bir kazada yaya yerdeyse sakın kaldırmaya çalışma, boynu kırık olabilir, iç kanama geçiriyor olabilir, solunumunu kontrol et ve yerinde sabit tut.
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

Önceki