Iphone 4 s

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Iphone 4 s

İleti kdeniz » 10 Mar 2012, 13:44

Yorum yapan arkadaşlar ne yazık ki kullanmadıkları halde yorum yapıyorlar. iPhone bir telefon değildir. Akıllı mobil cihazdır. Eğer sen sadece telefon özellikleri için kullanacaksan tamamen israf olur yazık olur. Ancak mobil özelliklerini kullanacaksan hayatının vazgeçilmez bir parçası olur. Android şu anda ios ile baş edebilecek durumda değil. Bu sebeple en iyi android telefonu da alsana iphone da yapılacakları bunda da yapıyorum lafları tamamen boştur. Fiyatının gereksiz pahalı olmasına kesinlikle katılıyorum. Ancak ne yazık ki yurt dışından getirdiğin cihaz ile çok sıkıntı yaşarsın. Bu da tekel olmasından kaynaklanıyor.

kdeniz
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kadir Deniz
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Fabia Combi 1,4 TDI Ambiente

İleti erdemguner35 » 10 Mar 2012, 15:02

arkadaşım o zaman somut olarak konuşalım; bana anlatabilir misin iphone alınca neler yapabiliriz? androidle neler yapamayız? zaten bir çok uygulama dedim hepsini yaparız demedim.... internette dolaşırsan bir çok uygulamayı android için de ios için de kullanabiliyorsun.... tamam tabiki şu an için iphone 1 numara ama android işletim sistemli telefonlar ise iphone a kafa tutabilen tek cihazlardır....

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDEM GÜNER
Nereden: Manisa

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir